Zara Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiyenin En köklü tekstil firmalarından biri olan zara personel alımı yapacaktır. Zara için aranan nitelikler bu yazımızda sizinle paylaşılmıştır.

Zara Personel Alımı ve İş İlanları

Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group,  dünyada 88 ülkede, 6500’den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük ediyor. 120.000’den fazla profesyonel çalışanımızlayarattığımız farkın tek bir hedefi var; dünyada milyonlarca insanı giydirecek olan modayı yaratmak. Bu heyecan verici ve dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz.

Zara Personel Alımı

Müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, 18 – 32 yaşları arasında, en az lise mezunu, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde kuvvetli, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz. İnsan kaynakları Zara mağazalarında yetiştirilmek üzere tecrübeli ve tecrübesiz adayları işe alım yapmaktadır. Birçok mağazasında oluşan eleman ihtiyacı Zara insan kaynakları mülakatları ile karşılanmaktadır. Zara adayları etik ve eşit şartlarda değerlendirerek işe alım yapmaktadır.

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Tekstil, Mağazacılık (Ticaret)

Departman: Hizmet, Müşteri İlişkileri, Satış

Çalışma Şekli : Yarı zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan

Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya)

Başvuru Yapmak için Tıklayınız.

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/zara-personel-alimi/

Yorum Yaz