Hyundai Assan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hyundai Assan Otomotiv Personel Alımı için ihtiyaç duyulduğunda iş ilanları yayımlamaktadır. Eleman ihtiyacı bulunan pozisyonları tespit ederek adayların başvurusuna açan Hyundai Assan Otomotiv, insan kaynakları ile adayları değerlendirerek şirkete kazandırmaktadır. Dünya’nın ve Türkiye’nin sayılı otomotiv firmalarından birisi olan Hyundai Assan otomotivde hem şirketi hem de kendinizi geliştirebilecek fırsatlar bulabilirsiniz. Hyundai Assan otomotiv iş ilanlarını inceleyerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Hyundai Assan Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin en çok sevilen otomobil markalardan birisi olan Hyundai ilk olarak 1990 yılında Türkiye’de faaliyete başlamıştır. Hyundai Assan üretime başladıktan sonra 1.8 milyondan fazla araç üreterek dünyaya pazarlamıştır. Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., ülkemizde Hyundai Motor Company ve Kibar Holding ortaklığıyla yönetiliyor.

Şirket ürettiği otomobilleri 40’dan fazla ülkeye ihraç ediyor. Bu ülkelerin başında İngiltere, Almanya ve İtalya gibi ülkeler geliyor. Ülkemizin en büyük ihraç sektöründen birisi olan Otomotiv sektörünün katma değerine katkıda bulunan Hyundai Assan, hem döviz hem ekonomik hem de istihdam sağlaması açısından önemli şirketlerimizdendir.

Otomotiv sektörüne yeni bir soluk getiren ve teknolojik yeniliklerle sektörü geliştiren Hyundai Assan Türkiye ayağı, Hyundai Assan İzmit Fabrikası ile Kibar Holding ortaklığıyla hizmet vermektedir. Hem otomobil sektörünü geliştirmekte hem de istihdam sağlayarak çalışanlarının kariyer hayatlarında kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır.

Hyundai Assan İzmit Fabrikası İş İlanları

Şirket insan kaynakları aracılığı ile ihtiyaç duyulan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. Satış ve teknik servis ağı 60’dan fazla olmakla birlikte hem İzmit fabrikası için hem de yetkili servisleri için iş ilanları yayınlayarak işe alım yapmaktadır.

Çalışanlarına değer veren ve başarısının çalışanlara bağlı olduğunun bilincinde olan firma, hem çalışanlarını eğiterek geliştirmekte hem de eğlenceli bir çalışma ortamı sunmaya çalışmaktadır. Hyundai Assan İzmit Fabrikası için yayınladığı iş ilanları hem Mavi Yaka hem de Beyaz Yaka için olabilmektedir.

Kariyer hedefi olan adayların tercih edebileceği şirketlerden birisi olan Hyundai Assan, tecrübeli tecrübesiz her adaya kapılarını açıyor. Kocaeli ilinde bulunan fabrikası ile yörenin vatandaşlarına iş imkanı sunan firma, bölgenin katma değerinin artmasına destek olmaktadır.

Assan Hyundai İşe alım süreci adayların açık pozisyonlara başvuru yapması ile başlamaktadır. Başvuru yapan adayların özgeçmişleri insan kaynakları tarafından incelenerek pozisyonla uygunluğu kontrol edilir. Uygun bulunan adaylar mülakat için görüşmeye çağırılır. Mülakat aşamasında aday yetkinlik bazlı değerlendirilerek, mesleki test ve kişilik envanteri uygulaması ile işe alım gerçekleştirilir.

Açık Pozisyonlar

 • Araç Elektroniği Mühendisi – Kocaeli
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • Montaj Üretim Mühendisi
 • Çalışan İlişkileri Uzmanı
 • Yangından Korunma Uzmanı
 • Boya Proses Mühendisi
 • Parça Fiyatlandırma Mühendisi
 • Proje ve Satınalma Mühendisi
 • Araç Elektroniği Mühendisi
 • Pres ve Kalıp Mühendisi
 • Çalışan İlişkileri Kıdemli Uzmanı
 • Müşteri Kalite ve Test Laboratuvarı Mühendisi
 • Kalite kontrol Mühendisi
 • İdari İşler Sorulusu – İzmit
 • Genel Başvuru

Hyundai Assan İş Başvurusu Nasıl Yapılmalı?

Şirket tarafından belirlenen pozisyonlar için yayımlanan iş ilanları, çeşitli kariyer siteleri ile adaylara ulaştırılmaktadır. Adaylar bu ilanlar ile Assan fabrikasına iş başvurusu yapabilmektedir. Ancak Hyundai çalışmak isteyen adaylar için daha kolay bir başvuru fırsatı sunmaktadır. Web sitesinde adaylara sunduğu özgeçmiş gönderme formu ile adaylar kolayca Assan insan kaynaklarına özgeçmişlerini gönderebilirler.

Staj başvurusu yapmak isteyen öğrencilerde bu başvuru formu ile staj başvurusu yaparak şirkette kendilerini geliştirme fırsatı yakalayabilirler. Hyundai Assan İş Başvurusu için Hyundai Assan Özgeçmiş Gönder linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi girdikten sonra CV formunuzu karşıya yükleyin. Başvurunuz yukarıdaki açık pozisyonlar için yada Genel Başvuru için olabilir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/hyundai-assan-personel-alimi/

Yorum Yaz