Demir İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Demir İnşaat Personel Alımı yapacağını sosyal medya ve kariyer siteleri aracılığı ile duyurdu. Yeni projeler için eleman ihtiyacı bulunan ve iş ilanları yayımlayan Demir İnşaat, çalışmak isteyen adayların iş başvurusunu kabul etmeye başladı. Birçok pozisyonda işçi, Eleman ve Personel alımı yapacak olan Demir İnşaat, yurtiçinde bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Yeni projeler içinde zaman zaman kazandığı ihaleler ile iş alanlarını genişletmektedir. Bu ilanımızda Demir İnşaat firması hakkında detaylı bilgi edinecek, Açık pozisyonları görebilecek ve İş başvurusu yapabileceksiniz…

Demir İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Demir Grup çatısı altında bulunan ve çeşitli inşaat projeleri gerçekleştirmek amacı ile 1984 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aldığı projeleri eksiksiz ve zamanında yerine getirme hedefi ile çalışmıştır. Kaliteden ödün vermeden Konut, İşyeri projesi, okul ve plaza inşaatı gibi sektörde bir çok alanda hizmet vermektedir. Müşterilerle kurduğu güven ilişkisi sonucunda müşterilerinden aldığı referansla her geçen gün büyümeye devam etmiştir.

Şirketin misyonu Çevreye duyarlı olmak, doğaya saygılı olmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığı projelerde yaşam standardını arttırmak, teknolojik gelişmeleri takip ederek, teknolojinin getirdiği yenilikleri işine entegre etmektir. Vizyonu ise sektörde yenilikçi, akılcı, teknolojik ve sadık bir yaklaşımla yurtiçinde ve yurtdışında proje alanlarını genişleterek sektörün lider inşaat şirketi olmaktır. Demir İnşaat aynı zamanda gerçekleştirdiği projeler içerisinde ”Yaşam Alanları” oluşturmakta usta bir şirkettir. Sadece inşaatı yapmak değil aynı zamanda komple bir tesis kurarak insana hazır bir yaşam alanı sunmaktadır. Devam eden projeleri şöyledir;

Demir Country, 9 Blokta toplam 1160 konut, 77 ticari birim, Beylikdüzü, İstanbul Turkish City, 480 Konut, 3 Etap 8 Blok ve 55 Odalı Otel, Vinnitsya, Ukrayna Demir Life Luxury, 2 Blokta toplam 821 konut 52 ticari birim, Büyükçekmece, İstanbul Demir Ekosan Ekolojik Sanayi Sitesi, 7 Blok 427 imalathane Çorlu 1. Organize, Tekirdağ

Yurtdışı Projeleri

Yurtdışı projelerini gerçekleştirmek üzere Demir İnşaat’ın Ukrayna ve Almanya ülkelerinden Arsa aldığını duymuştuk. Resmi web sitesini incelediğimizde Ukrayna ve Almanya’da Yaşam alanları oluşturmak adına konut projelerini hayata geçirmiştir. Büyük çaptaki bu projeler gelecekte gerçekleşecek projelerin bir adımıdır. İlerleyen sürede farklı ülkelerde de inşaat ve Enerji üzerine projeler gerçekleştireceğini düşünüyoruz.

İnsan Kaynakları

Şirket çatısı altında bulunduğu Demir Grup ile 10 Binden fazla çalışana sahiptir. Benimsediği yönetim tarzı ile Çalışanına, Doğaya ve müşterilerine değer veren bir yapıdadır. İşçilerin sağlığına son derece dikkat ederek en küçük yaralanmalar için bile önlem almaya çalışmaktadır. Çalışanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bunlara en hızlı şekilde karşılık veren ve bunu performansa dönüştürme eğilimindedir.

İş ilanları yeni projelerin alınması ile ve devam eden projeler içerisinde açık pozisyon oluştukça yayımlanmaktadır. Yayımlanan iş ilanları insan kaynakları tarafından değerlendirerek en nitelikli çalışan topluluğunu oluşturmaya çalışır. Demir İnşaat aynı zamanda çalışanlarına bir kariyer yolu çizerek işlerinde gelişmeleri sağlanır. Personellere gerekli eğitimler verilerek işlerindeki yetkinliği arttırmaları hedeflenir. Aşağıda açık veya açılabilecek iş pozisyonları paylaşılmıştır. Başvurular Yurtdışı ve Yurtiçi olarak yapılabilmektedir.

Açık Pozisyonlar

 • Beton Santrali Operatörü
 • Vinç Operatörü
 • Ekskavatör Operatörü
 • İskele Ustası
 • Konkasör Ustası Formeni
 • İnşaat Teknikeri
 • Gazaltı ve Elektrik Kaynağı Ustası
 • Seramik Ustası
 • Tesisat Formeni
 • Sıhhi Tesisat Ustası
 • Beden İşçisi

Demir İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyen adaylar yurtdışı ve yurtiçi için iş başvurusu yapabilirler. İş başvuru formu doldurmak için daha önceden hazırlanmış bir CV sahibi olmanız gerekmektedir. Bu sayede iş başvuru formu ile uğraşmadan insan kaynaklarına özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Demir İnşaat açık pozisyon olmasa bile Genel Başvuru olarak iş başvurularını kabul etmektedir. Bu sayede açılacak pozisyonlar için özgeçmişiniz incelenerek uygun pozisyon için mülakata çağrılırsınız. Online başvuru; Demir İnşaat İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada isim soy isim gibi temel bilgileri doldurduktan sonra özgeçmişinizi ”Dosya Seç” kısmına tıklayarak karşıya yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminiz tamamlandıktan sonra ”Gönder” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/demir-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz