Demirören Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Demirören Holding Personel Alımı yapmak için insan kaynakları aracılığı ile iş ilanları yayımladı. Ülkemizin en büyük Holdinglerinden birisi olan Demirören, bünyesinde bulunan bir çok şirkete eleman alımı yapacak. Güncel medyadan derleyip yayımladığımız bu ilanımızda, Demirören Holding faaliyet alanları, İş alanları ve çalışma olanaklarına değineceğiz. Bir çok sektörde liderlik yapan Demirören hem yeni iş alanları için hem de mevcut sektörler için iş başvurusu yapmak isteyen adaylara kapılarını açmaktadır. İlanın devamını okuyarak çalışabileceğiniz pozisyonları, İş İlanlarını ve Holding hakkında daha fazla bilgi edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz…

Demirören Holding

Türkiye’deki holdingler içerisinde iyi bir konuma sahip olan Demirören Holding ilk defa grubun ilk şirketi ”Oto Kolaylık” ile 1956 yılında kurulmuştur. Kurucusu Erdoğan DEMİRÖREN şirket grubunu kurduğu ilk günden itibaren aslında hedefi şirketler grubu olarak büyük ölçekli bir holdinge dönüşmekti. O yıllarda büyük bir cesaret örneği sergileyerek ve risk alarak; ilk LPG dağıtım şirketini satın alan Demirören, piyasaya Likid Petrol Gazı dağıtımı ile sert bir giriş yapmıştı.

Ülkemizdeki Benzin fiyatlarının artış göstermesi ve daha ekonomik olan LPG tüketimine yavaş yavaş dönülmesi ile Demirören Holding hızla büyümeye başladı. Kuruluş amacının içerisinde şirketler grubu olmak olduğu için Erdoğan DEMİRÖREN yeni yatırımlar için bir taraftan da düşünmekteydi. Bu bağlamda yeni şirket Parsat Piston Fabrikası 1968 yılında ülkemizin hizmetindeydi.

Yatırımlar karşılığını vermeye başlamış ve yeni yatırımların önünü açmıştı. Bu bağlamda da yatırımlar Milangaz, Likidgaz, MutfakGAZ, Demirören Tüp Fabrikası, Ata Koleji, TÜRKİYE’NİN İLK OTOGAZ FİRMASI DEM AL, DEMİRÖREN ENERJİ A.Ş, D MERMER, TAKSİM GAYRİMENKUL YATIRIM, NEMRUT LİMAN İŞLETMESİ, ESKIDJI İNŞAAT & GAYRİMENKUL, ZEYPORT LİMAN İŞLETMESİ, KEMER COUNTRY & GOLF CLUB, MİLANGAZ – MOİL, MİLLİYET – VATAN GAZETELERİ, DEMİRÖREN TV – DERGİ GRUBU, TOTAL OIL TÜRKİYE, DEMİRÖREN MEDYA HOLDİNG, DEMİRÖREN TEKNOLOJİ ve son olarak da MİLLİ PİYANGO – İDDAA – MİSLİ.COM şirketleri ile şans oyunları sektörüne girmiştir.

FAALİYET ALANLARI
 • MEDYA
 • SANAYİ
 • GAYRİMENKUL
 • TURİZM
 • EĞİTİM
 • DİJİTAL
 • ŞANS OYUNLARI

Demirören Holding Ülkemiz içinde faydalı olan holdinglerin başında gelmektedir. Yönetim anlayışı yerli sermaye ile yerli ekonomiye katkı sağlamaktır. Hizmet verdiği alanlarda müşterilerinin memnuniyetini kazanarak faydalı hizmetler sunmaktır. Zamana uyum sağlayarak ve Yakınsama anlayışı ile faaliyet alanlarını genişleterek daha fazla katma değer sağlamaktır. Yeni yatırımlar ile dokunduğu insan sayısını her geçen gün daha da arttırmaktır. Üretimin gücünü kullanarak; Çalışanlarını, Bayilerini ve Ortak paydaşlarını üretime dahil etmektir. Bu anlayışla uzun yıllardır hizmet vererek her geçen gün kendini geliştirmektedir. Demirören Holding; İstanbul Beyoğlu’nda bulunan Genel Merkezi ile kurucusu Erdoğan DEMİRÖREN, Sahibi ise Demirören ailesidir.

Demirören Holding Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları dönem dönem holding çatısı altında bulunan şirketler için iş ilanları yayımlamaktadır. İş ilanları anlaşmalı kariyer siteleri ve resmi web sitesinde bulunan kariyer bölümünden yayımlanmaktadır. Yayımlanan iş ilanlarına ilişkin aranan nitelikler pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Kariyer hayatınızda başarılı olabileceğiniz şirketlerden birisi olan Demirören Holding çalışanlarına değer veren bir şirket profili çizmektedir. Çalışanlarının başarısının şirketi ileriye taşıyacağı düşüncesiyle hareket etmekte ve bu bağlamda çalışanlarının mutluluğunu önemsemektedir.

İş alanları sanayi sektöründe büyük çaplı olmakla birlikte turizm sektöründe bulunan oteller ve liman işletmeleri gibi geniş çaplı iş alanları bulunmaktadır. Gayrimenkul sektöründe de hatırı sayılır işler yapan Demirören inşaat, şantiyeler gibi çalışabilecek alanlar sunmaktadır. Dijital dünyada da varlığını gösteren şirket özellikle medya tarafında güçlü projelere sahiptir. Bu alanlarda da geniş çağlı iş imkanları sunabilmektedir.

Kariyer

Şirket birçok alanda faaliyet göstermesine rağmen performansı iyi olan çalışanlarına her zaman bir kariyer yolu sunmaktadır. Şirketler arası terfi ve transfer olabildiği gibi çalışan işinde başarılı ise bir üst pozisyona terfi edebilmektedir. Yaklaşık 8000’e yakın çalışanı bulunan Holding yeni iş alanlarına yatırım yaptıkça ve mevcut alanlarda genişledikçe personel sayısını arttırmaktadır. Özellikle Demirören Medya Grubu iş ilanları çok fazla talep görmektedir.

Güncel İş İlanları
 • Ürün Yöneticisi
 • Grafiker
 • Elektrik Teknikeri
 • Uydu Haberleşme Yöneticisi
 • Muhasebe Uzmanı
 • Linux Yönetim Uzmanı
 • Teknik Operasyon Uzmanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Sosyal Medya Uzmanı
 • Bayi Destek Hattı Yetkilisi
 • Baskı Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Grafik Tasarım Uzmanı
 • Pazarlama Uzmanı
 • İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı

Personel Alımı için iş ilanları yayımlansa da Holding çatısı altında bulunduğundan ve bir çok şirkete eleman alımı yapıldığından çok fazla arama ve başvuru olmaktadır. İşe alım sürecine dahil olabilmek için doğru başvuru yapmanız hayati önem taşımaktadır. Doğru başvuru yapabilmek için şirketin tarihini, geçmişini ve sahibini biliyor olmanız yapılacak olan muhtemel mülakatta size fayda sağlayacaktır. En doğru başvuru nasıl yapılır ve İş başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını aşağıdan edinebilir ve en doğru başvuruyu yapabilirsiniz.

Demirören Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmadan önce en doğru girişim iş ilanlarını ve açık pozisyonları incelemek olacaktır. İlanlarda istenen özellikler ve nitelikler belirtilmektedir. Arama yaptığınızda bir çok kariyer sitesinin holding için açık pozisyonları paylaştığını göreceksiniz. Bu ilanlarda başvuru yapan sayısı çok fazla olmaktadır. Eğer pozisyonlardan birine kendinizi uygun görmüşseniz veya size uygun bir pozisyon yok ama yine de başvuru yapmak istiyorsanız öncelikle bir CV hazırlamanız gerekmektedir. Hazırladığınız özgeçmişi size vereceğimiz başvuru linkinden karşıya yükleyebilirsiniz. Özgeçmişiniz Holding çatısı altında bulunan şirketler için değerlendirilecek uygun pozisyon oluştuğunda görüşmeye çağrılacaksınız. Online başvuru linki; Demirören Holding İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/demiroren-holding-personel-alimi/

Yorum Yaz