Ebebek Personel alımı ve İş İlanları 2023

Ebebek Personel alımı yaparak iş alanını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de bebek ürünleri ile ilgili bir çok ürün tedariki sağlayan firma, mağazaları ve fabrikasında çalışmak isteyen adayların başvurularını kabul ediyor. Günel iş ilanlarını online olarak paylaşan Ebebek iş başvurularını da online yapma fırsatı sunmaktadır. Bu ilanımızda Ebebek mağazalarını, Tarihini ve nasıl iş başvuru yapabileceğinizi inceleyeceğiz. Ebebek Eleman Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu için ilanımızın devamını okuyunuz…

E-bebek.com

Ebebek Türkiye’de bebek ürünleri üzerine kurulan ilk online mağazadır. Bir baba adayı olarak www.ebebek.com’u hayata geçiren Halil ERDOĞMUŞ kısa süre içerisinde ihtiyaçlara cevap vererek talep gören bir online mağaza haline gelmiştir. 2001 yılında online mağaza olarak kurulan Ebebek başarılı satış stratejisi ile kısa zamanda mağazalaşmaya giderek Türkiye’nin 4 bir yanında mağaza açmaya başlamıştır.

Bebek sahibi olmayı düşünen, Hamile olan ve yeni doğacak bebeğini bekleyen ve bebek sahibi olan ailelerin bir numaralı tercihi olan ebebek Türkiye’de 56 ilde 181 mağazaya sahiptir. Yatırımlarına ara vermeden devam eden ebebek keşfettiği yeni lokasyonlarda mağazalar açmaya devam etmektedir.

Ebebek mağazaları genellikle Alışveriş merkezleri içerisinde olsa da bir çok ilde kendine özel işletmesi ve geniş mağazaları ile anne ve babalara rahat alışveriş deneyimi sunuyor. Ebebek.com üzerinden inceleyebildiğiniz bir çok bebek ürününün hangi mağaza stoğunda olduğunu görerek Online öde Mağazadan Teslim al kolaylığı sağlamaktadır. Firmanın E-Ticaret boyutu mağazalarında yapılan satış miktarına ulaşabilmektedir. Bu nedenle şirket 2 ana kolda E-Ticaret ve Mağazalar ile hizmet vermektedir.

Ebebek Personel Alımı ve İş İlanları

Ebebek insan kaynakları çalışanlarından beklediği en önemli kriter bebeğe olan ilgisidir. Anne ve Babalara çocuklarının ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş deneyimi sağlarken aynı zamanda onlara değerli bilgiler vermeyi öngörmektedir. Bu nedenle firma çalışanlarını Bebekolog olarak görmektedir. Bebekoloji alanında çalışanlarını gerekli şekilde eğiten Ebebek bu sayede mağazaya gelen müşterileri için yeterli bilgi birikimine sahip çalışanlar ile hizmet vermektedir.

Ebebek personel alımı yapacağını dönem dönem yayımladığı iş ilanları ile duyurmaktadır. Yayımlanan açık pozisyonlar için yapılan başvurular insan kaynakları tarafından etik ve eşit şartlarda değerlendirilmektedir. İşe alım süreci içerisinde eşit mülakatlar gerçekleştirerek doğru işe doğru insan sloganı ile hareket etmektedir. Cinsiyet eşitliğine de dikkat çeken Ebebek işe alım sürecinde cinsiyet ayrımı yapmamaktadır.

Ebebek Kariyer

Firmada çalışmanın size katacağı birçok şey olabilmektedir. Özellikle Bebek ve Bebek ürünleri konusunda kendinizi geliştirme fırsatı bulurken bunun yanında kariyer hayatınızı da şekillendirebilirsiniz. Ebebek Kariyer yapabileceğiniz performansınıza bağlı olarak Terfi edebileceğiniz şirketlerden birisidir. Mağaza Müdürü, Mağaza Sorumlusu, Mağaza Müdür yardımcısı, Takım lideri gibi pozisyonlar iyi performans gösteren çalışanlar için her zaman kapısı açık mevkilerdir.

Nerede Çalışabilirim?

Çalışmak isteyen adaylar 56 ilde 181 mağazası ile hizmet veren şirketin yayımladığı mağaza iş ilanları veya internet sitesinde çalışabilir. Özellikle ticaret sitesinde çalışmak isteyen adaylar Evden çalışma kolaylığı ile karşılaşabilmektedir. Stok kontrolü, yeni gelen ürünleri stoklara ekleme, web sitesi üzerinde iyileştirmeler yapma, Güvenlik sistemlerini yönetme gibi pozisyonlar bulunabilmektedir. Şirketin Gebze’de bulunan deposunda da iş imkanı sağlanmaktadır.

Ebebek İş İlanları Açık Pozisyonlar

Pozisyon Şehirler
Part Time Satış Danışmanı Bebekolog Adıyaman Adıyaman
Part Time Satış Danışmanı Bebekolog İzmit Symbol Kocaeli
Takım Lideri Bursa Gemlik Bursa
Part Time Satış Danışmanı Bebekolog Piyalepaşa İstanbul Avrupa
Part Time Satış Danışmanı Bebekolog Carousel İstanbul Avrupa
Takım Lideri Batman Batman
Part Time Satış Danışmanı Bebekolog Muğla Milas Muğla
Takım Lideri Eskişehir Eskişehir
Takım Lideri Konya Konya
Takım Lideri Karaman Karaman
Part Time Satış Danışmanı Bebekolog Erzincan Erzincan

Ebebek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirkete iş başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır. Online iş başvurusu yapmak en çok tercih edilen yöntemdir. İş başvurusu yapmak kolay fakat mülakata çağrılmak zordur. Bu nedenle doğru CV ile doğru iş başvurusu yapmak çok önemlidir. Ebebek işe alım stratejisini incelediğimizde Secretcv.com ile anlaşmalı olduğunu görüyoruz. Resmi web sitesinde açıklanan pozisyonlar ile bu kariyer sitesine yönlendirmektedir. Ancak kariyer.net web sitesinde Ebebek İş ilanları ile ilgili daha fazla açık pozisyon bulunmaktadır.

Online iş başvurusu yapmanın yanında size en yakın Ebebek mağazasına giderek iş başvuru formu doldurmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Önerimiz başvurunuzu resmi web sitesi üzerinden istediğiniz pozisyona tıklayarak Secretcv aracılığı ile yapmanızdır. İki şirketin anlaşmalı işe alım yapması son derece önemlidir. Bu sebeple işe alım olasılığınızı bu kariyer sitesinde daha yüksek görüyoruz. Online başvuru linki; Ebebek İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ebebek-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz