Efes Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Efes Pilsen AŞ sektör de tecrübeli yada yetiştirilmek üzere personel aramaktadır. Güncel medyada yayınlanan iş ilanlarını sizler için derledik. Bilindiği üzere alkol sektöründe öncülük yapmakta olan bir firma olan Efes Pilsen iş başvurularında da en küçük ayrıntıları bile gözden kaçırmamakta . Böyle bir şirket te çalışmak sosyal haklarınızı haklarınızı ve iş hayatınızı bir nevi garantiye almaktır. Efes pilsen Personel alımı, Efes işçi ilanı, Efes eleman alımı, Anadolu Efes iş ilanlarını sitemizde görebilir Efes Personel alımlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Efes Personel Alımı ve İş ilanları

Bira deyince aklımıza ilk gelen tat oluyor Efes. Sadece Türkiye de değil neredeyse tüm büyük ülkelerde bu markayı bulmamız mümkün. Efes Bir çok gece kulübünün ve barların ilk tercih ettiği alkollü içecek markasıdır. Böyle bir şirkette çalışmayı kim istemez ki ? Efes alkol çeşitleri ve kalitesiyle pazarda büyük bir paya sahip buna istinaden tabi ki Personel Sayısı da o kadar fazla oluyor. Efes personeli olmak istiyorsanız yazımızın devamını inceleyiniz.

ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ

Şirket Kuruluş Yılı: 1969

Türkiye’de 4, Rusya’da 6, Kazakistan’da 2, Moldova, Ukrayna ve Gürcistan’da birer bira fabrikası olmak üzere toplam 15 bira, 6 malt fabrikası ve 1 adet şerbetçiotu işleme tesisi ile faaliyet gösteriyoruz. Satış hacmi bakımından Avrupa’nın altıncı, dünyanın ise en büyük 11. bira şirketiyiz. Türkiye, Kazakistan, Gürcistan ve Moldova’da da pazar lideriyiz.

Efes Pilsen İnsan Kaynakları

  • Vizyonumuz Faaliyette olduğumuz pazarlarda en beğenilen içecek şirketi olmak.
  • Misyonumuz İnsanları bir araya getirerek hayatın mutlu anlarını, markalarımızı sorumlulukla tüketerek paylaşmalarını sağlamak.

Açık Pozisyonlar

  • RTM Süpervizörü
  • İhracat Satış Sorumlusu
  • Satış Operasyon Sorumlusu

Şirketimizin insan kaynakları stratejisi, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hazırlanarak stratejik iş planlarımıza destek vermek amacıyla uygulanmakta olup aşağıdaki temel politikalar altında yürütülmektedir:

(1) Organizasyonel verimliliği arttırmak
(2) Stratejileri merkezi, politikaları yerel olarak belirlemek,
(3) Doğru iş için, doğru zamanda, doğru insanı bulmak,
(4) Dinamik yapımızı korumak ve proaktif olmak,
(5) İnsan kaynağımızı Grubumuza rekabet avantajı yaratan taklit edilemez bir unsur olarak görmek.

Çalışma Şekli

  • Haftaiçi Çalışma Şekli: 08:00 – 17.30
  • Açıklama: Fabrikalarımız 08:00-18:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir.
  • Sosyal ve Yan Haklar
  • Diğer: Yan haklar pozisyonlar bazında farklılık göstermektedir.

Efes Pilsen İş Başvurusu

Efes pilsen bir çok ilde bünyesine personel alımı yapmakta. Anadolu grup şirketi olan Efes pilsen iş başvurularını genellikle kariyer.net sitesi üzerinden almaktadır. Doldurduğunuz iş başvuru formları Efes İnsan kaynaklarına iletilir burada değerlendirilen başvurunuz işe uygun bulunmanız halinde mülakata çağrılırsınız. Mülakat sonucuna göre Efes Pilsen de çalışmaya başlayabilirsiniz. Efes pilsen Personel Alımlarına başvurmak ve iş başvuru formunu doldurmak için Efes İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/efes-personel-alimi/

Yorum Yaz