Ege Seramik Personel Alımı İş İlanları 2023

Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirket içerisinde bulunan ve yaptığı işlerde kaliteyle adından hayli söz ettiren Ege Seramik Şirketi personel alımı yapacağını insan kaynakları vesilesi ile açıkladı. Özellikle üretim fabrikası için doğan eleman ihtiyacını karşılamak maksadıyla iş ilanları yayımlayan firma, Adayların iş başvuru formunu doldurmalarını beklemektedir. Fabrikasında işçi, eleman sınıflarında personel çalıştıran Ege Seramik iş arayan adayların en çok başvurduğu fabrikalardan birisi konumundadır. Ege Seramik Şirketinin tarihini inceleyerek sayfanın aşağısında bulunan iş başvuru bölümünden nasıl iş başvuru yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kuruluşu İzmir olan fabrikanın temeli 1970 yılında atılmış olup 1972 yılında faaliyetine başlamıştır. 1975 yılında üretime geçen firmanın vizyonu kaliteli ürünler üretmek oldu. Bu doğrultuda teknolojinin getirdiği bütün yenilikleri ürünleri üzerine uygulayarak kalitenin arttırılmasını sağlayan Ege Seramik şirketi ürün çeşitliliğini de arttırarak kullanıcıların seçim yaptığı şirket olma misyonu ile Türkiye’nin en büyük ilk 100 sanayi kuruluşu içerisine girmeyi başarmıştır. İzmir ilimizde bulunan 416.752 m2 üretim fabrikası ile 24 milyon 300 bin m²/yıl üretim kapasitesine sahiptir. Şirket hisseleri 1992 yılında halka açılmıştır.

Ege Seramik çeşitli AR-GE çalışmaları yaparken sektördeki kaliteyi ve ürün çeşitliliğini ileriye taşımayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda ise Türk Seramik sektörüne dijital baskı teknolojisini entegre etmiştir. Şirket doğaya uygun çalışmaları ile bir çok sertifikaya sahip olmuştur. Sahip olduğu  ‘’TSE Çift Yıldız‘’ belgesi ile yurt dışına ihracatında kapıları açılmıştır. Müthiş bir ilerleme kaydeden şirket sektörde ilkleri yaşatmaya ve yaşamaya devam etmektedir. Ege Seramik, yenilenen tesislerinde Türkiye’nin ilk eko seramik pişirme fırınını, insansız forklift robotlarını, otomatik paketleme makinelerini, palet istifleme robotlarını, granül boyama tesislerini palet örtme ve çemberleme hatlarını üretime entegre ederek sektörün ilerlemesinde çığır açmıştır.

Ege Seramik dağıtım ağı ile ulaşılabilir şirket ve ürünler arasındadır. Türkiye’de 150 ye yakın dağıtım ağı ile 2000’den fazla alt bayisi ile tüketicilere hızlı servis ağı sağlamıştır. 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracat ile yurt dışında tercih edilen şirketler arasına girmiştir. Şirket İzmir Kemalpaşa’daki tesislerine işçi ve eleman alırken dağıtım bayilerinde de elemana ihtiyacı olmaktadır. Bu doğrultuda personel ihtiyacını İnternet üzerinden verdiği ilanlarla karşılayan Ege Seramik Güncel iş ilanları yayımlamıştır. Aşağıda Ege Seramik İş İlanlarını görebilir ve iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

EGE SERAMİK Personel Alımı ve İş İlanları

Ege Seramik şirketine bağlı insan kaynakları İnternet’e verdiği ilanlar ile alım yapmaktadır. Şirket ürün üretimi ve satışındaki başarısını insan gücüne bağlı olduğunun farkında olup istihdam konusunda da hassas davranmaktadır. Fırsat eşitliliği ilkesine bağlı olarak işe alım yapan Ege Seramik başvuran adaylara eşit davranmakta ve eşit şartlar altında mülakat yapmaktadır. Ege Seramik şirketinin personel yönetimine baktığımızda ise şirket çalışanlarının %4‘ünün en az 20 yıldır çalıştığını görüyoruz. Yine bu oranda 50 yaş üzeri çalışan topluluğu gözümüze çarpıyor.

Personel yönetimi konusunda hassas davranan Ege Seramik, Şirketin ileriye taşınmasında rol oynayacak mezuniyet şartlarını tamamlamış personelleri barındırırken ilk okul mezunu personellerinde iş yükünü taşıdığını görüyoruz. Çalışanların %’7 oranın ilk okul mezunu olması iş başvurularında da rahatça başvuru yapabileceğimiz bir şirket olduğunu anlayabiliriz. Aynı zamanda bazı departman ve pozisyonlar içinde mezuniyet şartı aramayarak mesleki yeterlilik belgelerini göz önünde bulundurmaktadır. Şirketin %37’si lisans mezunu iken geriye kalan oranda İlkokul, Lise ve dengi okullar ile tamamlanıyor.

Kariyer hedefi olan adayların başvurabileceği şirketler arasında bulunan Ege Seramik, Seviye fark etmeksizin bütün personellerini mutlu etmenin gayretini vermektedir. Başarının personel performansı ile doğru orantılı olduğunu düşünen şirket bu bağlamda yetiştirilmek üzere ve kalifiye eleman alımını sürdürmektedir. İş başvurusu yapan adaylar Genel değerlendirme sonrasında mülakata alınarak iş teklifi yapılmaktadır.

Ege Seramik Güncel İş İlanları

  • Mağaza Satış Sorumlusu
  • Fabrika işçisi
  • Vasıfsız eleman
  • forklift Operatörü
  • Ağır vasıta Şoförü
  • Kepçe Operatörü
  • Üretim Elemanı
  • İşçi
  • İnsan Kaynakları Personeli
  • Makine Mühendisi
İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde iş başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır. Bu yollardan en çok kullanılanı ise Online başvuru yöntemidir. Bir çok şirket zaman kaybetmemek için Online eleman seçimi yöntemini kullanmaktadır. Gönderilen başvuruları hızlıca incelemeye alarak sonuca daha hızlı ulaşan şirketler aynı zamanda hem adayın hemde şirketin yapacağı masrafı daha ekonomik hale getirmektedir. Ege Seramik İşe alım ile alakalı güncel bilgileri kendi insan kaynakları sayfasında vermektedir. Bunun yanı sıra işe alım yaparken başvuruları ise kariyer.net üzerinden kabul etmektedir. İş Başvuru linki; Ege Seramik Personel Alımı

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ege-seramik-personel-alimi-is-ilanlari/

Yorum Yaz