Eker Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Eker istihdam sağlamaya devam ediyor. Eker iş ilanları yayınlamaya başladı. Eker insan kaynaklarından yapılan açıklamaya göre Eker Personel Alımı yapacak. İş başvurularını web sitesi üzerinden kabul edeceğini açıklaması üzerine iş arayan personeller iş başvuru formlarını doldurmaya başladı. Sizde Eker şirketine iş başvurunuzu iletmek için yazımızı okuyabilir Eker Personel alımına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eker İnsan Kaynakları

Küçük bir depoda yoğurt ve ayran üreten Eker bugün ise yüzden fazla süt ürünü ile tüketicilerin damak tadına hitap ediyor. 1977 yılında küçük bir depoda başlayan imalat 1997 de büyük yatırımlar yaparak faaliyet alanlarını genişletmiştir. Bir çok ilde bölge müdürlükleri kurarak tüketicilere daha iyi bir hizmet amacı ile ürün yelpazesini her geçen gün genişleten Eker, süt ve süt ürünleri konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Gıda sektörünün sayılı firmaları arasında yer alan Eker İş gücünü 1500 ün üstünde personel ve 300 den fazla soğuk dağıtım aracı ile 20.000 den fazla yere ulaştırmaktadır. 2006 yılında Fransız Andros grubu ile ortaklık gerçekleştiren Eker, büyüme konusunda büyük bir adım atmıştır.

Tüketiciler için vazgeçilmez bir lezzet olmaya çalışan Eker iş arayanlar içinde yüksek istihdam sağlayan bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. Teknolojik alt yapısını yenileyen ve güçlendiren Eker en çok ayran satan 2. firma olmuştur. Tarihçesine Tanınmış marka tescilini de ekleyerek diğer firmalardan sıyrılma hedefinde olan Eker Türkiye’nin öncü markası ve Türkiye’nin Süper markası seçilmeyi de başarmıştır.

Eker Personel Alımı ve İş İlanı

Eker iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Bir çok ilde üretim depoları ve tedarik zincirleri bulunan Eker bir çok ile de personel alımı yapıyor. Eker dağıtım ofislerinin bulunduğu iller; Aydın, Afyon, Balıkesir, Bandırma, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Denizli, Düzce, Fethiye, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Samsun. Bu illerde istihdam sağlayan eker zaman zaman yeni personel almaktadır.

Mevcut sirkülasyon olarak da çıkan personellerin yerine yeni personel alımı yapmaktadır. Eker çalışanlarına değer verir. Eker çalışan yönetiminde en dikkat ettiği etkenler; Aile, Huzur, Aidiyet duygusu, Mutluluk, Güven, Dürüstlük, Başarıdır. Bu veriler Eker çalışanları ile birebir görüşerek ve fikir alışverişinde bulunarak elde edilmiştir.

Eker ilk okuldan üniversite mezununa kadar bir çok eğitim seviyesine uygun departman ve iş imkanı sağlamaktadır. İşe alım sürecinde birebir insan kaynakları ile mülakat yaparak işe alım yapılır. Başvurular eker insan kaynaklarınca değerlendirilerek uygun görülmeniz halinde kabul edilmektedir. Eker de bir çok departman ve açık pozisyon bulmanız mümkündür.

Eker Süt ve süt ürünleri şirketi Satış, üretim, pazarlama, yiyecek ve içecek, hizmet departmanları için personel alımı yapmaktadır. Eker firması açık pozisyonlar ; İş koçu, Saha satış yöneticisi, Gıda Teknikeri, Sipariş elemanı, Bölge satış yöneticisi, ihracat müdürü, E-ticaret yöneticisi, Perakende satış sorumlusu gibi bir çok üst düzey personel ihtiyacı da bulunmaktadır.

Eker iş başvurusu

Eker firmasında çalışmak için deneyimli olmanız gerekmemektedir. Tabii ki deneyimli personeller deneyimsiz elemanlara göre bir adım öndedir. Eker yetiştirmek üzere de personel alımı yapabilmektedir. Uzun soluklu çalışacak elemanlar arayan Eker firması Askerliğini yapmış ya da askerlik görevinden muaf departmana göre tercihen ehliyeti bulunan ve seyahat engeli bulunmayan adaylar aramaktadır.

Eker firmasında kariyer yapmak isteyen adaylar Eker personel alımlarına başvurusunu yapabilir. Eker firması başvuruları kariyer.net sitesi üzerinden kabul etmektedir. Buradan yapacağınız başvurular Eker insan kaynaklarına iletilerek incelenmeye alınır. Uygun bulunmanız halinde telefon ile aranarak mülakat için çağrılırsınız. Eker Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/eker-personel-alimi/

Yorum Yaz