Ekici Peynir Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkenin damak tatlarından birisi olan Ekici Peynir firması yeni iş arkadaşları arıyor. Ekici insan kaynakları yeni personel alınacağını duyurması ile beraber iş arayan adaylar başvurularını iletmeye başladı. Ekici Peynir personel alımı için iş başvuru yapmanın önü açıldı. Sizde Ekici Peynir için iş başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızın devamından detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Ekici Peynir Hakkında

Ekici Peynir Türkiye’nin en büyük 1000 firma içerisine girmeyi başarmış peynir üreten bir gıda firmasıdır. Sadece peynir üretme amacı ile 1957 yılında kurulan Ekici, tüketicilere lezzetli peynirler sunma amacı ile faaliyet göstermektedir. Günlük 500 tona yakın süt işleme kapasitene sahip Antalya ilinde büyük bir firması bulunmaktadır. Kalitesini denetleyerek elde edilen sütler ile kaliteli ürünler üretmeyi amaçlayan Ekici 30 peynir çeşidi ile tüketicilere farklı ürünler sunmaktadır. Antalya organize sanayide 500 kişi üzerinde istihdam sağlayan Ekici Türkiye’nin 81 ilinde ürünlerine ulaşmayı mümkün kılmıştır.

Yurt içinde sunduğu ürünlerin yanı sıra Yurt dışına da ihracat yapan Ekici Peynir Kıbrıs, Afganistan, Ürdün, Türkmenistan, Kırgızistan, Irak ve Azerbaycan gibi ülkelerin de peynir ihtiyacını karşılamalarına destek olmaktadır. Türkiye’nin lider ve uzman peynir üreticisi olma yolunda ilerleyen Ekici Peynir, tüketicileri kaliteli ve lezzetli ürünlerle buluşturma amacını gütmektedir. Bir çok kalite sertifikasını alan ve kalite adına her şeyi yapan Ekici en iyi bildiğin işi en iyi şekilde yap sloganı ile hareket etmektedir.

Ekici Personel Alımı ve İş başvurusu

Ekici personel alımlarına başvurmak için öncelikle yazımızı detaylı bir şekilde okumuş olduğunuzu umuyoruz. Günümüz de bir çok insan çalışacağı firmayı araştırmadan işe başlayarak hayal kırıklığı yaşamaktadır. İş başvurusu yapacağınız firmayı detaylı olarak tanımanız gerekiyor. Ekici iş başvurularını genellikle kariyer sitesinden yayınlamakta.

Süt ve süt ürünleri üreten bu şirkette çalışmak için daha önce deneyimli olmanız ve askerliğinizi yapmış olmanız sizi diğer adaylardan bir adım önde tutacaktır. Ekici peynir Şirketinin Antalya organize sanayi üretim tesisi ve İstanbul ofisine eleman alımı yapılabilmektedir. Ekici peynir Personel Alımlarına İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ekici-peynir-personel-alimi/

Yorum Yaz