Emir Varlık Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Emir Varlık Yönetim Personel Alımı yapmak için yeni iş ilanları yayımladı. Türkiye’nin öde gelen işverenlerinden birisi olan Emir Varlık Yönetim firması açık pozisyonlarını paylaşarak başvuruların önünü açtı. Bu ilanımızda Emir Varlık Yönetim şirketinin faaliyetlerini inceleyerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Emir Varlık Yönetim Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin yeni varlık yönetimi şirketlerinden birisi olan Emir Varlık Yönetim şirketi ilk faaliyetini 2017 yılında gerçekleştirmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, devredilen borçların kurumsal ve bireysel alanda kolay ve ödenebilir şekilde düzenleyerek müşterilerine destek olmaktadır.

Çözüm odaklı bir çalışma anlayışına sahip olan Emir Varlık, finansal özgürlük sağlayarak uygun ödeme koşulları sağlamaktadır. Borç konusunu kendisine ilke edinmiş ve sahiplendiği misyon ile müşterilerin ekonomik şartlarına uygun ödeme planları sunmaktadır.

Emir Varlık Yönetimi İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları şirketin müşterilerine daha kaliteli internet sunmak amacı ile en nitelikli adayları işe alım yapmaktadır. Şirket içerisinde ki açık pozisyonları tespit ederek, personel ihtiyacı bulunan departmanlar için personel alımı yapmaktadır.

Hem kendisini geliştirip hem de şirketi bir sonraki noktaya ulaştırabilecek kariyer hedefi olan adayları tercih etmektedir. İş başvurusu yapan adayları eşit şartlarda değerlendiren Emir varlık yönetimi insan kaynakları kişilik envanteri ve mesleki yeterlilik testleri ile en doğru adayı seçmeye çalışır.

Açık Pozisyonlar

  • Tahsilat Yetkilisi
  • Kıdemli İç Denetçi
  • Muhasebe Yetkilisi

Emir Varlık Firmasına Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

İş başvurusu yapmanın birçok yolu vardır. Birçok firma kariyer siteleri aracılığı ile eleman alımı yaparken, bazı firmalar ise resmi web sitesinden başvuru yapmanızı kabul etmektedir. Emir Varlık Yönetimi adaylar için kolay bir başvuru yöntemi sunmaktadır. Emir Varlık Yönetimi İş Başvurusu için;

  1. Yukarıdaki İş İlanlarından bir pozisyon seçin!
  2. Özgeçmişinizi Referans içerecek şekilde hazırlayın!
  3. insankaynaklari@emirvarlik.com CV Formunuzu buraya gönderin!
  4. İnsan Kaynaklarının dönüş yapmasını bekleyin!

Emir Varlık Yönetimi Hukuk Bürosu Başvurusu (Hukuk Büroları Başvurabilir)

Firma iş ortağı olarak hukuk büroları ile çalışabilmektedir. Bu nedenle aktif Hukuk büroları Emir varlık yönetimi içerisinde iş ortağı olarak çatısı altında faaliyet gösterebilirler. İş ortağı olmak için EMİR HUKUK BÜRO BAŞVURU linkine tıklayabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/emir-varlik-personel-alimi/

Yorum Yaz