Epiaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye Enerji piyasaları işletme Anonim şirketi personel alımı yapacak. İş başvurularını inceleyecek olan Epiaş insan kaynakları adayların başvuru formlarını doldurmalarını beklemekte. Enerji sektöründe deneyimli ve deneyimsiz adaylar arayan Epiaş Şirketinde çalışmak isteyenler bu iş ilanımızı okuyarak Epiaş hakkında ve iş ilanları hakkında detaylı bilgi edinebilir ve iş başvurusu yapabilir.

EPİAŞ – Enerji Piyasaları İşletme Anonim Şirketi

2015 yılında kurularak faaliyete başlayan Epiaş, EPDK’dan lisansını alması ile hizmet vermeye başlamıştır. Epiaş’ın vizyonu ve misyonu referans alınabilecek bir şirket olmak ve Enerji piyasalarında şeffaflık ve sürdürülebilirlik ile işletmek ve geliştirmektir. 30 Aralık 2016’da Serbest Tüketici platformu kullanıma açılması ile birlikte Serbest tüketici kategorisine girenler Elektrik aboneliklerini diğer firmalara taşımaya başladı.

Doğal gaz satışlarının toptan satışının açılması ile birlikte büyük ölçekli firmalara toptan doğal gaz ve elektrik kiralamasının önü açıldı. Epiaş şirketi İstanbul’da bulunan ve Enerji piyasalarında değeri olan bir şirket konumunda bulunmaktadır. Zaman zaman iş ilanları yayınlayan bu şirket çalışanlarına Doğal gaz Piyasası ve Elektrik piyasası ile ilgili sürekli eğitimler vermektedir.

Epiaş Personel Alımı ve İş İlanları

Epiaş personel alımı için zaman zaman iş ilanları yayınlamaktadır. Epiaş firması işe alım sürecinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Ön başvuru formunuzu direkt olarak mail yolu ile Epiaş İnsan Kaynakları incelemeye alabilmektedir. İnsan kaynaklarında değerlendirilen başvurular uygun bulunması halinde mülakata çağrılarak yüz yüze görüşme gerçekleştirilmektedir.

Epiaş Şirketinde çalışabileceğiniz bir çok Departman bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Risk Yönetimi, Yazılım geliştirme, Spot Elektrik piyasası, Spot Doğal gaz piyasası, Strateji geliştirme, Bilgi Teknolojileri, Altyapı, Veri yönetimi ve İş Analizi, AR-GE ve Proje Yönetimi, Piyasa Gözetim, Risk Yönetimi, İnsan Kaynakları, Mali İşler, Destek Himetleri gibi departmanlarda iş bulabilmeniz mümkün.

Epiaş şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi doğrultusunda şirkete değer katacak, Performansı ile memnuniyet sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Saygılı, Hoşgörülü personeller tercih etmektedir. Başvurunuz Epiaş İnsan kaynakları havuzuna düşerek ihtiyaç anında burada değerlendirilmeye alınır. Başvurunuzda daha önce çalışmış olduğunuz firmaları ve deneyim ve tecrübelerinizi paylaşmanız son derece önemlidir. Epiaş Personel Alımına İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/epias-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz