PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Formu Doldur 2023

PTT Personel alımı başvuru formu ile 2022 yılında da personel alımı yapmaya devam ediyor. Birçok pozisyonda Türkiye’nin her ilinde ihtiyaç duyulan insan kaynağını sağlamak için iş ilanları yayımlamaktadır. PTT Personel Alımı için başvuru formu doldurmak isteyen adaylar bu ilanımızdan faydalanarak açık pozisyonları görebilir, kariyer hayatlarına PTT firmasında devam edebilirler.

PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Formu Doldur

Kurum Bankacılıktan, Kargoya, Teslimattan, Fatura ödemeye kadar birçok iş ağını yönetmektedir. Postacılıkla başlayan hizmetlerine her geçen gün yenisini eklemiş be büyüme ivmesini iyi yönetmiştir. Türkiye’nin en çok istihdam sağlayan firmalarından birisi olan PTT, oluşan açık pozisyonlar ve yeni açılan şubeleri için işe alım yapacak.

PTT Kargo, Bugün edinmiş olduğu vizyon ile Dünya’da Posta idareleri içerisinde ilk on şirket arasına girme çabası ile çalışmakta hızlı, Güvenli ve zamanlı verilen hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. 

PTT Kargo şirketinin misyonu ise sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran ve teknolojik gelişmeleri takip ederek işine entegre etme misyonu ile hareket etmektedir. PTT Kargo her şeyden önde ülkemizin ulusal çıkarlarını korumak adına hizmetlerini ülkemizin çıkarlarına göre ölçeklendirmektedir.

Sahip olduğu ve benimsediği değerler ile hizmetlerini çağdaş uygarlık seviyesine çıkarma isteği gütmektedir. Şirketin sahip olduğu aynı zamanda benimsediği ve uyguladığı değerler içerisinde; Yenilikçilik, Güvenilirlik, Tarafsızlık, Girişimcilik, Sosyal Sorumluluk, Paydaşlarına fayda sağlayan ve Şeffaf olan bir yapı ile hareket etmektedir. 

İstihdam bakımından ülkemize en çok fayda sağlayan şirketlerinde başında gelmektedir. Kariyer hedefi ile tercih edilen şirketler arasına girmeyi başarmış iş arayan adayların tercih ettiği şirketlerden birisi olmuştur.

PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Formu Doldurmak için Aşağıdaki İlanlardan yararlanabilirsiniz.

Ptt Personel Alımı iş başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT şirketine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öncelikle yayımlanacak açık pozisyonları takip etmelidirler. Açık pozisyonlar yayımlandıktan sonra PTT Resmi web sitesinden başvuru formu doldurarak ön başvuruyu yapabilirler. PTT şirketinin açıklayacağı şartlar ve kurallara göre ”Yazılı Sınav” ve ”Sözlü Mülakat” ile işe alım yapılır.

PTT kamu personeli alımında İşkur’dan ilan yayınlamakta ve başvuruları KPSS puanınıza göre kabul etmektedir. Belirlenen puanın üstünde başarı sağlamış olan adaylar PTT personel alımına iş başvurusunda bulunabilirler.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ptt-personel-alimi-2022-basvuru-formu-doldur/

Yorum Yaz