Fibabanka Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Gişede çalışmak isteyen adaylar için iş ilanları yayınlayan Fibabanka, Gişe yetkilisi için başvuruları kabul edecek. Fibabanka İnsan kaynakları aracılığı ile yayınlanan ilana başvuru kriterleri ve başvuru detaylarını sitemizden öğrenmeniz mümkün. Ayrıca Fibabanka Gişe yetkilisi alımı için iş başvurusu yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için yayınladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Fibabanka İnsan Kaynakları ve İş İlanları

Hızlı hizmet anlayışı ile yapı taşlarını hazırlayan ve hizmet veren Fibabanka 2010 yılında Fiba grup bünyesine katılarak faaliyetine başlamıştır. Türkiye’de 60’dan fazla şubesi bulunan Fibabankası 1300’ü aşkın çalışanı ile müşterilerine hizmet etmektedir. Hızlı ve kolay bankacılık hizmetleri sunan banka Ticari, Bireysel, Kobi ve Tarıma yönelik çalışmalar yapmakta ve müşterilerini desteklemektedir. Fibabanka, dijitalleşme vizyonu, tabana yaygın bankacılık anlayışı, mutlu çalışan ve müşteriler yaratmak hedefleriyle Türkiye’nin en sevilen bankası olmak için ürün, servis ve hizmetlerini geliştirmeyi hızla sürdürmektedir.

Gişe Yetkilisinin Sorumlulukları

Gişe yetkilisi Fibabankası şubelerine gelen müşterilerin her türlü bankacılık ihtiyacını karşılamakla yükümlüdürler. Bunlardan bazıları Kredi ödemesi, Fatura ödemesi, Kredi çekme, Kredi kartı temini ve benzeri işleri yapmakla sorumludurlar. Aynı zamanda kredi, kredi kartı ihtiyacı bulunan müşterileri yada alma potansiyeli olan müşterileri ikna etmekle sorumludurlar.

Gişe Yetkilisin de Aranan şartlar nelerdir?

Şartlar deneyimli ve yeni mezun adaya göre farklılık göstermektedir. Yeni mezun adaylara Genel yetenek testi uygulanır. Testi başarılı geçen adaylar mülakat sonucu işe alınır. Deneyimli adaylarda ise Üniversite mezunu olma şartı aranmaktadır. İşe alınacağı görevde bilgi birikimi olan nitelikli yetkinliği yüksek ve takım çalışmasında uyumlu adaylar işe alım sürecine dahil edilir.

Staj için öğrencilere staj imkanı sağlanmaktadır. Başvurular linkedin ve kariyer siteleri üzerinden yayınlanan ilanlar ile yapılır.

Gişe yetkilisi için başvuru nasıl yapılır?

İşe alım süreci Fibabanka insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Başvuru yapmak için şartlara uygun olduğunuzdan emin olunuz. Fibabankası kariyer olanaklarını çalışanlarına eğitimler vererek sağlamaya çalışır. İşinde performansı yüksek başarılı olan adaylar dikey ve çapraz geçişlerle terfi alabilmektedirler. İnsan kaynakları ön başvuruları inceleyerek uygun görülmesi halinde adayı mülakata çağırarak görüşme yapar. Fibabanka Gişe yetkilisi alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/fibabanka-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz