Yedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak elektrik dağıtım görevini yürüten şirket personel alımı yapmaya devam ediyor. Bir çok adayın elektrik sektöründeki tecrübesinden faydalanmak isteyen Yedaş bir çok pozisyonda personel ve eleman alımı yapacağını duyurdu. Yedaş insan kaynakları aracılığı ile yayımlanan iş ilanlarına başvurular yine Yedaş insan kaynakları aracılığı ile değerlendirilecek. Yedaş şirketinde kariyer planı olan veya çalışmak isteyen adaylar bu yazımızdan iş başvurusu yapabildiği gibi şirket hakkında detaylı bilgiye de ulaşabilecek.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. 

TEK kurumu elektrik sektörünü düzenlemek ve hizmet kalitesini arttırmak amacı ile bütün dağıtım ağı ve satış eylemleri Türkiye Elektrik Kurumu bünyesinde 1970 yılında toplanmıştır. 1994 yılına kadar gelinen süreç sonrasında tekrar Düzenlemeye giren elektrik sektörü Teaş ve Tedaş olarak iki ayrı kurum şekline ve devlet teşekkülünde toplanmıştır. 2004 yılında ise TEDAŞ kurumunun özelleştirme kapsamına alınması ile 21 dağıtım bölgesi belirlenerek bölgelere ayrılmıştır. Özelleştirme süreci 2009 yılında tamamlanarak ihaleye giren şirketler içerisinde Yeşilırmak Elektrik Dağıtım şirketini Çalık Enerji kazanarak bünyesine almıştır.

YEDAŞ şirketinin hizmet verdiği iller ise; Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop olarak belirlenmiştir. EPDK denetimi altında hizmet veren YEDAŞ şirketi dağıtım ağını çeşitli yatırımlar yaparak düzenlemiş ve kesintisiz ve kaliteli Elektrik sağlamak amacı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sahip olduğu sorumluluğu en üst seviyede üstlenen şirket kendisine bağlı bölgelerde sağlıklı elektrik hizmeti verme gayreti içerisindedir. Bu bağlamda gerek çalıştığı personel kalitesi ile gerekse personellerini eğitme konusunda büyük çaba harcamaktadır. Bu bağlamda ise yeni iş ilanları yayımlayarak ihtiyaç duyulan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır.

YEDAŞ Personel Alımı ve İş İlanları

Yedaş’lı Olmak, Değişime ayak uydurmak ve sürekli gelişim amacı gütmek teknolojiyi takip ederek başarı, motivasyon sağlamak demektir. YEDAŞ şirketi çalışanlarına değer veren ve iş arayışında olan adaylarında en çok tercih ettiği ve başvurduğu şirket olmak amacı ile çalışmaktadır. YEDAŞ insan kaynaklarının yaptığı analize göre mevcut YEDAŞ çalışanlarının %98’i şirkette çalışmaktan memnun olmakla birlikte %80’i ise şirkete bağlılıklarını göstermektedir. Bu başarının tesadüf olmadığından bahseden YEDAŞ insan kaynakları bu yönetim anlayışı ile genişleyen iş ağında doğan ihtiyaca ve boşalan pozisyonlara eleman alımı yapmaktadır.

YEDAŞ İnsan Kaynakları işe alım sürecinde adayların iş başvuru formlarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Nitelik ve yetkinliğe dikkat eden Yedaş İnsan kaynakları aynı zamanda şirketin misyonu ve vizyonuna uygun adayları işe alım yapmaktadır. İş başvurularında fırsat eşitliliği ilkesi ile hareket eden YEDAŞ işe alım yapacağı personelleri ise eşit şartlarda değerlendirmektedir. Belirlenen ve hizmet verdiği illere işe alım yapan YEDAŞ çalışanlarını hem manevi hem maddi yönden mutlu etmeye çalışan bir şirkettir. Bu sebeple Maaş ödemesi pozisyona ve yapılan işe göre değişiklik göstermektedir.

YEDAŞ GÜNCEL İŞ İLANLARI

  • Arıza Onarım Bakım Görevlisi
  • Tüketici Saha Operasyonları Şefi
  • Yeni Bağlantı Başvuru İşlemleri Uzmanı
  • Teknik Kalite ve Enerji Depolama Sistemleri Uzmanı
  • Proje Mühendisi
  • Bakım Onarım Görevlisi
  • Bakım Onarım ve Yönetim Mühendisi
  • Satın Alma Uzmanı
  • Harita Teknikeri
  • Sayaç Okuma Elemanı

Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

YEDAŞ Güncel iş ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle hangi pozisyona başvurmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Kariyer hedefleyen adaylar kariyer yapabileceği önü açık pozisyonları seçerler ise ilerleyen süreçte terfi almaları da o kadar kolay olacaktır. İş başvurusu yaparken insan kaynaklarını en çok etkileyen etken ise iş başvuru formunu nasıl doldurduğunuzdur. Sağlam bir özgeçmiş işe alım sürecinizde size katkı sağlayacaktır. YEDAŞ şirketinin resmi web sitesindeki kariyer bölümünü incelediğimizde kariyer.net ile anlaşmalı olduğunu görüyoruz.

YEDAŞ aynı zamanda resmi web sitesinde iş başvuru formu kabul etmektedir. Bu sebeple insan kaynaklarına daha kolay ulaşabileceğiniz bir başvuru formu doldurabilirsiniz. Kariyer.net üzerinden yapılan başvurular aşırı olacağı için işe alım sürecinizde bir o kadar zorlaşabilir. Sizlere vereceğimiz iş başvuru linki ile kolayca YEDAŞ şirketine CV formunuzu iletebilirsiniz. Yukarıdaki açık pozisyonların yanı sıra genel başvuru ile de boşalan pozisyon durumunda sizinle irtibata geçilebilir. YEDAŞ Personel Alımı linki; YEDAŞ İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yedas-personel-alimi/

Yorum Yaz