Gate İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gate inşaat yeni projeler için İnşaat işçisi alımı yapılacağını duyurdu. Özellikle yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça bahsettiren Gate İnşaat işçi alımı için Gate İnsan Kaynaklarına yapılacak başvuruları beklemektedir. Gate inşaat yurt dışı inşaat projeleri hakkında bilgi almak ve Gate inşaat personel alımlarına başvurmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gate İnşaat İnsan Kaynakları ve Projeler

Gate İnşaat, inşaat sektörünün Türk inşaat şirketleri içerisinde liderlerinden birisi olan Tekfen İnşaat için Kazakistan’daki projelerini yürütme amacı ile kurulmuştur. Tekfen şirketinin 50 yılı aşkın tecrübesi ile kurulan Gate İnşaat 2003 yılında Atyrau rafinerisinin yeniden yapılandırılmasına başlaması ile faaliyete geçmiştir. Kazakistan Cumhuriyeti lisanslarına sahip olan Gate İnşaat bir çok sertifikaya sahip olmuştur.

Kazakistan cumhuriyetinin refah seviyesine katkıda bulunan Gate İnşaat bir çok proje ile ülkeye katkıda bulunmuş ve istihdam kaynağı olmuştur. Doğa dostu çalışmaları ile sosyal alanlara verdiği büyük önem sayesinde çevresindekilerin de sevgisini kazanan Gate İnşaat bu alanda sempati duyulan inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

Gate inşaatın gerçekleştirdiği projeler içerisinde Kasgahan Güç Santrali, Anpz Projesi, Kasgahan Endüstriyel binalar, Kasgahan Ana işleri, İnşaat Yerleşkesi Geçici ofisleri olarak bir çok projeyi tamamlamış ve projelerine devam etmektedir.

Gate İnşaat şirketinin faaliyet alanları içerisinde, Boru Hatları, Endüstriyel tesisler, Petrokimya tesisleri, Enerji Santralleri, Arıtma Sistemleri, Otoyollar, Tüneller, Havaalanları, Askeri Tesisler, Pompa İstasyonları, Tank Çiftlikleri, Rafineriler, Su Rezervuarları, Demir yolları, Köprüler, Deniz Terminalleri, Alışveriş merkezleri, Çelik yapı imalatı olarak bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Gate İnşaat Personel ve İnşaat İşçisi Alımı

Gate inşaat insan kaynakları, karşılıklı güven ilişkisi içerisinde şeffaf ve adalet çerçevesi ile çalışılabilir bir ortam kılarak, yetkin adayları işe almak ve kurum kültürünü benimseterek kaliteli hizmet sağlama amacı ile çalışmaktadır.

Gate inşaat işçi alımı yurt dışı ve yurt içi olarak gerçekleşebilmektedir. Bir çok pozisyon ve İnşaat ustası alımı yapılan iş ilanlarında bazı pozisyonlarda işinin ehli personeller aranırken bazı işler için beden işçisi veya vasıfsız işçi alımı yapılabilmektedir.

Gate İnşaat Personel Alımı, Gate İnsan Kaynakları tarafından yapılmaktadır. Başvuru yapan adayların cv leri gate inşaat tarafından incelenerek uygun bulunması durumunda mülakat ile işe alım gerçekleşir. Başvurular Gate İnşaatın mailine öz geçmişinizi göndermeniz ile birlikte gerçekleşir. Öz geçmişinizde çalışmış olduğunuz daha önceki inşaat firmalarını, ustalık alanlarınızı ve başvurmak istediğiniz iş pozisyonunu belirtmeniz de fayda var. Gate inşaat başvuru maili ve iş başvuru formu için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gate-insaat-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz