Ets Tur Personel Alımı ve İş Başvuru 2023

Turizm sektörünün lider firmalarından olan ve tatil denince adını sıkça duyduğumuz Ets Tur Personel alımı yapacağını açıkladı. Ets Tur İnsan kaynakları daha kaliteli bir hizmet sunmak için eleman alımı yapacak ve bir çok departmana iş başvurusunu kabul edecek. Ets Tur Personel alımı ve iş ilanları ile alakalı yazımızdan faydalanarak Ets Tur firmasına iş başvurusu yapabilir ve Ets Tur iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Ets Ersoy Turistik Servisleri Anonim Şirketi

Yurt dışından ve yurt içinden tatil yapmak isteyenlere kaliteli bir hizmet sunmak amacı ile 1991 yılında faaliyete başlamıştır. Ets Tur olarak Turizm sektöründe bir çok ilke imza atmış ve geleceğin tatil planlarını hazırlayan şirketlerin başında gelmektedir. Türkiye’de En erken rezervasyon sistemini hayata geçirmiş, Tatil memnuniyetini ilk ölçen ve anket yapan ilk firma olmuştur. Tatil yapmak isteyenlerin Online olarak tatil satın alabildiği proje de ilk defa Ets Tur tarafından gerçekleştirilmiştir.

Türkiye’de acente sistemi uygulayan ve bağlı acenteleri sürekli denetleyen bu sayede kalite arttırmayı hedefleyen bir firmadır. Ets Tur verdiği her şey dahil konaklamalı sistem, sadece oda, Oda kahvaltı gibi hizmetler vermekte ve verdiği hizmet kalitesi ile sayısız ödüle layık görülmüştür. Her zaman tüketicinin yanında olduğunu dile getiren ve bu bağlamda tatil projeleri yapan Ets tur personel alımı yaparak kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Ets Tur Personel Alımı ve İş İlanları

İnsanlara hayal ettikleri tatili sunmayı hedef edinmiş bir firma olan Ets Tur bu bağlamda birlikte çalıştığı personellere büyük önem ve değer vermektedir. Özel günlerde hassas olan ve personelin doğum gününde bile sürprizlere açık çalışanlarını mutlu eden bir yönetim anlayışına sahiptir. Özellikle bayramları çalışanları ile birlikte kutlamayı seçen Ets Tur bu sayede insanların gönlünde taht kurmayı hedeflemektedir.

İş İlanları turizm sezonunun açılmasına yakın yayımlanmaktadır. İhtiyaç duyulan personel sayısı, otellerde ihtiyaç duyulan eleman ihtiyacı yine Ets Tur katkıları ile giderilebilmektedir. İlanlar yayımlandıktan sonra sezon içerisinde veya sezon başında tekrar personel ihtiyacı olabilmektedir. Mevsimsel ve 12 ay tam zamanlı çalışmak mümkündür.

Ets Tur İnsan kaynakları yıllık bütçe ve açığı hesaplayarak her yıl belirli zamanlarda istihdam sağlamaktadır. İşe alım sürecinde adayları zorlu sınavlar beklediğini söyleyebiliriz. İşe alım sürecinde 2 aşamalı mülakat yapılmaktadır. Aday sözlü ve yazılı bir şekilde değerlendirilir. Psikometrik testler yapan ve bu aşamayı geçen adaylar mülakat sonucu ile sınava tabi tutulmaktadır. Sınavda da başarılı olan adaylara görev teklifi yapılarak iş sunulmaktadır. Başarılı olan adaylar Ets Tur firmasında işe alınır.

Açık Pozisyonlar;

  • Ets tur Şoför alımı
  • Genel Muhasebe Uzmanı/Kıdemli Uzmanı
  • Engelli Personel
  • Eğitim ve Gelişim Uzmanı/Kıdemli Uzma
  • Ucuzabilet.com Bilet Uzmanı/Uzman Yardımcısı
  • Maliyet ve Gelir Kontrol Uzmanı/Uzman Yardımcısı
  • Otel Personeli alımı

Ets Tur İş Başvurusu

Ets Tur şirketinde çalışmak isteyen adaylara kolay başvuru yöntemini anlatıyoruz. Engelli personel alımına fazlaca özen gösteren Ets Tur bu pozisyondaki vatandaşlarımız içinde iş ilanları yayınlamaktadır. Ets Tur firması genellikle yenibiris.com, kariyer.net, secretcv.com gibi sitelere iş ilanları yayınlar. Bu ilanlara başvuru yapılan sayı oldukça fazladır. Bu sebeple adayın değerlendirme olasılığı düşük olmaktadır.

Başvurular Ets Tur insan kaynaklarında depolanır ve ihtiyaç anında buradan faydalanmaya çalışılır. Ets Tur firmasında çalışmak istiyorsanız size vereceğimiz iş başvuru linkinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede iş başvuru formunuz Ets Tur insan kaynakları veri tabanına direkt olarak iletilir. Bu sayede İş başvuru formunuzun incelenme olasılığı daha yüksek olur. Ets Tur Personel alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ets-tur-personel-alimi-ve-is-basvuru/

Yorum Yaz