Fevzi Gandur Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Fevzi Gandur Lojistik Personel Alımı için kolları sıvadı. Lojistik sektöründün en eski ve köklü şirketlerinden birisi olan Fevzu Gandur firması için iş ilanları yayınlandı. Şirket hakkında detaylı bilgileri bu yazımızdan edinerek, işe alım yapılacak pozisyonları görebilir ve şirkete nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Fevzi Gandur Lojistik A.Ş.

Denizyolu acenteliği yapmak ve lojistik sektöründe hizmet vermek için 1947 yılında faaliyete başlamıştır. Deniz konusunda kendisini geliştiren şirket çeşitli denizyolu araçlarında kendisini geliştirmiş ve çeşitli çözümler sunmuştur.

75 yıllık bir hizmeti geride bırakan şirket, sektörün en tecrübeli ve en bilgili firmaları arasındadır. Teknolojik altyapısını geliştirmek için sürekli yatırımlar yapan Fevzi Gandur, insana verdiği önemle de ön plana çıkıyor.

Bugün en büyük denizyolu ulaşım şirketlerinden birisi olan Fevzi Gandur A.Ş 1 günde 500 sefer yapabilir hale gelmiştir. 400’ün üzerinde çalışana sahip olan Fevzi Gandur firması en iyi işveren ödülüne 3 kez layık görülmüştür.

Sunduğu Hizmetler

Şirket verdiği hizmetlerin yanında ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Bunun yanında istihdam tarafında da destek olan Fevzi Gandur firması, dönem dönem iş ilanları yayımlayarak işe alım yapıyor. Fevzi Gandur personel alımı için yayımlanan iş ilanları şöyledir;

Fevzi Gandur Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları lojistik sektöründe ki hizmetinin kalitesini arttırmak ve personel ihtiyacı olan departmanları tespit etmek, bununla birlikte şirkete katkı sağlayacak adaylar için iş ilanları yayımlamaktadır. Personel alımı yapmak için adaylardan ön başvuruları alarak inceleme yaparak pozisyon için en uygun adayı mülakata almaktadır.

İşe alım süreci insan kaynakları tarafından yürütülerek süreç şu şekilde ilerler ve tamamlanır; Ön başvuru, değerlendirme, görüşme yapma, mülakata alma ve iş teklifi yapma. Mülakat aşamasında adaylara kişilik envanteri uygulaması ve genel yetenek testi gibi uygulamalar yapılır. Mesleki test uygulaması ile de adayın pozisyon hakkında ki bilgisi ölçülmektedir.

İş İlanları güncel medya ile paylaşılarak başvuruya açılır. İş arayışında olan ve kariyer hedefi olan adaylar Fevzi Gandur Lojistik İş Başvurusu ile iş hayatında yeni bir sayfa açabilirler. En iyi işverenler ödülünü 3 kez kazanan şirket 2017,2018 ve 2022 yılının en iyi işveren ödülüne layık görülmüştür.

Eğitim ve Gelişim

Fırsatlar Fevzi Gandur Lojistik şirketinde sürekli iyileştirme yapılarak adaylara sunulmaktadır. alanlarında eğitilen çalışanlar şirkete daha fazla katkıda bulunabilmeleri için performans ölçümü yapılır. İyi performans gösteren adaylar ödüllendirilir.

Açık Pozisyonlar
  • Deniz Yolu Satış Uzmanı (İzmir)
  • E-Ticaret Hizmetleri ve İş Geliştirme Müdürü
  • Yurt Dışı Kara Yolu Müşteri Hizmetleri Uzmanı
  • Sürücü Hesap Uzmanı (İstanbul)
  • Karayolu İç Satış Uzmanı (Bursa)
  • Finans Uzmanı
  • Şoför
  • Genel Başvuru (Bütün Pozisyonlar)

Fevzi Gandur Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyen adaylar yukarıdaki iş ilanlarından kendisine en uygun olanını seçerek başvuru yapabilirler. İş başvurusu yapmak için Fevzi Gandur İş Başvurusu linkine tıklayın. Açılan sayfada açık pozisyonları göreceksiniz. Size en uygun ilanın üzerine tıklayarak önceden hazırladığınız özgeçmişi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra karşıya yükleyin ve başvur butonuna tıklayın.

Genel İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar ise Fevzi Gandur Genel İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada isim-soy isim telefon ve e-mail alanlarını doldurduktan sonra CV yükle kısmından önceden hazırladığınız CV formunu pdf veya world formatında karşıya yükleyerek gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/fevzi-gandur-personel-alimi/

Yorum Yaz