Getir Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Getir Personel Alımı yapıyor! Hayatımızı kolaylaştırmak için gece gündüz çalışan Getir teslimat sektörünün lider şirketlerinden birisidir. Son dönemin en popüler firmalarından birisi olan Getir iş ilanları yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. İş başvurularını değerlendiren İnsan Kaynakları bir çok pozisyonda işe alım yapacak. Getir iş ilanları ve detayları yazımızın devamındadır…

Getir Bi Mutluluk

Getir; Yaşam için gerekli olan her türlü ihtiyacı web sitesi ve mobil uygulaması aracılığı ile 7/24 tüketicilere hızlı bir şekilde ulaştırmak için kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne sağladığı hızlı teslimatlar ile tüketicilerin beğenisini toplayan Getir, teknoloji alanında yaptığı yatırımlar ile her geçen gün kendini geliştirmektedir. İlk olarak 2015 yılında kurulan Getir müşteri talepleri arttıkça Türkiye’nin bir çok iline iş ağını genişletmiştir. Son olarak yatırımlarını Yurtdışına çıkaran Getir her geçen gün yeni ülkelerde iş alanı aramaya devam etmektedir. Getir aradığınız bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz ve tek tıkla kapınıza kadar teslim alabileceğiniz bir sanal market profilindedir.

Getir Yemek

Getir Yemek; Market ihtiyaçlarınızın dışında yemek söyleme imkanı sunmaktadır. Binlerce restoranı içerisinde barındıran Getir Yemek sayesinde istediğiniz an sipariş uygulaması üzerinden sipariş verebilirsiniz. Getir Yemek çalışma saatleri 10:00 – 24:00 arasındadır. Türkiye’nin 81 ilinde uygulama üzerinden sipariş vermeniz mümkün kılınmaktadır. Restoran sahibi iseniz Getir Yemek uygulamasına iş ortağı olabilir, Restoranınızda sunduğunuz ürünleri Getir uygulaması üzerinden satışını yapabilirsiniz. Getir Yemek Restoran Başvuru için tıklayın.

Getir Büyük

Getir Büyük; Uygulama içerisinden erişebileceğiniz ek bir markettir. Buranın özelliği ise aylık yaptığınız büyük alışverişleri market fiyatına toptan yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ürün yelpazesi de oldukça geniş olan Getir Büyük ile sepetinize ekleyebileceğiniz Et, Balık, Tavuk, Bakliyat ve Ev için gerekli ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz 1500’den fazla ürün sunmaktadır. Getir Büyükte Kasap, Şarküteri ve Manav gibi marketler bulunmakta ve Getir Büyükte getirme ücreti alınmamaktadır.

Getir Personel Alımı ve İş İlanları

Getir uygulaması ile perakendeciliğin dijital dönüşümüne şahitlik ediyoruz. Getir uygulaması ile hizmet ağı %70 teknoloji %20 Perakende %10 lojistik ağından oluşmaktadır. Getir yurtdışında ve yurtiçinde iş ilanları yayımlamakta ve şirketin gelişimine katkı sunacak adaylar aramaktadır. Getir hala büyüyen ve daha da büyümek isteyen bir şirket konumundadır. Büyümedeki en büyük etkenin heyecanla çalışan yaratıcı personeller olduğunun farkındadır. Bu nedenle çalışmak isteyen adayları olabildiğince doğru değerlendirmeye dikkat etmektedir. Getir.com iş ilanlarını oluşturduğu global kariyer sitesinden duyurmaktadır.

Firma büyüme potansiyelini bayilikler vererek sürdürmektedir. Bayi olma yöntemi ile Getir şirketinin iş ortağı olabilirsiniz. Getir iş ilanları kurye pozisyonu bayilikler tarafından sunulmaktadır. Bunun dışında teknolojik alanda bir çok iş fırsatı sunulmaktadır. Evden çalışma fırsatının yanında bir çok sosyal olanaklarda çalışanlara sağlanmaktadır. Yeni bir şirket olmasının getirdiği ayrıcalıklar ile kariyer hayalinize daha kolay erişebilirsiniz. Kariyer hedefleyen adaylar Getir Firmasında iyi performans göstermesi halinde terfi şansı diğer şirketlere oranla daha fazladır.

Getir İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

 • Filo Yöneticisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi İlişkileri Uzmanı
 • Sürüş Güvenliği Uzmanı
 • Satış Muhasebe Ekip Lideri
 • Kiralama Yöneticisi
 • Bayi Yöneticisi
 • Getir Motorlu Kurye
 • Kurye
 • Motokurye
 • Depo Elemanı

Getir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmanın en önemli kriteri doğru yerden doğru başvuruyu yapmaktır. Günümüzde işe kabul edilmeyen bir çok aday iş başvuru formunu eksik bilgilerle doldurmaktan yada özgeçmişine dikkat çekici detaylar eklemediğinden olumsuz dönülmektedir. Getir firmasına iş başvurusu yapmak için sizlere en doğru başvuru kanalı olan Getir Global Kariyer sitesini vereceğiz. Bu siteden hiç bir üyelik gerçekleştirmeden sadece iş başvuru formunu doldurarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Başvuru yapmak için vereceğimiz linke bilgilerinizi girerek Pozisyona başvur düğmesine tıklayınız. Online Başvuru linki; Getir İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/getir-personel-alimi-is-basvurusu/

Yorum Yazın