Gökbil Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gökbil Lojistik Personel Alımı ilanları ile işe alım yapıyor. İnsan kaynaklarının yayımladığı açık pozisyonlar için ilan edilen iş ilanlarına başvuru yapan adaylar değerlendirmeye alınacak. Gökbil iş ilanları dönem dönem eleman eksiği oluştuğunda yayımlansa da özgeçmişinizi her zaman Gökbil insan kaynaklarına iletebilirsiniz. Bu ilanımızda öncelikle Gökbil Lojistik hakkında bilgi verecek ve nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Gökbil Lojistik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş

Türkiye’nin tank konteyner operatörü olmayı başaran ilk yerli Türk şirketidir. Gökbil; 1996 yılında kimyasal sıvı, dökme sıvı ve Gıda ürünlerinin nakliyatı ve depolanması alanın da hizmet vermektedir. Hizmet vermeye başladıktan sonra kaliteli çalışma sistemi ile büyük şirketlerin tercihi haline gelmiştir. Böylelikle iş yelpazesini genişleterek tank Konteyner operatörlüğü hizmeti de vermeye başlamış ve bu hizmeti veren ilk Türk şirket olmuştur.

Yurtdışı ve yurtiçinde birçok firmaya iş ortağı olan Gökbil, 2005 yılında Kocaeli ilinde inşa ettiği kara terminali ile hizmet ağını da genişletmiştir. Gökbil bugün 800 tank kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Gökbil Tank ve Gökbil lojistik ayrı çatı altında kısa bir süre geçirse de tekrar tek çatı altında birleşerek faaliyete devam etmektedir.

Gökbil Grup Şirketleri

  • Gökbil Nakliyat ve Depolama A.Ş
  • Arkem Kimya San. ve Tic. A.Ş
  • Altınel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş
  • Arkem Chemicals Europe B.V. Utrecht
  • Arkem Chemicals Germany GmbH
  • Arkem Chemicals (Shangai) Co. Ltd. Shangai
  • Arkem Chemicals inc Usa Houston
  • Arkem Chemicals Bulgaria Ltd. Sofia

Gökbil Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket hizmet ağını genişlettikçe ve yeni iş alanlarına giriş yaptıkça personel ihtiyacı artmaktadır. Bu bağlamda da insan kaynakları ihtiyaç duyulan insan kaynağını sağlamak amacı ile iş ilanları yayımlamaktadır. İş İlanları şirketin insan kaynakları tarafından yayımlanarak başvuru yapan adaylar değerlendirilerek personel alımı yapılır.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok iş imkanı sağlayan Gökbil Başvuru yapabileceğiniz ve iş fırsatları yakalayabileceğiniz ülkeler şöyledir; Türkiye, Bosna Hersek, Sırbistan, Arnavutluk, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Makedonya ve Özbekistan’dır.

İş imkanları merkez ofisi İstanbul lojistik depolama hizmeti Kocaeli bölgelerinde daha fazla sunulmaktadır. Taşımacılık, Lojistik ve Acentelik hizmeti veren şirket Dilovası Organize sanayi içerisinde bulunan depolama tesisi vesilesi ile Kocaeli Dilovası yöresinde personel alımı yaparak istihdama fazlası ile katkı sunmaktadır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Şirket bünyesinde çalışabileceğiniz birçok pozisyon bulunmaktadır. Şirket kimyasal madde vb. işler yaptığı için alanında deneyimli ve profesyonel kişilerle çalışmak isteyebilmektedir. Özellikle Tır şoförlüğü konusunda dikkatli sürücüleri tercih etmektedir. Bunun yanı sıra depolama tesislerinde çalışacak dikkatli personellere ihtiyacı vardır. Kimyasal ve benzeri maddelerden dolayı işe başlamadan önce işe alım yapılan personellere gerekli eğitimler verilmektedir.

İnsan kaynakları, Muhasebe, Güvenlik Görevlisi, Tır Şoförü, Şoför, Temizlik Elemanı, Kimya Mühendisi vb. pozisyonlarda iş imkanı bulabilirsiniz. İş alanı genişledikçe yeni pozisyonlar ortaya çıkabilmekte ve yeni iş ilanları yayımlanabilmektedir.

Gökbil İş Başvurusu

Gökbil Lojistik firmasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, iş ilanı yayımlanmasını beklemeden direk olarak insan kaynaklarına özgeçmişlerini iletebilirler. Bu vesile ile insan kaynakları mevcut açık pozisyon oluştuğunda adayla iletişime geçerek mülakata almaktadır. Her aday için işe alım süreci eşit ve etik şartlarda oluşmaktadır. CV formunuzu Gökbil Lojistik firmasına göndermek için Gökbil İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada istenilen alanları doldurduktan sonra özgeçmişinizi karşıya yükleyebilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gokbil-lojistik-personel-alimi/

Yorum Yaz