Gübretaş Personel Alımı İş İlanları 2023

Personel alımı yapacağını açıklayan Gübretaş mülakatlara katılacak iş arkadaşlarını bekliyor. 1952 yılının kasım ayında kurulan Gübretaş alanında büyük ilerleme yaparak her yıl kendisini bir adım daha ileri götürerek dünyada sözü geçen bir firma ünvanını eline almıştır. Aynı şekilde Personel Alımlarında da yüzde yüz başarı yakalamak isteyen Gübretaş çalışma arkadaşlarını incelikle seçiyor. Kendine güvenen Özgüveni tam, kendisini tam anlamıyla ifade edebilen, kariyer hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktadır.

GÜBRETAŞ (Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi)

GÜBRETAŞ, 1954 yılında İskenderun Sarıseki’de Türkiye’nin ilk kimyevi gübre fabrikasını kurar. Üretim kapasitesi yılda 100.000 ton olan fabrikada NSP (Normal Süper Fosfat) gübresi üretilerek piyasaya sunulur.1961 yılında İzmit Yarımca’da üretim kapasitesi yine yılda 100.000 ton olan ikinci fabrika açılır.1964 yılında Yarımca fabrikaya iskele inşa edilerek yurtdışından tedarik edilen hammaddelerin tahliyesi ile ürün sevkiyatı hızlandırılır.Gübretaş Personel alımlarına başvurmak için , Gübretaş personeli olmak için yazımızın devamını okuyunuz.

  • MİSYONUMUZSektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak.
  • VİZYONUMUZ
    Paydaşlarına katma değer sağlayan, bir dünya firması olmak.
  • DEĞERLERİMİZ Önce insan anlayışı ile topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren, ahlaki değerleri kurumsal kimliği ile bütünleştirmiş, sürekli gelişim ile şeffaf, hesap verebilir ve çevreye duyarlı.

Gübretaş İş Başvurusu

Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak. Bu doğrultuda şirketin ilkelerine bağlı çalışacak her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen ve işinde kariyer yapmak isteyen personeller aranmaktadır. Nitelikli ve yetkin personeller ile çalışmayı tercih eden Gübretaş Deneyimsiz adaylar içinde iş imkanı sağlamaktadır. Gübretaş Personel Alımına başvurmak ve  İş Başvuru formu için tıklayınız .

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gubretas-personel-alimi/

Yorum Yaz