Gülsan İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

Türkiye’nin inşaat şirketlerinden birisi olan ve temelleri çok eskiye dayanan Gülsan İnşaat yeni iş ilanları yayımladı. Gülsan İnşaat İnsan kaynakları yayımladığı ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. İnşaat işçisi, İnşaat mühendisi, Aşçı, Şoför ve Vasıfsız işçi pozisyonlarında ilanlar yayımlayan şirket çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Bu ilanda Gülsan İnşaat hakkında detaylı bilgi edinebilecek ve şirkete iş başvurusu yapabileceksiniz. Detaylar için ilanın devamını okuyunuz…

GÜLSAN İNŞAAT SANAYİ TURİZM NAKLİYET VE TİCARET A.Ş.

Türkiye’de inşaat sektöründe hizmet vermek amacı ile 1946 yılında faaliyete başlamıştır. İlk adımları inşaat sektöründe atan Gülsan İnşaat yaptığı projelerde başarılı bir grafik çizmesi ile tercih edilen şirketler arasına girmiştir. Bu noktadan sonra yeni projeler ile elini güçlendiren Gülsan İnşaat sektörün diğer branşlarında da var olmaya başlamıştır. Türkiye’de ve yurt dışında çeşitli ülkelerde yatırım yapan Gülsan İnşaat yurt dışında 10 ülkede projeler yapmayı başarmış hala yeni projeler almaya devam etmektedir. Bu büyüme ile de Holding Statüsüne geçerek Gülsan Holding olmuştur.

Gülsan İnşaat sektörde başarılı gidişatın ardından büyüme ivmesi yakalayarak projelerinde devam etmektedir. Bulunduğu sektörler; Turizm, Enerji, Sanayi, Gayrimenkul‘dür. Personel bakımından yurt dışı ve yurt içinde istihdam katkısı sağlayan şirket 2000’den fazla çalışan ile Turizm Otel projeleri, Enerji Üretim Santralleri ve Sanayi tesisleri projeleri gerçekleştirmektedir. Özellikle inşa ettiği Turizm Tesisleri büyük beğeni toplamaktadır. Gülsan İnşaat uluslar arası gerçekleştirdiği büyük firmalarla olan iş birlikleri şirketi her geçen gün daha ileriye taşımaktadır.

Gülsan İnşaat Biten Projeler

Enerji Projeleri; Değirmen üstü HES, Doğankaya HES, Gök HES, Kasımlar Barajı ve HES, Sefa Köy Barajı

Turizm Projeleri; Kilikya Palace Göynük Antalya, Kilikya Resort Çamyuva Antalya, Swiss Otel Ankara

Ulaştırma Projeleri; Adıyaman, Aliağa-Ayvalık yolu, Bursa Çevre yolu, D-100 Topçular Köprülü Kavşağı, Gebze – İzmit Yolu, Gebze Şile Yolu, Gebze İzmit Üst yapı, Haydar Paşa İzmit Yolu

Gülsan İnşaat Devam Eden Projeler

Enerji Projeleri; Derya HES

Ulaştırma Projeleri; Kömürhan köprüsü yol yapım işi, Malatya- Elazığ Devlet Yolu Velipalas, Heyelanı Yapım işi, Apac-Lira- Puranga UGANDA yol yapım projesi, Yusuf Eli Baraj Köprüleri İnşaat işi, İstanbul Gebze İzmir Devlet Yolu

Gülsan İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Gülsan İnşaat ihtiyaç doğduğunda ve yeni projeler aldığında iş ilanları yayımlamaktadır. Yurtdışı ve Yurtiçi için yayımladığı iş ilanlarını resmi web sitesinden doldurulan başvuru formu ile kabul eder. Bir çok pozisyon için işçi ve eleman ihtiyacını bu yolla karşılayan Gülsan İnşaat ekip olarak ve bireysel olarak İnşaat Sektöründe deneyimli adaylar almaktadır. Yeni projeler için ilan yayımlamakla beraber mevcut yürüttüğü projelerde de işçi ihtiyacı doğabilmektedir. Bu vesile ile Gülsan İnşaat Açık Pozisyonlar belirlenmektedir.

Kariyer yapmak isteyen adayların başvurabileceği bir şirket olmakla beraber diploma derecesini önemsemeden İnşaat işlerinde uzman elemanlar almaktadır. Bunun yanı sıra İnşaat projelerinde ihtiyaç olan Vasıfsız işçi alımı da yapabilmektedir. Gülsan İnşaat çalışanlarına önem veren ve çalışanlarının performansı ile şirketin geleceğinin şekilenmesinde etken olduğunu düşünmektedir. Bu sebeple çalışanlarının geleceğini de düşünen ve çalışanlarının mutlu bir yaşam geçirmesini sağlama hedefi gütmektedir. Şirket İş İlanlarını Gülşan Holding ve Gülşan İnşaat olarak ayrı ayrı yayımlamaktadır.

Gülsan İnşaat Açık Pozisyonlar

 • İnşaat Mühendisi
 • Şantiye Şefi
 • Harita Teknikeri
 • Harita Mühendisi
 • Hat Yapım Şefi
 • Teknik Ofis Şefi
 • Vasıfsız işçi
 • İnşaat İşçisi
 • İnşaat Operatörü
 • Şoför

Gülsan Holding Açık Pozisyonlar

 • Mekanik İşler Kalfası
 • Satış Temsilcisi
 • Elektrik Teknisyeni
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • İşletme Operatörü
 • İthalat İhracat Sorumlusu
 • Denetim Sorumlusu
 • AR-GE Mühendisi

Gülsan İnşaat İş Başvurusu

Gülsan İnşaat diğer inşaat şirketlerinin aksine kolay başvuru yöntemi sunmaktadır. Şirket iş ilanlarını Gülsan Holding ve Gülsan inşaat olarak farklı şekilde yayımlamaktadır. Gülsan İnşaat için inşaat ilanları yayımlarken Gülsan Holding için ise daha çok Gayrimenkul ve Ulaştırma işleri için ilan yayımlamaktadır. Gülsan İnşaat kariyer.net sitesinde iş ilanları yayımladığı gibi kendi web sitesinde de açık pozisyonları yayımlamakta ve iş başvuru formu kabul etmektedir. Başvuru için; Gülsan İnşaat Personel Alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gulsan-insaat-personel-alimi/

Yorum Yazın