Hepsiburada Personel Alımı İş İlanları 2023

Türkiye’nin en büyük e ticaret sitelerinden birisi olan HepsiBurada.com personel alımı yapmaya devam ediyor. Gıda, Kozmetik, Elektronik ve yaşam ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz Hepsiburada.com bir çok pozisyonu içerisinde barındırmaktadır. Hepsiburada.com iş ilanları ile ilgili detaylı bilgiyi sitemizden edinerek şirket hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz…

Hepsiburada.com

Hepsiburada.com sadece internet üzerinden hizmet veren bir e-ticaret sitesidir. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile birlikte mağazaya gitmeden alışveriş yapma şansı sunan hepsiburada.com 1998 yılında kurulmuştur. Faaliyete başladığı günden beri tüketicilerin isteklerine yönelik çalışmalar yapan şirket, kendini geliştirmeye müşterilerin geri bildirimi ile devam etmiştir. Şirketin ilk amacı müşterilerine kolay alışveriş deneyimi sunmaktır.

Mağazaya giderek alınabilen ürünler, uzun uğraşlar sonucu beğenilen bir gömlek, pantolon veya beyaz eşyayı hepsiburada.com sadece bir tıkla alma kolaylığı sağlamaktadır. Şirket ürünleri web sitesi aracılığı ile sunmakla başlamış daha sonra mobil uygulamalar ile ulaşım kolaylığı sağlamıştır. Taleplerin karşılığını bulduğu tüketiciler alışverişlerini site üzerinden oylayabilmekte ve yaşadığı deneyimi diğer müşteriler ile kolayca paylaşabilmektedir.

Bir Değil Bir Çok Şirket

İnternet üzerinden alışveriş deneyimi sunan hepsiburada.com bununla sınırlı kalmayarak aynı zamanda mağazası, e-ticaret sitesi, Üretim tesisi veya alışveriş dükkanı olan esnafa da bir çok kolaylık sağlamaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapan şahıs şirketi veya LTD şirketi olan kişiler hepsiburada.com sitesine girerek mağaza açabilir ve açtığı mağazalar üzerinden satış yapabilmektedir. Buda hepsiburada şirketini tek bir şirket olarak değil bir çok şirketi içerisinde barındıran bir platform olarak görmemizi sağlamaktadır.

Hepsiburada.com İnsan Kaynakları

Kariyer hedefi olan adayların rahatlıkla tercih edebileceği şirketler arasında bulunan hepsiburada.com, teknoloji ile arası iyi olan adaylara eğilim göstermektedir. E-Ticaret sitesinde bir çok geliştirme ile yoluna devam eden şirket ürünlerin artışı, Web Sitesini geliştirme ve yazılım gibi alanlarda kendini geliştirecek personele ihtiyaç duymaktadır. Bu vesile ile kendini sürekli geliştiren, eğitimine önem veren ve yeniliklere açık adaylarla çalışmaya gayret göstermektedir.

Hepsiburada Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Şirket gelişen iş portföyünü her geçen gün daha da geniş alanlara yaymaktadır. Bu nedenle yeni personele ihtiyaç duymakta veya mevcut personelinin yetersiz kaldığı durumlarda personel alımı yapmaktadır. Personel alımı yapacağı zaman linkedin ve kariyer.net üzerinden eleman alacağını duyurarak başvuru kanalını açmaktadır. Açık pozisyonları adaylar ile paylaşan şirket başvuru yapan adayların özgeçmişini inceleyerek uygun bulması halinde mülakata çağırmaktadır.

Hepsiburada Açık Pozisyonlar

Bir çok pozisyonu içinde bulunduran şirket özellikle teknoloji alanında çalışmış veya çalışan veya bu alanda kendini geliştirmiş kişilere uygun iş ilanları yayımlamaktadır. Şirketin odağı satış ve pazarlama olduğu için bu alanda da bir çok satış temsilcisi ve müşteri temsilcisini içerisinde bulundurmaktadır. Şirket satış ve teknolojik alanda ciddi yatırımlar yapmaktadır. Güncel iş ilanlarını yayımlayan hepsiburada.com açık pozisyonlar aşağıdadır;

 • Harcama İtirazları Yöneticisi
 • MarketPlace Satış Uzmanı
 • Ticari Satış Uzmanı
 • İnsan kaynakları stajyeri
 • Bölge Satış Uzmanı
 • Satın Alma yetkilisi
 • Mobil uygulama geliştiricisi
 • Dağıtım kanalı geliştirme uzmanı
 • Bölge Sorumlusu
 • Kalite Kontrol Mühendisi
 • Php Yazılım Uzmanı
 • Finans Raporlama sorumlusu
 • Yazılım Uzmanı
 • İOS ve Android geliştirici
 • Çözüm Merkezi Uzmanı
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Operasyon Uzmanı

Hepsiburada.com İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımına iş başvurusu yapabilmek için öncelikle seçtiğiniz pozisyonu karşılıyor durumda olmalısınız. Bilgi ve beceriniz pozisyon ile alakalı yeterince olmalıdır. İnsan kaynakları mülakat görüşmesinde pozisyon ile ilgili detaylı sorular sorabilmektedir. Bunun için başvuru yapacağınız pozisyonu iyi seçmeli ve sorulacak sorulara hazır olmalısınız. İş başvurusu yapmak için vereceğimiz linke tıklayarak özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz özgeçmiş ile istediğiniz pozisyona başvurunuzu iletebilirsiniz. Hepsiburada iş başvurusunu iki kanaldan kabul etmektedir. Hepsi burada Online Başvuru Linki; Hepsiburada.com İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/hepsiburada-personel-alimi/

Yorum Yaz