(IDÇ) İzmir Demir Çelik Personel Alımı 2023

İzmir demir çelik İnsan kaynaklarından yayınladığı ilana göre Personel Alımı yapacak. İş başvurularını kabul edeceğini ve mülakatlar yapacağını açıklayan İzmir Demir Çelik insan kaynakları mülakatlar için adayların iş başvurusu yapmasını bekliyor.

İzmir Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları

İzmir Demir Çelik personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Günümüzün şartlarında iş bulmanın zorluklarını biliyor ve sizi anlıyoruz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için Personel alımlarında sizler için yeni firmalar bulmaktayız. İzmir Demir Çelik Sanayi’de bu duyarlı şirketlerden bir tanesi. İzmir Demir Çelik firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran İzmir Demir Çelik  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Türkiye’de ark ocakları ile üretim yapan firmalar arasında önde gelen kuruluşlardan biri olan İDÇ, Şirket kültürü, çağdaş yönetim prensipleri, nitelikli personeli, kalitesi, güçlü finans yapısı ve ulaştığı yıllık cirosuyla Ege’nin ve Türkiye’nin devleri arasında yerini almıştır. İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. hisseleri, 24.01.1986 tarihinden itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (Borsa İstanbul A.Ş.’de) işlem görmektedir. Sermayesi, 2012 yılında yapılan son artışla 375.000.000 TL ye çıkarılmıştır.

İnsan Kaynakları

VİZYONUMUZ

Şirketimizin vizyonu; yüksek ve modern teknoloji ile çalışarak, düşük maliyetli, kaliteli üretim yaparak, ülkemiz ve pay sahiplerimiz adına en yüksek faydayı sağlamak ve daima yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olarak sektörde ilk olmayı sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

  • Sektörde en ileri teknolojiyi takip etmek,
  • Bilgi, tecrübe ve yaratıcılığa dayalı kaliteli üretim anlayışımızla kalıcı ilişkiler kurmak,
  • Sosyal ve ekonomik değer yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Know-How transfer etmek, yurt dışında tesisler kurmak, geliştirmek, iyileştirmek, işletmeye almak,
  • Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız, pay sahiplerimiz ve ülkemiz için sürekli fayda yaratmaktır.

İzmir Demir Çelik İş Başvurusu

Sizde İzmir Demir Çelik Sanayide çalışmak istiyorsanız, özgeçmiş iş başvuru formunu doldurmak için online başvuru linki; İş Başvurusu. Açılan Sayfada yeni üye formunu doldurmadan direkt olarak özgeçmiş formu doldurabilirsiniz. Başvuru sayfası İngilizce olarak karşınıza çıkacaktır. Sağ tıklayarak yada tarayıcının sağ üst köşesinde ki 3 tırnak işaretine tıkladıktan sonra sayfayı çevire tıklamanız durumunda Türkçeye çevrilecektir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/izmir-demir-celik-personel-alimi/

Yorum Yazın