İş Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Global arenada iş olanağı sunan en iyi 500 şirketin içinde bulunan İş Bankası Gişe Yetkilisi için ilan yayımladı. Türk Bankaları içerisinde lider bankalardan birisi olan İş Bank şubelerinde çalışacak Gişe personeli aramaktadır. Gişe eleman ilanı için adayların başvurularını bekleyen İŞ Bankası İnsan kaynakları aracılığı ile işe alım yapacak. Kriterler ve başvuru formu doldurmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İş Bankasında Kariyer

Çalışanlar ve iş arayanlar için en önemli durum çalıştığı yada çalışacağı şirketi tanıyor olmaktır. Çalıştığı şirketi tanıyan personel şirketin ne istediğini ve yol haritasının ne olduğunu kavramalıdır ki performansını ona göre şekillendirmeli ve kariyer basamaklarını ona göre çıkmalıdır. Aynı şey iş arayan adaylar içinde geçerlidir.

İş arayan aday başvuru formu doldururken başlayan süreçle sınav ve mülakata kadar çalışacağı şirket yada banka ile alakalı bir çok soru ile karşılaşabilir. İşe alım sürecini başarı ile tamamlamak isteyen adaylar bu soruların cevabını verebilmeli ve şirketin yol haritasının ne olduğunu betimleyerek Mülakat görüşmesi yapan görevliyi etkilemelidir. Bu sayede işe alım süreci sizin adınıza daha kolay geçer.

İŞ Bankasında çalışmak ve kariyer yapmak için öncelikle İŞ Bankasını tanıyalım. İŞ bankasının en büyük özelliği Cumhuriyetin bankası olmasıdır. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir gecede aldığı kararın arkadasın da aslında halkının doğan ihtiyaçları vardır. 1924 yılında faaliyete geçen İŞ Bankası bu yıldan önce halkın ihtiyaçlarını karşılayacağı güvenilir, kalkınmayı destekleyecek, Çiftçiyi, Tarımı ayakta tutacak bir Bankaya ihtiyaç duyulması ile kuruldu.

Kurulduktan sonra bir çok başarıya imza atması ile dikkat çeken İŞ bankası ülkemizde bir çok ilke imza atmıştır. Avrupa’da şube açan ilk banka, Atm leri ilk uygulamaya sokan banka ve ilk elektronik bankacılığın temelini atan ve bir çok ile imza atan banka olma özelliğini gururla taşımaktadır.

Vizyonu ve Misyonu yine Halka hizmet olan İŞ bankası Türk insanına bir çok kolaylığı ve kaliteli bankacılık hizmetini sunmaktadır. Vizyonu en çok tercih edilen banka olmak olan İŞ Bankası sadece müşterilerinin değil, çalışanlarının ve hissedarlarında tercih etmesi gerektiği bir banka olmaya çalışmaktır. Misyonu bankacılık sektöründe Güvenilir, Dürüst, Çalışkan, Müşteri odaklı, Çözüm odaklı, Şeffaflığa dayalı ve insanlara en yakın banka olma amacı gütmektedir.

İŞ Bankası Gişe Personel Alımı İş Başvurusu

Özellikle en iyi iş veren olarak Dünya’da 500 şirket arasında olması İŞ Bankasının çalışanlara değer verdiğinin bir kanıtıdır. Yeni mezun ve deneyimli personel alımı yapan İŞ bank aynı zamanda Öğrencilere de staj imkanı sunmaktadır. İŞ bankasında staj imkanı yakalayan öğrenciler MasterClass Staj Programı, İŞ’te 1 Gün, Agile Workshop, Capture The Flag, ​İş Bankası ve Yenibirlider Derneği , Denetimin Liderleri gibi bir çok akademik programa dahil olma şanslarını yakalarlar.

İş Bankası işe alım süreci İnsan kaynakları tarafından yönetilir. İş Bankası insan kaynakları nitelikli personeller yetiştirmek ve Yetkinliği yüksek personelleri seçmede görevlidirler. İŞ Bankasında yaşam kurum içi aktiviteler ile eğlenceli bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Zinde Yaşam Programı, Ödüllü Yarışmalar, İş Ailem, Sosyal Sorumluluk, İş’te Turnuva, Kişiye Özel Sürprizler & Paylaşımlar ile İŞ bankası eğlenceli bir çalışma hayatı sunmaktadır.

İşe alımlar İŞ Bankası kariyer sayfasında İş’te kariyer tarafından yapılmaktadır. Zaman zaman burada yayınlanan ilanlara İş başvurusu yapılabilmektedir. Ancak ilan yayınlandığında bir çok başvuruyu da beraberinde getirmekte ve başvuran yüzlerce insan hayal kırıklığı yaşayabilmektedir.

Sizlere tavsiyemiz yine bu kariyer sayfasını kullanarak Öz geçmişinizi bırakmanızdır. Bu sayede her hangi bir ihtiyaç doğduğunda İnsan kaynakları başvuru havuzunda bulunan başvuruları incelerken sizin başvurunuzda incelene bilmektedir. Bu sayede hem genel bir başvuru yapmış hemde başvuru formunuzu incelenme şansını yükseltmiş olursunuz.

Şartlar ve Kriterler

  • TC vatandaşı olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak.
  • Tercihen lisans mezunu olmak
  • Şubeye yakın ikamet eden
  • Yetkinliği yüksek ve çalışkan olmak.
  • Kariyer yapmak isteyen adaylar
  • Şeffaf, Dürüst olmak

İşbank Gişe Yetkili İş Başvurusu

İŞ bankası Gişe Elemanı İş Başvurusu yapmak istiyorsanız buraya kadar anlattıklarımızı okumuş sayılırsınız. Eğer okumadıysanız öncelikle okumanızı öneririz. Başvurunuzu İŞ Bankası insan kaynaklarının inceleyeceğini unutmayarak doğru bilgilerle doldurmanız gerekiyor. Başvurmak istediğiniz bölümü yazmayı unutmayınız. Başvurmadan önce İş bankası kariyer bölümüne kayıt olmanız gerekmektedir. İş Bankası Gişe Yetkilisi İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/is-bankasi-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz