İSS Tesis Hizmetleri İş İlanları 2023

İSS Tesis Hizmetleri İş İlanları yayımlamaya devam ediyor. Birçok sektörde faaliyet gösteren ve 390’dan fazla ülkede çeşitli hizmetler veren İSS, açık pozisyonları paylaşmaya devam ediyor. Oldukça kurumsal bir yapıya sahip olan şirket; müşterilerinden çalışanlarına, çalışanlarından yönetim anlayışına kadar koordineli bir şekilde hizmet vermektedir. İSS Tesis hizmetleri var olan işlerinde çalışacak çeşitli kalifiye veya tecrübesiz elemana ihtiyaç duymaktadır. Bu ilanımızda İSS Tesis Yönetim hizmetleri iş ilanlarını inceleyerek şirketin ne iş yaptığına değineceğiz…

İSS Tesis Hizmetleri İş İlanları

İSS Tesis Hizmetleri şirketi 30’dan fazla ülkede 56.000’den fazla müşteriye sahiptir. Temizlik, Tesis Yönetimi, Güvenlik, Catering, Teknik Hizmetler ve haşere kontrolü gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Türkiye’de 2004 yılında faaliyet göstermeye başlayan şirketin kuruluş yılı 1901 kurulduğu ülke ise Danimarka’dır. İSS Tesis ve Yönetim Hizmetleri 2019 yılına kadar 7 kere üst üste en iyi dış kaynak hizmeti sağlayan şirketi seçilmiştir.

Firmanın faaliyet gösterdiği sektörler; Havacılık, Bankacılık, Eğitim, Sağlık Sektörü, Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar, Yaşam Birimleri, Üretim ve Teknolojidir. Bu sektörler içerisinde İSS Tesis ve Yönetim olarak verdiği Hizmetler; Temizlik, Yemek, Teknik Destek, Bitki Bakımı, Haşere Kontrol, Mekanların Yeniden Açılışı ve Destek hizmetleri olarak çeşitli hizmetler sağlamaktadır.

ISS Türkiye; 50.000’i aşan aile üyesi ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada hizmet sunuyor ve sektördeki lider konumu ile büyümeye devam etmektedir.

ISS Tesis ve Yönetim Hizmetleri A.Ş İnsan Kaynakları

ISS Tesis Hizmetleri ve Yönetim şirketi 50.000’den fazla çalışana ev sahipliği yapmaktadır. Çalışanlarının eğitim, kariyer ve gelişim süreçlerine odaklanarak iyileştirmeler yapmaktadır. Çalışanların iyi performansı ödüllendirilmektedir. Dinamik kariyer odaklılığı ile yurtiçinde ve yurtdışında nitelikli adayları terfi yöntemleri ile iyi yerlere gelmelerini sağlamaktadır. Sunulan iş olanakları İSS Yemek Hizmetleri, İSS Temizlik Hizmetleri, İSS Güvenlik Hizmetleri ve İSS Yönetim Hizmetleri şeklinde yürütülmektedir.

UYARI: İSS Tesis ve Yönetim Hizmetleri Şirketinin insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre ISS Türkiye adına işe alım yapıldığını söyleyerek iş başvurusu yapmak isteyen adaylardan Para/Ücret talep edildiği gözlenmiştir. İSS Türkiye’de dahil Türkiye Cumhuriyeti üzerinde hiç bir şirket, Şahıs veya aracı firma iş başvurusu için sizden ücret talep edemez! İş Başvurusunu online olarak ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

İSS İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

 • Hasta Hizmetleri Görevlisi
 • Operasyon Direktörü
 • İnsan Kaynakları Direktör Yardımcısı
 • Temizlik Hizmetleri
 • Peyzaj Mimarı
 • Teknisyen
 • Temizlik Hizmetleri Şefi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Pazarlama Elemanı
 • Finans Uzmanı
 • Muhasebe Uzmanı
 • İş Yeri Hekimi
 • Eğitim Uzmanı
 • Aşçıbaşı

ISS Tesis Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ISS Tesis ve Yönetim Hizmetleri firmasına iş başvurusu yapmak için kariyer.net üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Şirket kariyer web sitesi ile anlaşmalı olarak güncel açık pozisyonlarını buradan yayımlamaktadır. Yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar tercih ettiği pozisyonun ilanı bulunması halinde kariyer.net üyeliği ile giriş yaparak başvur butonuna tıklaması yeterlidir. Başvurunuz ISS Yer hizmetleri şirketine iletilerek insan kaynakları birimi tarafından incelenir ve mülakat için çağrılırsınız. İSS resmi web sitesini incelemek ve açık pozisyonlara başvuru yapmak için online iş başvuru formu; İSS Tesis Hizmetleri İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/iss-tesis-hizmetleri-is-ilanlari/

Yorum Yaz