İzelman Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzelman Personel Alımı yapmak için yeni iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. İş arayışında olan adaylar İzelman nezdinde yayımlanan iş ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirler. İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı Belediye iştiraki şirketlerden birisi olan İzelman, İzmir ilimizde bir çok sektörde hizmet vermekte ve en fazla hizmet verdiği sektör ise Otopark hizmetleri olmaktadır. Şirket çalıştırdığı personel sayısı ile birlikte İzmir’e istihdam sağlayan şirketlerin başında gelmektedir. İzelman İş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilir ve Şirket hakkında detaylı bilgiye bu ilanımızdan sahip olabilirsiniz…

İzelman A.Ş

Firma 1992 yılında İzmir’e hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Başarılı grafiğin ardından İzmir büyükşehir Belediyesi iştiraki bir şirket olarak 2005 yılından itibaren hizmetlerine devam etmiştir. İzelman Otopark hizmeti veren bunun yanında Anaokulu, Kreş ve Eğitim merkezlerinde çocuk bakımı ile etüt eğitim hizmetleri sağlamaktadır. 14.000’e yakın kapasitesi ile otopark hizmetlerini düzenleyerek teknolojiyi işe entegre etmekle birlikte yoğun olan bölgeleri yoğun olmayan bölgelere kaydırarak trafiği rahatlatmada da katkı sağlamaktadır.

Şirketin hizmetleri müşteri memnuniyetine dayalı bir şekilde ilerletilmektedir. Kaliteden ödün vermeden her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi ve çağdaş hizmetler seviyesine çıkmayı kendisine misyon edinmiştir. Bu bağlamda gerek çalışanlarına gerekse işin gelişmesinde çalışanlar ve yönetim iş birliği içerisinde İzelman’ı daha da ileriye taşıma gayreti gütmektedir. İnsana, Çevreye ve doğaya karşı hassas davranan İzelman, personelinin ve müşterilerinin mutluluğunu önemseyerek ilk tercih edilen şirket olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Şirketin Görevleri; Devlet kurum ve kuruluşlarına, özel şirketlere, bankalara, otellere, motel ve restoranlara, turistik tesislere, gerçek ve tüzel kişilere genel hizmetler için personel sağlanması, temizlik ve bakım, her türlü mühendislik ve teknik personel hizmetleri Park, bahçe, rekreasyon alanları, aydınlatma, bakım, yenileme, yenileme, proje geliştirme ve danışmanlık hizmetleri, otopark yönetimi, özel okullar, kreşler, anaokulları ve benzeri eğitim kurumları, özel sağlık hizmetlerinin sağlanması, doğal afetler, yangınlar, Kaza ve diğer durumlarda arama kurtarma hizmetleri vermektedir.

İzelman Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan Kaynakları dönem dönem işe alım yaparak istihdam sağlamakla birlikte bazı görevlerin yerine getirilmesinde rol oynamaktadır. İş ilanları dönem dönem yayımlansa da şirketin hizmet verdiği kurum ve kuruluşlar ile birlikte çoğu zaman personel alımı yapmaktadır. Bir çok pozisyonu içerisinde barındıran İzelman A.Ş kariyer hedefi olan adaylar içinde rehberlik etmektedir. Çağdaş hizmetler vermek amacı ile çalışan mevcut personellerine gelişim eğitimi vermekte yeni işe alınacak adayları da işe başlangıç eğitimlerine tabi tutmaktadır.

Şirket; hem belediye hem de diğer kamu kuruluşu ve özel sektörler için eleman alımı yaparak personel temin etmektedir. İstihdam özelinde Memur Alımı, İşçi Alımı ve Personel alımı için ilanlar yayımlamaktadır. Bunun yanında Engelli işçi ve Engelli memur alımı yaparak adaylar için bir çok engeli ortadan kaldırmaktadır. Personel temin etmekle yükümlü olduğu için bir çok pozisyonu da içerisinde barındırmaktadır. Bu pozisyonlar neredeyse her sektör için bulunmaktadır.

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar
 • Biyolog alımı
 • Büro elemanı
 • Çağrı operatörü
 • Fizikçi alımı
 • Hemşire alımı
 • İtfaiyeci alımı
 • İnşaat mühendisi alımı
 • Jeoloji mühendisi alımı
 • Kimyager alımı
 • Mühendis alımı
 • Memur alımı
 • Öğretmen alımı
 • Anaokulu öğretmen alımı
 • Şoför alımı
 • Şehir plancısı alımı
 • Otopark Görevlisi Alımı

İş İlanları

İş ilanları belediyenin ve İzelman’ın sosyal medya hesapları ve çeşitli internet siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Bunun yanı sıra şirkete alım yapılacağı zaman ”CV Bankası” aracılığı ile özgeçmiş oluşturan adaylar değerlendirilmektedir. Her pozisyon için gereken nitelikler ve alım şartları farklılık göstermektedir. Çalışan maaşları çalışılan kurum ve pozisyona göre belirlenmektedir. Çalışma saatleri vardiyalı bir şekilde olabilmekle birlikte günlük 8 haftalık 45 saati geçmeyecek şekilde ayarlanmaktadır.

Yukarıda en çok iş başvurusu yapılan pozisyonları paylaştık. Bunun yanında bir çok özel sektör şirketlerine hizmet verildiği için ekstra pozisyonlar da bulunmaktadır. Örnek verecek olursak Otel ve Motel şirketlerine personel temin ettiği için Temizlikçi, Aşçı, Kat Görevlisi ve Benzer pozisyonlarında eleman alımı yapılabilmektedir. Birazdan size iş başvuru kısmında anlatacağımız yöntem ile özgeçmişinizde çalışabileceğiniz işler arasına bu ve benzeri pozisyonları yazarsanız değerlendirmeniz ona göre yapılabilecektir.

Memur Alımı

Memur alımı içinde zaman zaman iş başvuru formu açılmaktadır. Memur alımı İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Diğer belediyelerin yanında kamu kurum ve kuruluşları için yapılmaktadır. İzmir BB Memur alımı olacağı zaman resmi web sitesinden duyurularak başvuruya açılmaktadır. Genellikle alım şartları içerisinde en belirgin özellik mezuniyet derecesi olmaktadır. Şirket nitelikli ve yetkinlik bazlı değerlendirmeler yaparak sınav yöntemi ile memur alımı yaparak sınav sonuçlarını açıkladıktan sonra işe alım yapmaktadır. İş başvurusunu yapma yöntemi şu şekildedir;

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu için ”CV Bankası” üzerinden özgeçmiş oluşturmalısınız. İzelman İş başvurusu yapmak için izleyeceğiniz yol şöyledir; İzelman resmi internet sitesinde ”CV Bankası” adında bir kariyer bölümü oluşturmuştur. Bu bölüme iletişim bilgileriniz ve TC kimlik numaranız ile giriş yapabiliyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza doldurabileceğiniz bir İş Başvuru formu çıkmaktadır. Bu iş başvuru formunu en ince ayrıntısına kadar doldurduktan sonra Özgeçmiş oluşturmuş olacaksınız.

Mevcut pozisyonlara iş başvurusu yapmak istemiyorsanız genel başvuru formu doldurarak istediğiniz pozisyonu özgeçmişinizde belirtebilirsiniz. İş başvurusu için gerekli işlemleri yapamayan adaylar CV Bankası Kullanım Kılavuzu dosyasına tıklayarak nasıl iş başvurusu yapabileceklerini detaylı bir şekilde öğrenebilirler. CV Bankasına özgeçmiş bırakarak İzelman iş ilanlarına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar ise İş Başvurusu linkine tıklayarak formu doldurabilirler.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/izelman-personel-alimi/

Yorum Yaz