Kardemir Karabük Personel Alımı 2023

Kardemir Karabük Personel Alımı yapıyor. Türkiye’nin ilk ağır sanayi fabrikası olan Kardemir Karabük fabrikası personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İnsan kaynakları aracılığı ile değerlendirilecek olan adaylar başvuru yapmak için yazımızdan detaylı bilgi edinebilir. İş başvurusu yapmak için yazımızda ki linki kullanarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kardemir karabük fabrikası hakkında detaylı bilgi edinmeden başvuru yapmamanızı öneririz. Çalışmak istediğiniz fabrikaya başvuru yapmadan önce şirketi tanımanızı gerekli detayları öğrenmenizi öneririz. Bazı şirketler mülakat sürecinde şirketle ilgili sorular sorabilmekte. Hem kendi açınızdan hemde şirket açısından Kardemir Karabük fabrikası hakkında bilgiyi yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Kardemir Karabük Demir Çelik San. Tic. A.Ş

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan itibaren ülkenin kalkınması açısından bir çok şirket, Fabrika ve banka kurulmuştur. Bu fabrikalardan biriside Kardemir Karabük Demir Çelik fabrikasıdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından temeli atılan fabrika 1937 yılında kurulmuştur. 1393 yılında ise milli öneme sahip olan İlk Türk Demiri yerli ve milli olarak üretilmiştir.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu olması açısından özelleştirilmesi büyük öneme sahiptir. 1995 yılında özelleştirilen fabrika büyük yatırımlar ile üretim teknolojilerini yenilemiştir. Türkiye’nin demir yolu üretiminde yerli ve milli tek fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. Şirket hisselerinin tamamı halka açıktır.

Kardemir karabük fabrikası bir çok sektör için önemli bir konuma sahiptir. Bir çok alanda ürettiği malzemelerle destekçi konumda bulunan Kardemir Karabük ürünlerin üretimi Şu şekilde; Kangallar, Demir yolu Rayları, Profiller, Eşkenar köşebentler, Çeşitkenar köşebentler, Maden direkleri, Platinalar, Blumlar, Düz yuvarlaklar, Demir yolu tekeri, Beton donatı çelikler, Pikler, Kütükler, Kok ürünleri, Fırın Cürufu, Sodyum Sülfat, Metalürjik kireç, Hava ayrıştırma ürünleri gibi çeşitli üretim alanına sahiptir.

Ortaklık ve İştiraki olduğu kuruluşlar; Kardökmak, Karcel, KARsigorta, Enbatı, Karabük Üniversitesi, KarçimSA, Ermaden, Vademsaş, Epiaş

Kardemir Karabük Personel Alımı ve İş İlanları

Kardemir Karabük fabrikası çalışanları için bir çok olanak sunmaktadır. İş güvenliğinin önemine dikkat eden şirket personelleri mavi yaka ve beyaz yaka olarak 2 gruba ayrılmaktadır. Mavi yakalı 3165 personel Beyaz yakalı 943 personel çalışmaktadır. Çalışan eğitim düzeyi ilk okul mezunlarından başlamaktadır. Buna istinaden iş ilanları Personel, Eleman ve İşçi alımı olarak yayımlanmaktadır.

Kardemir Karabük fabrikasının mesai saatleri: kapsam dışı personeller için 8:00 – 18:00 arası kapsam içi statüsünde çalışan personeller için 3’lü vardiya sistemi uygulanarak 00:00 – 08:00 arası 1.vardiya 08:00 – 16:00 2. vardiya 16:00 – 00:00 olarak 3. vardiya düzeni uygulanmaktadır.

İnsan Kaynakları

Kardemir fabrikası çalışan personelleri için bir çok olanak sunmaktadır. Bu olanaklar Lojman, Yemek, Servis, Kişisel koruyucu donanımların yanı sıra beceri eğitim olanakları da sunmaktadır. Öğrenciler için staj yapma imkanı tanınmakta staj yapmak isteyen öğrenciler için başvuru yolu açılmıştır.

İşe alım süreci kardemir karabük insan kaynakları tarafından yönetilmektedir. Başvurular açık iş ilanlarına yapılan veya Genel başvuru adı altında ilettiğiniz ön başvuruya istinaden işe alım süreci başlamaktadır. Genel başvuru ilanına başvurduğunuz zaman mevcut açık iş ilanları için değerlendirilerek uygun bulunan adaylar insan kaynakları ile görüşmek için mülakata çağrılır.

Kardemir Karabük İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kardemir Karabük Fabrikası İş başvurusu adımları siteye kayıt olmak ile başlamaktadır. Siteye kayıt olduktan sonra mevcut iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Başvur kısmından başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Açık iş pozisyonu yok ise Genel başvuruya tıklayarak genel başvuru yapınız. Başvurunuz 2 yıl Kardemir karabük şirketi insan kaynakları veri tabanında saklanarak her hangi bir pozisyon açıldığında başvurunuz değerlendirmeye alınır. Kardemir Karabül Personel Alımına İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kardemir-karabuk-personel-alimi/

Yorum Yaz