Kazakistan İnşaat İşçisi Alımı Yurt Dışı İş İlanları 2023

Kazakistan’da inşaat projesi yapan bir çok inşaat Firması çalışacak inşaat işçisi ve inşaat ustası aramaktadır. Beden işçisi, Vasıfsız işçi başta olmak üzere ustalığı bulunan adaylar bir çok inşaat işi ilanlarına başvuruda bulunabilir. Sizlerle yurt dışında inşaat işçisi arayan İnşaat firmalarını paylaşacağız. Personel alımlarına sitemizden başvuru yapabilirsiniz.

Kazakistan İnşaat İşçisi Alımı

Bir çok insan yurt dışındaki işlere yönelerek hayatlarında büyük değişiklikler yapmaktadır. Bazıları kısa süreli çalışmalarla büyük kazançlar elde ederken bazıları ise yerleşik hayata geçmeye çalışmaktadır. Çoğu firmanın dolar üzerinden verdiği maaşlara istinaden Türkiye’deki kazançların çok üstünde gelir elde eden işçiler biriktirdikleri maaşları ile yeni bir gelecek kurma hayali ile çalışmaktadırlar.

Kazakistan’da çalışmak isteyen özellikle inşaat işçileri Kazakistan’da projeleri bulunan inşaat firmalarına başvurarak yurt dışında çalışmak istemektedirler. Yurt dışında proje gerçekleştiren inşaat firmalarının yanı sıra bir çok sektörde çalışabileceğiniz firmalar olduğunu da söylemeliyiz.

Kazakistan İnşaat İş İlanları

Türk İnşaat sektörünün yurt dışına açılmasının ve yeni projeler almasının ardından Türkiye’den yurt dışına çalıştırılmak üzere götürülen Türk İşçiler bir çok hakka sahip olmaktadır. İnşaat firmalarının götürdüğü inşaat işçilerinin gidiş, geliş ve konaklama masrafları inşaat firmaları tarafından karşılanmaktadır. Ailelerini ihmal etmemeleri için işçilere 6 ayda bir 15 gün izin verilmektedir. Maaş ortalama 3000 dolar civarında olduğu söylenmektedir. Özellikle son yapılan projelerde bir çok Türk işçi İnşaat firmaları tarafından çalıştırılmak için götürülmüştür.

Kazakistan’da İnşaat İşi Yapan Türk Firmaları

Enka İnşaat firması çalışmak için en çok iş başvurusu yapılan inşaat firmalarından birisidir. Büyük yatırımlar ile devasa yaşam alanları inşa eden Enka İnşaata başvuru yapmak için tıklayınız.

Gate İnşaat firması Tekfen İnşaatın Kazakistan projelerini gerçekleştirmek için özellikle kurulmuştur. Kazakistan vatandaşları tarafından ve Türk işçiler tarafından rehavet gören firmalardan birisidir. Gate İnşaata Başvurmak için tıklayınız.

Alarko İnşaat, Alarko holding çatısı altında bulunan ve inşaat sektöründe lider firmalar arasında bulunan Alarko inşaat ise 1994 yılından beri Kazakistan’da inşaat işleri yapmaktadır. Alarko inşaata başvuru yapmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kazakistan-insaat-iscisi-alimi-yurt-disi-is-ilanlari/

Yorum Yaz