Limak Arcadia Golf & Sport Resort Nasıl Bir Yerdir?

Belek; çok uzun süreden bu yana hem yerli hem de yabancıların ilgisini kazanmayı başarmış bir tatil beldesidir. Antalya şehir merkezine 43 km uzaklıkta bulunan Belek; bilhassa golf sahaları ile dikkat çeker. Belek’teki golf sahalarında ünlü isimlere de rastlayabilirsiniz. Burayı özel kılan bir diğer detay ise tahmin edebileceğiniz üzere otelleri! Belek’in en popüler otellerinden birisi de Limak Arcadia Golf & Sport Resort! Yazımız sayesinde hem Belek hem de bu otel hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

Belek Tatilinde Ne Yapılır?

Belek; sonbahar ve kış döneminde nüfusu 6 bin 500 olan bir tatil beldesidir. Fakat, bahar ve yaz ayları ile beraber nüfusun üç katına çıktığını ifade edebiliriz. Belek; bilhassa spor merkezi oluşuyla farkını ortaya koyar. Ayrıca, doğası ve tarihi yapıları ile de eşsiz bir tatil beldesi olduğunu gösterir. Birçok kişinin aklında neden Belek’e gideyim sorusu bulunuyor. Her şeyden önce, Belek’in yalnızca iki günde gezip bitirilebilecek bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum; tatil için kısa bir vakti olanlar için ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, Belek; Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Nisan ila Eylül ayları arasını kapsayan dönemde ziyaret edilmelidir. Bilhassa Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarmayı sağlar. Rahatsız edici bir iklimi yoktur.

Belek gezilecek yerler arasında Aspendos Antik Kenti ve Tiyatrosu, Aspendos Köprüsü, Dinler Bahçesi, The Land of Legends, Belek Saat Kulesi, Belek golf sahaları, Hamam On The Beach, Belek Halk Plajı vardır. Ayrıca, Belek’te dünyanın farklı mutfaklarına ait lezzetleri bünyesinde bulunduran restoranlar da mevcuttur.

Limak Arcadia Golf & Sport Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder?

Türkiye’nin en iyi aile otellerinden birisidir. Çocuk ve aile dostu özellikleriyle göz doldurur. Diğer otellere kıyasla farklı özellikleri mevcuttur. Örneğin, kış aylarında her şey dahil, yaz aylarında ise ultra her şey dahil konsepti ile hizmet verir. Aile spor tatil köyü olarak bilinen bir yerdir. Hem aileleri hem de çocukları mutlu etmek adına gerekli olan tüm detaylar düşünülmüştür. Limak Arcadia Golf & Sport Resort; ziyaretçilerine çok sayıda avantaj sunar. Erken rezervasyon yaptırıldığı takdirde otelde çok uygun şartlarla konaklamak mümkün hale gelir. Buna ek olarak, otelin internet sitesi aracılığıyla üyelik işlemlerini gerçekleştirenlere erken giriş ve geç çıkış imkanı sunulur.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort; konaklama seçenekleri ile insanları memnun eder. Otelin bünyesinde standart oda ve aile odası olmak üzere iki alternatif vardır. Standart odalar; iki yetişkin ve iki çocuğun kalması için özel olarak oluşturulmuştur. Buna ek olarak, aile odalarında ikisi yetişkin ve üçü çocuk olmak üzere beş kişi konaklayabilir.

Yorum Yaz