Makyol İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Makyol İnşaat Personel Alımları ile ilgili iş ilanımızda sizlere nasıl iş başvurusu yapacağınızı , hangi departmanlara personel alımı yapılacağını anlatacağız. Makyol inşaat açık pozisyonları öğrenebilir personel alımlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Makrol İnşaat Personel alımlarına başvuru yapmak ve iş başvuru formunu doldurmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Makyol İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.

Türkiye’nin lider Taahhüt şirketlerinin arasında önemli bir yere sahip olan Makyol İnşaat, Konut yapımı restorasyonu ve geliştirmesi, turizm yatırımları, İnşaat&alt yapı , Ticari gayrimenkul gibi alanlarda hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan makyol memnuniyet konusunda müşterilerine hizmet vermekte büyük çaba harcamaktadır. Yurt dışı ve yurt içinde önemli projelere sahiplenen ve bu projelerde çalışan personellerini çeşitli eğitimlerle (iş güvenliği) kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

1965 yılında İstanbul’da kurulan Makyol İnşaat kısa zamanda büyük atılımlar ve projeler yaparak büyümesini gerçekleştirmiştir. Makyol İnşaat gerçekleştirdiği projelerle kalıcı olmayı hedeflemiş ve bu alanda başarılı olmuş bir şirkettir. Makyol sürdürülebilirlik konusunda çalışmalarına inşa ederek devam etmiş ve bugünde dünkünden daha iyi olmayı hedefleyerek amaçlarını gerçekleştirmektedir.

Makyol İnşaat Personel Alımları ve İş İlanları

Personel alımlarında seçici olan Makyol İnşaat Yurt dışı ve Yurt içindeki projelerinde çalışacak personeller aramaktadır. Yenilikçi ve özgüveni yerinde ekipler kurma amacı güden Makyol inşaat Personellerine gereken özeni göstermekte ve gerekli eğitimleri vermektedir. Uzman çalışma arkadaşlarının yanında yetiştirilmek üzere de personel alımı yapan Makyol inşaat kalıcı personeller aramaktadır. Şirketin değerlerine sahip çıkacak ve şirketinin her zaman bir adım daha ileriye götürebilecek bilgi ve becerisiyle hizmetine kalite katacak personeller aramaktadır.

İnsan kaynakları yurtdışı ve yurtiçi projelerinde çalışmak isteyen adayları mülakat görüşmeleri ile işe alım yapmaktadır. Şirketin personel ihtiyacı bulunan birimlerini tespit ederek iş ilanları yayımlamaktadır. Bunun yanı sıra firmanın aldığı yeni projeler için işçi alımı yapabilmektedir. Makyol inşaat şirketinde çalışmak isteyen adaylar projeleri takip ederek iş fırsatı yakalayabilirler.

Türkiye’ye ekonomik yönden katkılar sunan şirket aynı zamanda istihdamı da desteklemektedir. Kariyer yapmak isteyen adaylar için çeşitli eğitimler vererek işlerinde gelişmeleri sağlanır. Yüksek performans gösteren adaylar şirket bünyesinde bir üst kademeye terfi edebilmektedir. Makyol inşaat işe alım yapılan pozisyonları resmi web sitesinde yayımlayarak duyurur. Özgeçmiş gönderen adayların özgeçmişleri etik ve eşit şartlarda değerlendirilerek uygun bulunması halinde mülakata çağrılarak görüşme yapılır.

İş İlanları

 • Şantiye Şefi
 • Sıva ustası
 • Boya ustası
 • Demirci
 • Elektrikçi
 • İnşaat işçisi
 • Su boru hattı uzmanı
 • Çelik İşleri Mühendisi
 • Çevre Mühendisi
 • Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Engelli Personel
 • Harita Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • İş Makinesi Operatörü
 • Jeoloji Mühendisi
 • Vasıfsız eleman

Çalışma Saatleri: çalıştığınız departmana ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Başvurduğunuz pozisyon ile ilgili detayları Makyol inşaat insan kaynaklarından öğrenebilirsiniz.

Makyol İnşaat İş başvurusu nasıl yapılır?

Makyol İnşaat personel Alımlarına başvuru yapabilmek için Öncelikle Word Dosyasında bir cv hazırlamanız gerekmektedir. Cv oluşturmayı bilmiyorsanız Kariyer.net gibi sitelere üye olarak özgeçmiş formu oluşturarak dosyayı indirebilir ve Makyol inşaat Personel alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

Eğer bunu da yapamadıysanız bilgisayarınızda herhangi bir not dosyası oluşturarak manuel yazmayı deneyin. Yazabildiğiniz kadar geçmişte çalışmış olduğunuz firmaları ve departmanları belirtin. Vereceğimiz linkte ” Dosya Seç ” e tıklayarak oluşturmuş olduğunuz dosyayı yükleyin.

Başvurunuz insan kaynakları tarafından incelenir ve mülakatlara çağrılırsınız. Gerekli evrakları teslim ederek iş başvurusu tamamlanır ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Makyol inşaat İş başvuru formunu doldurmak ve Personel Alımlarına başvurmak için İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/makyol-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz