Nata Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yurt dışında gerçekleştirdiği inşaat projeleri ile adından bahsettiren Nata Holding İnsan kaynaklarından yayınlanan habere göre personel alımı yapacak. Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştireceği projeler için yurt dışında çalışacak ve yurt içinde ikamet eden adayların iş başvurularını kabul edecek. Nata Holding İş İlanını okuyarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Nata Holding

İnşaat sektörüne 1995 yılında adım atan Nata, Holding olmadan önceki dönemde Nata İnşaat olarak biliniyor olabilir. 95 yılında Nata holding olması ile hizmette kaliteyi arttıran Nata Holding iş güvenliğine duyarlı iş ahlakı ile çevreye duyarlı çalışmaları ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Yurt dışında inşaat işlerinde 6000 e yakın çalışanı bulunan Nata İnşaat, Yurt içinde ise 500 e yakın çalışana sahiptir. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Holding kaliteli hizmetin insan kaynağını doğru kullanmaktan geçtiğini düşünmektedir.

Yurt dışında Türkmenistan’ın 5 farklı eyaletinde inşaatlar yapan Nata Holding 500 günde 180 km kara yolu tamamlayarak en hızlı hizmet veren şirket olarak Türkmenistan’da adından çokça söz ettirmiştir. Nata Holding sürekli ihalelere katılarak yeni projeler için girişimleri devam etmektedir.

Nata Holding Faaliyet Alanları;

  • İnşaat
  • Proje Geliştirme ve Gayrimenkul Yatırım
  • Yurt dışı Müteahhitlik hizmetleri
  • Beton Boru ve Prefabrik inşaat
  • Madencilik
  • Turizm
  • Enerji

Nata Holding Personel Alımı ve İş İlanları

NATA İNŞAAT; her türlü prefabrik yapı üretmek amacıyla 1997 yılında, 80.000 m2 alanda hizmete başlamış ve organize olmuş bir kuruluştur. Nata İnşaat, sektörün getirdiği ileri teknolojiyi uzman kadrosuyla birleştirerek, kalite ve standartları bünyesinde toplayarak oluşturduğu tecrübeye, işveren idareler nezdinde kazanılan güveni de ekleyerek bugünkü saygın konumuna ulaşmıştır.

Nata İnşaat İşçisi alımı için zaman zaman iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanları İnşaat sektöründe uzmanlaşmış İnşaat ustaları için ve İnşaat sektörünün yükünü çeken vasıfsız beden işçileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Başvurular yurt içi ve yurt dışı için yapılmaktadır. Yurt dışında geniş kapsamlı yapılan projeler için ekip olarak inşaat işçileri de alınabilmektedir.

Nata Holding insan kaynakları, Din, Dil ve Irk ayrımı yapmadan her personeline eşit mesafede yaklaşmaktadır. Kendini geliştirmeyi amaç edinmiş her zaman öğrenmeye açık personeller ile çalışmayı tercih eden Nata Holding, çalışanları için düzenli olarak eğitimler vermekte ve bu alanlarında çalışanlarını süreli geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Nata Holding işe alım yaptığı grup şirketleri içerisinde; Nata İnşaat, MNM Avrasya, Net Yapı, Hsn Elektrik, Şehir Gayrimenkul, Korudağı Madencilik, Akanay ve Dolunay şirketleri vardır. Başvurunuz bu şirketler içerisinde de değerlendirilerek uygun pozisyonlara yerleştirilebilirsiniz. Aynı zamanda Staj yapmak isteyen öğrenciler içinde Nata Holding Staj imkanı sunmaktadır. Nata Holding iş başvurusu yapmak için Cv hazırlamış olmanız gerekmektedir. Başvuru bölümünde gözat sekmesine tıklayarak kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Cv nizi yüklemeniz gerekmektedir. Nata Holding iş ilanlarına ”İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/nata-holding-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz