Nevzat Ecza Deposu Personel Alımı Ve İş Başvurusu 2023

Sağlık sektörünün öncü firmalarından olan Nevzat Ecza Deposu Personel Alımı yapacak. Nevzat Ecza İnsan kaynaklarından yapılan Açıklamaya göre İş başvurularını değerlendireceğini ve İşçi alımı yapılacağını söyledi. Nevzat Ecza Deposu Personel Alımlarında İş Başvuru Formu doldurmak için yazımızın devamını okuyunuz.

Nevzat Ecza Deposu Personel Alımları ve İş İlanları

Nevzat ecza Deposu yeni açılan şubelerine ve mevcut şubelerine İnsan kaynaklarından yapılan açılamaya göre personel alımı yapacağını duyurdu. Yeni iş ilanı yayınlayan Nevzat Ecza Deposu birçok departmana iş başvurularını kabul ediyor. Kurye , ilaç mümessili , sipariş hazırlama sorumlusu , depo müdürü , depo sorumlusu , sipariş görevlisi gibi bir çok departmana personel alımı yapılacak. İşçi alımı ile ilgili bilgileri sitemizden edinebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nevzat Ecza Deposu Hakkında

Ankara’da küçük bir sokakta 1967 yılında küçük bir dükkanda kurulan ve o yıllardan, bu zamana kadar başarılı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Ülkemizin ecza depoları arasında en başarılı olanların arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Türkiye’nin yaklaşık 60 ilinde 300 adet aracı ile birçok eczane ve hastaneye ilaç dağıtımı yapan Nevzat Ecza deposu 1000’i aşkın çalışanıyla büyük bir portföye sahiptir. Her fırsatta yeni illere şube açmayı aksatmayan Nevzat Ecza Deposu, İnsanlara şifa dağıtmaya devam ediyor. Çalışanlarına Aile gibi çalışmayı ve büyük bir aile ortamı oluşturmayı samimiyet ve iş ahlakı ile hareket etmeyi hedefleyen Nevzat Ecza çalıştığı müşterilerine de aynı aile sıcaklığını hissettirmeyi hedeflemiş ve bunu başararak hedeflerine ulaşmaktadır.

Nevzat Ecza Deposuna Personel Alımı yapılacak
Departmanlar ;

  • Sahada Satış
  • Telefonda Satış
  • Reyon-Paket
  • Mal Kabul
  • Şoför
  • Motorkurye
  • Bilgi işlem
  • Muhasebe Finans
  • Satın Alma

Nevzat Ecza Deposu Personel Alımlarına Nasıl başvuru
yapabilirim ?

Günümüzde İş başvuruları fiziksel olmaktan daha çok internet üzerinden online iş başvurusu ile yapılmaktadır. Bu hem personel tarafından hem de işveren tarafından daha basit ve daha az zaman harcanmasında yarar sağlamaktadır. Bu sebeple iş başvurusu yapacak Personel Adaylarının Cv ’lerini Özgün bir şekilde doldurup kendilerini daha iyi tanıtmaları diğer başvuru yapan adaylardan bir adım önde tutacaktır. Vereceğimiz Nevzat Ecza Deposu iş başvuru formunda dolduracağınız alanlar bellidir bütün alanları doldurmaya dikkat ediniz. Nevzat Ecza Deposu Personel Alımlarına Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/nevzat-ecza-deposu-personel-alimlari-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz