Nilera Okyanus Sabunu Faydaları Nelerdir?

Nilera okyanus sabunu, siyah nokta, sivilce, akne ve cilt lekelerini yok eder. Cildin pH dengesini düzenler ve cildi nemlendirerek ferahlatıcı bir etki oluşturur. Özellikle yağlı ve siyah noktalı ciltler için kullanılır. İçerisinde okyanus suyu, yosun özü, AHA, palmiye yağı ve hindistan cevizi yağı da vardır.

Nilera Okyanus Sabunu Cilde Faydaları

1. Cildi Temizler

Nilera okyanus sabunu, cildi derinlemesine temizleyip nemlendirirken, aynı zamanda besler. Gençleştirici etkisi ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cilt tipi ve kullanım amacına göre okyanus özlü, limonlu, frambuazlı, elmalı ve bebeklere uygun olan ürün çeşitleri yer almaktadır.

2. Gözenekleri Açar

Cildi derinlemesine temizleyerek yağ ve kir ile dolmuş gözenekleri açar. Cilt nefes almaya başlayarak daha sağlıklı olur bu sayede sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlenir.

3. Sivilceleri Yok Eder

Nilera okyanus sabunu içerisinde Alpha Hydroxy Acid, yosun özü, gliserin, hindistan cevizi yağı ve palm yağı ve okyanus suyu yer alır. Özellikle sivilce ve siyah nokta olan yağlı ciltlerde kullanıldığında ciltteki yağlanma sorununu ve sivilceleri yok ederek cildin pH dengesini sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında sivilce izleri ve cilt lekelerini de giderir.

4. Cildi Nemlendirir

İçerisinde yer alan hindistan cevizi yağı ve diğer faydalı bileşenlerle cildi nemlendirir ve cildin daha sağlıklı, yumuşacık, ipeksi ve parlak bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Özellikle kuru, solgun ve gergin bir cilde sahipseniz düzenli olarak kullanıldığınızda cildiniz kaybetmiş olduğu elastikiyeti tekrar kazanabilirsiniz.

5. Kızarıklıkları Giderir

Nilera okyanus sabunu, cilt kızarıklığına iyi gelir. Özellikle güneşte kalma, epilasyon uygulaması ve çeşitli cilt hastalıkları sonucunda ciltte oluşan kızarıklığı gidermek için kullanabilirsiniz.

6. Cildi Toksinlerden Arındırır

Cildi derinlemesine temizleyerek zararlı toksinlerden arındırır. Böylece siyah nokta ve sivilce oluşumunu önler.

7. Kırışıklıkları giderir

Nilera okyanus sabunu cildi sıkılaştırarak sarkmaları önler ve cildi besleyerek yaşlanma etkilerini giderir. Cilt kırışıklıklarını, ince çizgileri ve selülitleri gidermek için düzenli olarak kullanabilirsiniz.

8. Cildi Besler ve Canlandırır

İçeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı, palmiye yağı ve E vitamini sayesinde cildi besler. Beslenen ciltte stres ve yorgunluk izleri kaybolur. Solgun ve cansız görünen cildin yerine toparlanmış ve ışıltısıyla göz kamaştıran sağlıklı bir cilt gelecektir.

9. Yüzdeki Çilleri Geçirir

Nilera okyanus sabunu, cildi derinlemesine temizlerken peeling etkisi ile cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Özellikle yağ aylarında güneş ışınlarının etkisiyle renkleri koyulaşan çillerden kurtulmak için düzenli olarak kullandığınızda çillerin belirgin bir şekilde azalmasını sağlar.

10. Kokusu Rahatlatır

Hoş kokular duygusal açıdan rahatlamayı sağlar. Hem doğal bir cilt temizliği yapabilmek hem de güzel kokuların esintisine kendinizi bırakmak için güvenle kullanabilirsiniz. Mavisi okyanus kokulu, sarı olanı limon kokulu, mor olanı frambuaz kokulu ve yeşil olanı elma kokuludur. Şeffaf renkli olanı kokusuz bir üründür.

Nilera Okyanus Sabunu Nasıl Kullanılır?

Nilera okyanus sabunu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmalıdır. Sabun cilt yüzeyinde bekletilmemeli cilt temizlendikten hemen sonra bol su ile iyice durulanmalıdır.

Bebeklerde banyo esnasında kullanılabilir. Günde en fazla iki kez sabah ve akşam olmak üzere kullanılabilir. Sabun cilde sürülüp cilt temizlendikten sonra bekletme yapmadan durulanması önerilir.

Yorum Yaz