ORBEL Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ORBEL Personel Alımı yapmaya ve yeni iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Bir çok sektörde var olan ve her geçen gün kendisini geliştirmeye devam eden şirket, Ordu Büyükşehir Belediyesine ait güçlü şirketlerden birisidir. Bulunduğu sektörler itibari ile sağlam işler yapmaya devam eden ORBEL iş başvurusu yapmak isteyen adaylara kapılarını her zaman açık tutmaktadır. Bu ilanımızda şirketin bulunduğu sektörleri çalışabileceğiniz pozisyonları ve nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız. İlanları incelemek ve başvuru yapmak için okumaya devam ediniz…

ORBEL A.Ş

Ordu İlinin il olmaya karar verilişinden sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden birisi ORBEL olmuştur. Kuruluş sermayesinin tamamı Ordu Büyükşehir Belediyesine aittir. Ticari ve sosyal alanlarda yatırım yapmaya devam eden şirket Ordu halkının isteklerine ve beklentilerine ayak uydurmaktadır. Bir çok alanda hizmet veren şirketin önceliği müşterilerinin ve Ordu ilinde ikamet edenlerin memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda projeler gerçekleştiren ORBEL dijitalleşmeye ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Misyonu hızlı kararlar alarak organizasyonu etkili bir şekilde gerçekleştirirken, çevreyi ve insan sağlığını da dikkate almak Ordu’nun yaşam standartlarını arttırmak, Halkın sosyal ihtiyaçlarını karşılamak veya kurulan tesisler aracılığı ile karşılatmaktır. Benimsediği Vizyon itibari ile Ordu Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ortak bir çalışma yaparak, Teknolojinin yeniliklerinden faydalanmak ve yenilikleri hem işine hem de Ordu iline entegre etmektir. Şirket ayrıca aşağıdaki faaliyet alanlarında kariyer yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Faaliyet Alanları ve Hizmetler
  • Ordu Kitapçısı
  • Orbel Madencilik A.Ş.
  • Asfalt Üretim Tesisi
  • Liman İşletmeciliği
  • Çambaşı Doğa Tesisleri
  • Teleferik İşletmesi
  • Otopark İşletmeciliği
  • Hafriyat İşletmesi
  • Aircor52 Dezenfeksiyon Tüneli

ORBEL Personel Alımı ve İş İlanları

ORBEL A.Ş verdiği hizmetlerin yanında Ordu’ya istihdam da sağlamaktadır. Ekonominin canlı kalmasında ve desteklenmesinde önemli bir yol oynayan şirket çalıştırdığı personel ile de işsizliğe engel olmaya çalışmaktadır. Şirket bir çok sektörde boy gösterdiği için çalışabilecek bir çok pozisyon bulunmaktadır. Pozisyonlar içerisinde İşçi, Eleman ve Personel statüleri bulunmaktadır. Maden, Hafriyat işletmesi ve Asfalt üretim tesislerinde genellikle işçiler çalıştırılmaktadır.

Otopark işletmeciliği için ise Eleman alımı yaparak otoparklara giriş-çıkış yapan araçları denetlemek, giriş ve çıkış saatlerini sisteme girerek çıkacak ücretin tahsilatından sorumlu olmaktadır. Bunun yanında diğer sektörlerden olan Teleferik işletmesi içinde personel alımı yapabilmektedir. ORBEL İnsan kaynakları çalışan bütün personellerine işin gerekliliklerini yerine getirebilmeleri için eğitimler vermektedir.

ORBEL İş İlanları

İş ilanları yayımlayarak dönem dönem işe alım yapmaktadır. İşe alım sürecinde fırsat eşitliliği sağlayan şirket Din, Dil, Irk, Mezhep ve İnanç ayrımı yapmaksızın bütün başvuruları etik ve eşit bir şekilde değerlendirmektedir. İş başvuru formu doldurmak isteyen adaylar şirketin açık pozisyonlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilmektedirler. Bunun yanında eğer açık bir pozisyon bulunmuyor ise ”Genel Başvuru Formu” ile personel ihtiyacı doğduğunda incelenmesi için insan kaynakları havuzuna Özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

ORBEL İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler öncelikle hangi pozisyon için yapacağını belirtmek zorundadır. Çünkü yayımlanan iş başvuru formunda çalışmak istediğiniz pozisyon doldurmanız gereken alanlardan birisidir. Size vereceğimiz online başvuru linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada istenecek olan bilgiler şu şekildedir; Kişisel Bilgiler, İletişim bilgileri, Eğitim Durumu, Son İş Tecrübesi ve Referanslar. Bu başlıkların altlarını doldurarak CV oluşturmuş olacaksınız. Oluşturmuş olduğunuz CV doğru bilgiler içermek zorundadır. Aksi taktirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Başvuru Linki; ORBEL İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/orbel-personel-alimi/

Yorum Yaz