Palmiye Bisküvi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Palmiye Bisküvi İş İlanları ve İş Başvurusu için adayları bekliyor. Karaman ilimizde bulunan Fabrikası için işçi alımı yapan Palmiye Bisküvi iş ilanları yayımlamaya başladı. Palmiye Bisküvi Gıda San. Tic. A.Ş. olarak Türkiye’de Bisküvi, Kraker, Çikolata, Kek ve Gofret gibi tüketilebilir ürünler üreten şirket, üretim kapasitesini arttırmak ve ürün portföyüne yenilerini eklemek üzere eleman alımı yapıyor. Şirket hakkında ve Şirketin iş ilanları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen adaylar ilanımızı okuyarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Palmiye Bisküvi İnsan Kaynakları

Bisküvinin Başkenti olan Karaman’da temelleri atılan Palmiye Bisküvi fabrikası 2014 yılında faaliyete başlamıştır. 40 Bin metre kare alan üzerine kurulu olan tesis 11 üretim hattı ile tüketicilere ürünlerini ulaştırmaktadır. Bisküvi sektöründe markalaşma amacı ile girişimlere başlayan Palmiye Bisküvi, yatırımlarına ara vermeden Uluslararası çapta hem Türkiye hem de Dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Palmi markası ile çıktığı yolda çalışanları ve uzman kadrosu ile sektörde adını duyuran Palmiye Bisküvi yenilikçi bakış açısı ile sektöre yön vermektedir. En kaliteli ürünü üretme amacı güden Palmiye dünyadaki değişimleri önceden takip ederek, hızlı kararlar alarak cesaretli girişimler ile büyümeye devam etmektedir. İş ilanları yayımlayarak işçi alımı yapan Palmiye Bisküvi aynı zamanda Staj uygulamaları ile de öğrencilere kapılarını açmaktadır.

Palmiye Bisküvi İş İlanları ve İş Başvurusu

Palmiye Bisküvi Karaman Fabrikasına işçi alımı yapmak için dönem dönem iş ilanları yayımlamaktadır. Her kesimden insana hitap eden İnsan kaynakları uygulamaları ile ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite mezunlarına iş imkanları sunulmaktadır. Kariyer hayatına yön vermek isteyen Lise ve Üniversite mezunları için kariyer uygulamaları yapan şirket, çalışanların kariyer hayatını planlayarak iyi yerlere gelmelerinde rol oynamaktadır.

Her geçen gün kapasitesini arttıran politikalar ile Vizyon ve misyonuna uygun hareket eden Palmiye Bisküvi, personel kapasitesini ve üretim kapasitesini arttırma hedefi gütmektedir. Karaman palmiye bisküvi iş başvurusu yapmak isteyen adaylar oluşturdukları özgeçmiş ile insan kaynaklarına başvuruda bulunabilirler. İş ilanları genellikle ihtiyaç anında yayımlansa da önceden gönderilen özgeçmişler de oluşan açık pozisyonlar için değerlendirilebilmektedir.

Bisküvi fabrikasında çalışmak isteyenler işçi statüsünde alınmaktadır. Paketleme elemanı, Forklift operatörü, Güvenlik, Temizlik Elemanı ve Fabrika elemanı adı altında çeşitli pozisyonlar bulunmaktadır. Fabrikada İşçi alımı dışında pozisyonlar bulunmaktadır. Bunlar genellikle tercihen üniversite mezunu olan adaylar için iş ilanı açılmaktadır. Satış Personeli, Muhasebe elemanı, Bölge Satış Sorumlusu, Bayi Sorumlusu, İnsan kaynakları Personeli gibi çeşitli pozisyonlar içermektedir.

Karaman Palmiye Bisküvi İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için yayımlanan iş ilanları her zaman olmasa bile ihtiyaç anında oluşturulmaktadır. Önceden başvuru yapan adaylar oluşan açık pozisyonlar için değerlendirilmektedir. Bu açık pozisyonlar için başvuru yapmak isteyen adaylar önceden Genel Başvuru adı altında oluşturdukları CV’leri fabrikaya gönderebilirler. Mesleki bilgisi olmayan adaylarda işi öğrenmek için başvurmaları yeterlidir. Sizlere vereceğimiz başvuru linki ile fabrikaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru linki; Palmiye Bisküvi İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/palmiye-biskuvi-is-ilanlari-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz