Pladis Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pldis Personel Alımı Yapıyor! Pladis ülkemizde ne kadar adı bilinmese de global ve oldukça büyük bir firmadır. Pladis özellikle yurt dışında çalışmak isteyenler için tercih edilebilecek en güvenli şirketlerden birisidir. Pladis insan kaynakları yurt içinde ve yurt dışında personel alımı yapılacağını açıkladı. Pladis iş ilanlarına başvuru yapmak için yazımızı detaylı bir şekilde okumanızı öneririz. Pladis eleman alımı ile alakalı detaylı bilgi yazımızda.

Pladis İnsan Kaynakları

Pladis McVitie, GODIVA ve Ülker ailelerinin her birinin daha sonra ünlü olacakları tatlı ve tuzlu ürünler yapmasıyla başladı. Bu şirketlerin kurucuları ortak bir paydada buluştu; insanların sevdiği ürünleri nasıl oluşturacaklarını biliyorlardı. Bu da markalarını büyük tatlı ve tuzlu yiyecek portföyleriyle genişletmesine yarayacaktı.

2016 yılında Yıldız Holding, tüketici gıda işletmelerini dönüştürmek için kayda değer bir yolculuğa çıktı ve Ülker ve United Biscuits’in işlerini birleştiren yeni bir küresel endüstri lideri yarattı: böylece yüzlerce yıllık aile markası mirasını birleştiren Pladis doğdu. Dünyanın her yerinden görülebilen yıldız Holding ‘den sonra adlandırılan Pladis, markalarını oluşturan girişimcilerin değerlerini ve inançlarını koruyor; dürüstlük, inanç, tutku.

Pladis olarak her gün her ısırık ile dünyaya mutluluk vaat etmek için yola çıktık.

Pladis Personel Alımı ve İş İlanları

Pladis, İngiltere merkezli en hızlı büyüyen küresel atıştırmalık şirketlerinden biridir. 2016 yılında kurulan, biz 300 yılı aşkın aile pişirme ve şekerleme deneyimi gurur ev sahibi ve ev çok sevilen marka McVitie. Kalbimizde fırıncı ve çikolatacıyız. Yaptığımız işte iyiyiz ve atıştırmalık pazarının tüm yelpazesinde rekabet etme konusundaki teknik gücümüz ve yeteneklerimiz sınırsızdır.

17.000 küresel iş gücümüzün uzmanlığı 13 ülkede 34 fabrikayı kapsamaktadır işbirliğimiz, çeviklik ve esneklik üzerine kurulmuştur. Pladis, olarak yaptıklarımız konusunda tutkuluyuz, tüketicilere ilişkin içten bilgi birikimlerimizi ‘her ısırık ile dünyaya mutluluk getirme’ sözümüzü yerine getirmek için kullanıyoruz. Bu, pazar yeteneklerinin hızı ile birleştiğinde, insanların ne yemek istediklerini anladığımız ve dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar onlara hızlı bir şekilde ulaştırabileceğimiz anlamına gelir.

Pladis kurulduktan sonraki iki yıl içinde, 2017 yılında yıllık gelirleri 3.5 milyar £ olan sektördeki en hızlı büyüyen şirketlerden biri olmuştur. Yeni pazarlara açıldık ve markalarımızı ve ürünlerimizi yeni ve yenilikçi yollarla büyütmek için küresel ayak izimizi kullandık ve şimdi dünya çapında 4 milyardan fazla insana ulaşma potansiyeline sahibiz.

Pladis İş Başvurusu

Pladis’i çalışmak için harika bir yer bulacaksınız. Burada çalışan herkes pladis küresel ailesinin bir üyesidir. Herkese başarılı olma şansı vermekle gurur duyuyoruz ve her bireyin katkısına değer veriyoruz.

Eşit bir fırsat işverisiyiz ve düşünce çeşitliliğini kutladığımız ve herkesin kendine özgü niteliklerine ve bakış açılarına saygı duyduğumuz kapsayıcı bir ortamı desteklemeye inanıyoruz. Pladis Personel Alımlarına başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/pladis-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz