Profilo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

BSH grubuna dahil olan Profile şirketi personel alımı için yeni iş ilanları yayımlamaktadır. Bu iş ilanları Profilo merkez şubesi ve Türkiye’deki diğer illerdeki satış mağazalarında ve servis ağlarına eleman alımı için yayımlanabilmektedir. Profilo şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu yazımızdan Profilo şirketinin istihdam yaptığı pozisyonları ve şirket hakkında detaylı bilgi edinerek iş başvurusunda bulunabilirler.

Profilo – Dayanıklı Ev Aletleri

Hayatımızın bir çok yerinde neredeyse işlerimizi bir çok elektronik aletle yapmaktayız. Buzlukta soğuk durması gereken meyveler ve sebzeler, kirlenen çamaşırlarımızı yıkayıp temizleyen çamaşır makineleri, Güzel gözükmesi için ütülediğimiz elbiseler için kullandığımız ütü makineleri, neredeyse her gün kullandığımız ve kirlettiğimiz Bardak, Tabak ve tencereleri temizleyen bulaşık makineleri aklımıza gelebilecek her alanda elimiz ayağımız olan ev aletlerini üreten şirketlerden birisi olan Profilo firmasının tarihini gelin birlikte inceleyelim…

Profilo dünyanın en büyük üretici şirketlerinden birisi olan BSH grubuna dahildir. 1995 yılında bu çatının altına girmesi ile bir çok ülkede ürünlerini tanıtma fırsatı ve satma olanağı bulmuştur. Türkiye’de 1200’ün üzerinde satış ve servis ağına sahiptir. Profilo üretim için Çerkezköy fabrikasını kullanmaktadır. Bunun yanında küçük ev aletlerini de ithal ederek kullanıcılara sunmaktadır. Profilo şirketinin ürettiği ve satışa sunduğu ürün yelpazesi şu şekildedir;

 • Beyaz Eşya
 • Ankastre
 • Küçük Ev Aletleri
 • Elektrikli Süpürgeler
 • Isıtma ve Soğutma
 • Profilo Televizyon

Profilo müşteri memnuniyetini üretimi yaptığı elektronik aletlerin dayanıklılığı ve yeterli fonksiyonelliğe sahip cihazlarla sağlamaktadır. Yaygın servis ağı ile ulaşılabilir olan Profilo bir çok mağazası ile de ürünlerini kullanıcılara tanıtma amacı gütmektedir. Buna bağlı olarak Satış, Servis ve deneyim için hem sanal hem de fiziksel mağazalardan ulaşımı kolay bir firmadır.

Profilo Personel Alımı ve İş İlanları

Bir çok beyaz eşya şirketinde olduğu gibi Profilo şirketinin de çalışabileceğiniz bir çok pozisyonu bulunmaktadır. Özellikle Çerkezköy’deki üretim fabrikası ile yaygın mağazalarında personel veya teknik servis ağlarında eleman olarak çalışmanızı mümkün kılmaktadır. Profilo işe alım sürecinde başvurulan pozisyona göre değerlendirme yapar. Başvurulan Pozisyona göre nitelik ve beceriyi esas almaktadır. Bu sebeple personel alımı için yetkinliği yüksek ve nitelikli adayları tercih eder.

Profilo şirketinde çalışabileceğiniz 1200 adet yetkili servis ve mağaza bulunmaktadır. Çerkezköy fabrikasında üretim elemanı olarak iş bulmanız da mümkündür. İş başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken kritik noktalardan biriside doğru pozisyona başvurmanız olacaktır. Klima bakım onarım elemanı, TV bakım onarım bölümüne başvurduğunda başvurunuz dolayısı ile kabul olmayacaktır. Bu sebeple doğru pozisyona başvuru yaptığınızdan emin olmalısınız.

İnsan kaynakları ihtiyaç duyulan fabrika ve mağazalar için iş ilanları yayımlamaktadır. İş İlanları resmi web sitesinde ve çeşitli kariyer sitelerinde adaylara duyurulmaktadır. Şirketin ihtiyaç duyulan eleman ihtiyacını karşılamak amacı ile açık pozisyonları tespit ederek pozisyonları belirlemektedir. Aşağıda iş ilanlarını görerek iş başvurusu yapmak istediğiniz pozisyon için nasıl başvuru yapabileceğinii öğrenebilirsiniz.

Profilo İş İlanları

 • Üretim elemanı
 • Ar-Ge Mühendisi
 • Klima bakım onarım elemanı
 • Klima montaj elemanı
 • İnsan kaynakları personeli
 • Tv bakım onarım elemanı
 • Tv Üretim elemanı
 • Beyaz eşya üretim elemanı
 • Elektronik tamir bakım elemanı

Profilo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Profilo şirketine İş Başvurusu yapmak için bağlı olduğu BSH grubuna başvuru iletmelisiniz. BSH grubunun insan kaynakları bölümünden göndereceğiniz öz geçmişinizi doğru bilgilerle doldurmanız gerekmektedir. Profilo şirketi için başvuru yaptığınızı cv nize eklemelisiniz. Profilo şirketinde çalışmak istiyorsanız ait olduğu üst Grubu BSH şirketine iş başvuru formunuzu iletmeniz gerekiyor. Bunun için tıklayınız > BSH İş Başvuru Formu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/profilo-personel-alimi/

Yorum Yaz