Rüyada Altın Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Bulmak Ne Anlama Gelir? / Anlamı ve Yorumu

Rüyada altın bulmak, olumlu olarak yorumlanmaz. Rüyada altın bulmak ağırlık almak ve sıkıntıya düşmek demektir. Rüyada altın bulmak, rüya sahibinin sorunlardan kurtulmadığı sürece huzur bulamayacağını söyler. Rüyada altın bulmak, karamsar olunacak bir dönemi haber verir.

Başka bir yoruma göre, rüyada altın bulmak zarara uğramak anlamına gelir. Ancak rüya sözlüğü yorumcularına göre bazen altın iyi niyete ve inanılması gereken bir söze delalet eder. Rüyada altın toplamak, rüya sözlüğü yorumcularına göre hayırlı bir rüyadır. Güzel bir döneme girileceğine ve kısmete yorulur.

Rüya altın bulmak, kişinin sıkıntıya düşeceği, huzursuz ve mutsuz olacağı, karamsar bir döneme gireceği demektir. Kişinin dikkat etmesi gerekeceği önemli  kararlar alması gerekeceği anlamına yorulur.

Rüyada Altın Topladığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre hayırlı bir rüyadır. Güzel bir döneme girileceğine ve kısmete yorulur.


Rüyada Altın Yüzük Bulduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında altın yüzük bulduğunu görmesi kişinin müjdeli bir haber alacağına, özel hayatında birden güzel bir gelişme yaşayacağı anlamlarına gelmektedir.


Rüyada Çeyrek Altın Bulduğunu Görmek

Rüyasında çeyrek altın bulduğunu gören kişinin rüya sahibiyle alakası olmayan bir maddi yükümlülük altına girmesine, mutsuz olmasına yorulur.


Rüyada Altın Küpe Bulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi eğer kadınsa herkesin onu beğenmesi olarak yorumlanırken, bir erkeğin altın küpe bulması sevdiği bir iş yaptığına işaret etmektedir.


Rüyada Altın Bilezik Bulduğunu Görmek


Rüyada Altın Bilezik Bulmak Ve Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında altın bilezik bulduğunu ve sattığını görmesi kişinin ferahlayacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, bütün derslerinden ve sıkıntılarından arınacağına yorulur.


Rüyada Toprak Kazıp Altın Bulduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında toprak kazık altın bulduğunu gören kişinin sabrın sonunda gelecek büyük bir kazanca, güzel işler başaracağına, bu nedenle de çevresindekilerin takdirini kazanacağına, örnek bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Başkasının Evinde Altın Bulduğunu Görmek

Rüya sahibinin başkasının evinde altın bulduğunu görmesi kişinin başka birisinin başına dert açacağına, dert açtığı insanın başına türlü olaylar geleceğine, maddi zarara uğrayacağına, rüya sahibinin büyük vicdan azabı çekeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Arabada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında arabada altın bulduğunu görmesi kişinin yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun hayırlı olmayacağına, üzüntülü ve ağlamaklı bir yolculuk olacağına, kişinin çok dikkat etmesi gerekeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Topladığı Altını Sandığa Koyup Sakladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında altını sandığa koyup sakladığını görmesi kişinin çok önceden tanıştığı birini yakın zaman da tekrar göreceğine, bu kişi ile bir ortaklığa gireceğine, maddi gelirinin artacağına, bol kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Külçe Altın Bulduğunu Görmek

Rüyasında külçe altın bulduğunu gören kişinin hayatında çeşitli değişikliklerin yapacağına, çevresinde çoğu kişi tarafından takdir alacağına, örnek bir insan olacağına rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

 

Yorum Yazın

bodrum escort