Rüyada Aşure Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşure Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada aşure görmenin yorumu, rüya sahibinin gururunu kıracak ağır sözler işiteceği, bu duruma içerlenip günlerce kafasına takacağı ve hatta uykularının kaçacağı şeklinde ifade edilir. Diğer yandan da kişinin ardı ardına alacağı hayırsız haberlere alamettir.


Rüyada Aşure Yaptığını Görmesi

Rüya sahibinin rüyasında aşure yaptığını görmesi herkesin hakkını koruyan bir kişi olduğu için rüya sahibi, çevresi tarafından sevilip sayıldığı anlamına gelir.


Rüyada aşure görmenin anlamı, keder ve musibet demektir. Bundan dolayı rüyada aşure görmek hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmez. Aşure görmenin manası, rüya sahibinin başını derde sokacak olan ve bazı olayların cereyan edeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Aşure Yapıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aşure yapıldığını görmesi bolluk ve güzellik anlamına gelir. Kişinin iş yaşamında oldukça başarılı olacağı ve makamını yükselteceği şeklinde yorumlanır. Diğer yandan da rüya sahibi eğer evinde aşure yapıldığını görürse hiçbir sıkıntı çekmez ve huzur dolu bir ömür geçirecek demektir.


Rüyada Aşure Aldığını Görmek

Rüyada aşure almak, sevdiğinizden duyacağınız güzel sözlere ve aşk hayatınızda her şeyin yolunda gideceğine alamet eder. Ayrıca rüyada aşure aldığını gören kişinin şansının yaver gideceğine delalet etmektedir.


Rüyada Tuzlu Aşure Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tuzlu aşure yediğini görmesi kişinin elindeki imkanları kaybedeceğine ve başınızın derde girmesine, hayatının çekilmez bir hal alacağına delalet etmektedir.


Rüyada Aşure İkram Edildiğini Görmek 

Rüya sahibinin rüyasında aşure ikram edildiğini görmesi kişinin çevresindeki bazı kimselerin kişiyi engelleyeceklerine kazancını boş ve gereksiz şeylere harcayacağına zorluklar çekeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Aşure Döküldüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aşure döküldüğünü veya döktüğünü görmek hayırlı yolculuklar yapmaya ve güzel bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada aşure döken kişinin yakın zamanda hayatının bir düzene gireceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Aşure Yediğini Görmek

Kişinin birinin çıkarı için çalışması ya da bir iş için birine destek olması demektir. Oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilen aşure yemek, kişinin sıkıntılarından, sağlık sorunlarından kurtulacağı ve eski neşesine kavuşacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Aşure Dağıttığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aşure dağıttığını görmesi bol rızık olarak yorumlanır. Rüya sahibinin güzel olaylar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Aşure Kazanı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aşure kazanı görmesi hayatınızda olumlu gelişmeler olacağına delalet eder. Sevdiğiniz insanlardan duyacağınız güzel sözlere de yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort