Rüyada Balon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmenin anlamı, boş olan işlerin peşinden koşmak demektir. Kayda değmeyecek, kendisine fayda sağlamayacak olaylarla içli dışlı olacağına yorulmaktadır. Uçuk isteklere işaret eder. Ayrıca ayrıca rüyada balon, rüya sahibinin ayaklarının yere basmadığına delalet etmektedir.

Rüyada balon görme konusunda çoğu yazarının yaptığı , kişinin çevresi tarafından kale alınmadığı, düşünceleri ve planları kendi ailesi başta olmak üzere tüm çevresi tarafından mantıklı bulunmaz. Rüyada balon görmenin yorumu, rüya sahibinin içerisinde bulunduğu yere ve duruma göre düşünmediği, daha çok hayalperest olduğu ve mantığını pek kullanmadığı şeklinde ifade edilir.

Rüyada balon görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şunlar:


Rüyada Balon Almak

Rüya sahibinin sırtını yasladığı bir dostunun büyük bir oyununa geleceği şeklinde tabir edilir. Rüyada balon almak, kişinin uzun bir aradan sonra rahata kavuşacağına, ailesi ile birlikte huzur dolu olacağına, hayatında var olan sıkıntıların son bulacağına delalet eder


ruyada-balon-gormek.jpg

Rüyada balon görmek, kişinin ileride pişman olacağı şeyler yapacağı demektir. Rüya sahibinin vicdan azabı çekeceğine, bu nedenle de mutsuz olacağına, zor bir dönem içerisinden ailesinin yardımı ile çıkacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Mavi Balon Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mavi balon görmesi kişinin geleceğinin parlak olacağına, ailesi ile birlikte mutlu bir ömür geçireceğine delalet eder. Rüyada mavi balon görmek, huzur, mutluluk, müjdeli haber manalarını taşımaktadır.


Rüyada Kırmızı Balon Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kırmızı balon gören kişinin iş hayatında önemli başarıla imza atacağına, ailesinin kendisi ile gurur duyacağına yorulur.


Rüyada Beyaz Balon Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz balon görmesi annesinin ve babasının duasını alacağına, zorlu bir zaman geçireceğine rivayet eder.


Rüyada Balon Şişirmek

Rüya sahibinin duyacağı yalan haberlere, bu haberler yüzünden mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder. Aynı zamanda kimi rüya yorumcusuna göre rüyada balon şişirmek, kişinin elde edeceği başarıda ailesinin emeğinin olacağına, bu durumun farkında olması gerekeceğine yorumlanır.


Rüyada Balon Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin olacağına inandığı bir şeyin olmaması ve bu nedenle de hayal kırıklığına uğrayacağına  demektir.


Rüyada Balon Uçurmak

Rüya sahibinin iyi bir pazarlık yapacağına veya gayrimenkul yatırım yapacağı şeklinde ifade edilir.


Rüyada Balon Patlatmak

Rüyada balon patlatmak rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada balon patlamak, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekecğeine rivayet etmektedir.


Rüyada Balon Tutmak

Rüyada balon tutmak, rüya sahibinin hiçbir zaman büyük beklentiler içerisinde olmayacağına yorumlanır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın