Rüyada Bavul Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bavul Görmek

Rüyada bavul görmek, kişinin hayatında önemli gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında bavul görmesi, kişinin yolculuğa çıkacağına delalet eder.


Rüyada Bavul Satın Almak

Rüya sahibinin rüyasında bavul satın aldığını görmesi, kişinin kısmetine yorulur. Rüyada bavul satın almak, rüya sahibinin kısa süre içinde evleneceğine, mutlu bir hayat süreceğine, hayatı boyunca hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına delalet eder.


Rüyada Bavul Açmak

Kişinin rüyasında bavul açtığını görmesi, rüya sahibinin arkasından konuşan birilerinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında bavul açtığını görmesi, kişinin kısa süre içinde bol kazanç sağlayarak dert ve tasalarından kurtulacağı anlamına gelir.


Rüyada Bavul Taşımak

Rüyada bavul taşımak, kişinin uzun bir seyahate çıkacağına uzun bir süre dönmeyeceğine rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında bavul taşıdığını görmesi, kişinin zor anını kollayan, arkasından konuşan kimselerin varlığına delalet eder.


Rüyada Bavul Kaybetmek

Rüya sahibinin rüyasında bavul kaybettiğini görmesi, kişinin istediği hiçbir şey olumlu olmayacaktır. Rüyada bavul kaybetmek, kişinin planlarının gerçekleşemeyeceğine, suya düşeceğine alamet eder.


Rüyada Bavul Toplamak

Rüyada bavul toplamak, rüya sahibinin kısa süre içinde bir gezintiye çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında bavul topladığını görmesi, kişi bekar ise yakın zamanda evlenmeye delalet eder.


Rüyada Büyük ve Geniş Bavul Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük ve geniş bavul görmesi, kişinin yakın zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağına yorumlanmaktadır. Rüyada büyük ve geniş bavul görmek, rüya sahibinin Allah yolunda ilerleyip namaza başlayacağına alamet eder.


Rüyada Küçük Bavul Görmek

Rüyada küçük bavul görmek, yakın bir süre sonra seyahate çıkacağınıza ve bu seyahatin çok kısa süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında küçük bavul görmesi, kişinin büyük sorunlar yaşayacağına, maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına yorulur.


Rüyada Dolu Bavul Görmek

Kişinin rüyasında dolu bavul görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda çeşitli sorunlar yaşayacağına fakat bu sorunları bol kazanç ile atlatacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında dolu bavul görmesi, kişinin yaptığı işlerde başarılı olacağına delalet eder.


Rüyada Boş Bavul Görmek

Rüya sahibinin rüyasında boş bavul görmesi, kişinin dertlerinden ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına alamet eder. Rüyada boş bavul görmek, rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayacağına, başarısının artacağına rivayet eder.


Rüyada Bavul Görmek,  kişinin hayatında kötü şeyler olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında bavul görmesi, kişinin hayatındaki eş dost ve akrabaları tarafından ihanete uğrayacağı anlamına gelmektir.


Rüyada Ağır Bavul Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ağır bavul görmesi, kişinin fiziksel ve ruhsal olarak yorulduğuna işaret eder. Rüyada ağır bavul gören kişinin işlerinde başarısız olacağına, ailesiyle bir savaş içinde olacağına, kazancının azalacağına delalet eder.


Rüyada Açık Bavul Görmek

Rüyada aç ık bavul görmek, rüya sahibinin büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında açık bavul görmesi, kişinin büyük bir umutla girdiği işte zarar edeceğine, yakın arkadaşları tarafından ihanete uğrayacağına alamet eder.


Rüyada Sarı Bavul Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı bavul görmesi, kişinin kendisini büyük bir tartışma içinde bulacağına ve taraf seçme zorunda kalacağına rivayet eder. Rüyada sarı bavul görmek, kişinin iş hayatında büyük işlere imza atacağına ve bu işlerden karlı bir şekilde çıkacağına delalet eder.


Rüyada Lacivert Bavul Görmek

Rüyada lacivert bavul görmek, rüya sahibinin en kısa sürede mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında lacivert bavul görmesi, kişinin sorunlarını kısa sürede çözeceğine, rahata kavuşacağına ve iş hayatında bazı adımlar atılacağına rivayet eder.


Rüyada Siyah Bavul Görmek

Kişinin rüyasında siyah bavul görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında siyah bavul görmesi, kişinin yakın zamanda çektiği sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Bavul Aramak

Rüya sahibinin rüyasında bavul aradığını görmesi, kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına delalet eder. Rüyada bavul aramak, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında dertsiz ve sıkıntısız hayat süreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Tahta Bavul Görmek

Rüyada tahta bavul görmek, kişinin hayatında hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında tahta bavul görmesi, kişinin borçlarının artacağına, geçiminin güçleşeceğine ve ailesiyle beraber mutlu olacağına rivayet eder.


Rüyada Eski Bavul Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski bavul görmesi, kişinin çok sıkıntılı günler geçireceğine, sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulacağına alamet eder. Rüyada eski bavul görmek, kişinin uğradığı maddi kayıpların bir miktarını geri alacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın