Rüyada Burun Kanaması Ne Anlama Gelir?

Rüyada Burun Kanaması

Rüyada burun kanaması gören rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, çok iyi bir geleceğe sahip olacağına, kimseye muhtaç olmayacağına yorulur. Kişinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek, hayırlı rüyalardandır. Rüyayı gören rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanlardan kurtulacağına, kişiyi güzel mutlu günlerin beklediğinin habercisi olan bu rüya kişinin kısa süre içerisinde huzuru bulacağına işaret eder.


Rüyada Burun Akması

Rüyada burun akması gören rüya sahibinin kimse muhtaç olmayacağına, kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü birisi olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında burnunun aktığını görmesi, şanslı olmaya ve maddi kazanç elde etmeye delalet eder.


Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada burnunun kanadığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada ve saygılı bir eşe sahip olacağının habercisidir. Rüyada burun kanaması kişinin yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakacağına, güzel günlerin rüya sahibini beklediğine alamet eder.


Rüyada Kaza Sonucu Burun Kanaması Görmek

Rüyada kaza sonucu burnunun kanadığını görmek, rüya sahibinin aile içerisinde ufak tefek sürtüşmeler yaşayacağına, rüyayı gören kişinin küçük sorunlarla uğraşacağına, boşa vakit kaybedeceğine işaret eder.


Rüyada Durup Dururken Burun Kanaması Görmek

Rüyada durup dururken burnunun kanadığını görmek, rüya sahibinin kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağına yorulur. Kişinin uzun bir süre maddi sıkıntı çekeceğine, maddi boşluğunu tamamlayıp iş kuracağına, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada burun kanaması görmek, sanıldığının aksine hayırlı olayları işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin vatanına milletine hayırlı birisi olacağı demektir. Aynı zamanda kişinin her daim mutlu olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Başkasının Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada başkasının burnunun kanadığını görmek, kötüye işaret eder. Rüya sahibinin zor durumda kalacağına, ailesiyle arasının bozulacağına, etrafındaki insanlar tarafından saygı görmeyeceğine, kendisine yakışmayan işlerle meşgul olacağına, boğazından haram lokma geçeceğine alamet eder.


Rüyada Burun Kopması

 Rüyada burun kopması görmek, rüya sahibinin mesleğini kaybedeceğine, kötü günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eden bir rüyadır. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada burnunun koptuğunu görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine yorulmaktadır. 


Rüyada Burun Kırılması 

Rüyada burnunun kırıldığını görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç bir insana yardım edeceğine, kişinin mutlu ve neşeli bir kişiliğe bürüneceğine işaret eder. Kişinin huzur dolu bir hayatının olacağına, arasının kimseyle bozuk olmayacağına alamet eder.

Neoldu.com

Yorum Yazın