Rüyada Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek, gizlilik ve yola çıkmaya yorulur. Rüyasında çarşaf giydiğini gören kimseler için iffetine sahip çıkan kimseler olarak bahsedilir. Kimi rüya tabircilerine göre ise rüyada çarşaf giymenin manası yola çıkmaya delalet eder.

Rüya tabirleri kitaplarında yazılanlara ve rüya tabircilerinin görüşlerine göre rüyada çarşaf görmek ayrıca şu manalara gelmektedir.


Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada çarşaf giymek, gizlilik manasına gelir. Aileden gizli işlerin peşinde olmaya yorumlanır. Genel olarak rüyada çarşaf giymek hayırlıdır. Kişinin sağlık sorunu yaşamayacağına, düşüncesiz adımlar atmayacağına delalettir.


Rüyada Çarşafı Çıkarmak

Çarşafı çıkaran kişinin aklında yer eden şüphelerden kurtulmaya işarettir. Kimi yorumcuya göre sırlarının ortaya dökülmesine alamet olduğu söylenir. Rüyada çarşafı çıkarmak, günah işlemeye delalettir.


Rüyada Erkeğin Çarşaf Giydiğini Görmek

Erkeğin çarşaf giymesi sıkıntıya düşüleceğine işaret eder. Kimi yorumculara göre gizli işler çevirdiği ve bazı şeyleri saklama derdinde olduğu manasına gelir. Rüyada erkeğin çarşaf giymesi sakıncalı bir durumdur. Kişinin sorunlarla baş edemeyeceği manasına gelir.


Rüyada İnce Çarşaf Görmek

Rüyada ince ve içini belli eden çarşaf ahlaki bozulmalara işaret eder. Rüyada ince çarşaf görmek, her geçen gün günah işlemeye, günahlardan uzak durmamaya delalettir. Kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorulur.


Rüyada Yatak Çarşafı Görmek


Rüyada Çarşafa Sarılıp Uyumak

Rüyada çarşafa sarılıp uyumak, dindar ve namuslu kimse ile evlilik manasına gelir. Hayırlı bir kısmete işaret eder. yorumcularına göre rüyada çarşafa sarılıp uyumak, güzel günler görmeye delalettir.


Rüyada çarşaf görmek, kişisel olan konular demektir. Rüya sahibinin ketum bir kimse olduğu, gerek ailesi gerekse işi hakkında konuşmayı istemediği ve hiç kimseyle paylaşmadığı bazı sırları olduğu anlamına gelir.


Rüyada Kırmızı Çarşaf Görmek

Bir kadın yüzünden kavga çıkacağına dalalettir. Kırmızı çarşafı giyip dışarı çıktığını gören kadın için dedikodulara maruz kalacağı ve sıkıntı yaşayacağı tabir edilir.


Rüyada Çarşafın Yırtılması

Yırtılan çarşaf görmek zarara uğramak demektir. Çarşafı tamir etmek ya da yama yapmak ise bu zarardan dönüleceğine işaret eder.


Rüyada Yatağa Çarşaf Serdiğini Görmek

Rüyada yatağa çarşaf sermek, rüya sahibinin yeni bir yere gitmeye, hem çevre hem de mekan değişikliği yapmaya niyetlendiğine alamet edilir. 


Rüyada Çarşaf Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çarşaf topladığını görmesi, kişinin canını sıkmayacak ama biraz keyifsiz olmasına neden olacak bir problemin ortaya çıkacağına fakat durumun uzun süreli olmadan ve büyük bir çıkmaza dönmeden hafif şekilde atlatılacağına yorulur.


Rüyada Temiz Çarşaf Görmek

Rüyada temiz çarşaf görmek, rüya sahibinin kendini geliştirmeyi başaracağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine delalet eder.


Rüyada Yırtık Çarşaf Görmek

Kişinin rüyasında yırtık çarşaf görmesi, kişinin sıkıntı ve zorluk çekmeye, kötü günler yaşamaya, mutsuz olmaya yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın