Rüyada Çatışma Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Çatışma Görmenin Anlamı ve

Rüya sahibinin rüyasında çatışma görmesi yorumcularına göre gizli düşmandır. Rüya sahibinin toplumda her zaman iyi ve yardımsever biri olarak tanındığına ancak kendisine gizliden bir düşmanlık besleyen kişilerin olduğuna işaret eder. Bu bakımdan rüya sözlüğü yazarları bu rüyayı kıskançlık olarak açıklar. Rüyada çatışma görmek ile ilgili yapılan en genel rüya tabiri, kişiye atılacak olan iftiradır. Rüya sahibini çekemeyen kişilerin onun toplumda itibar kaybetmesi için iftira atacaklarına delalet eder. Bu kişilerin yapacağı kötülüklerin rüya sahibini çok ciddi şekilde üzeceğine işaret eder. Rüyada çatışma görmenin yorumu, rüya sahibinin bazı gerçeklerle yüzleşeceği ve büyük bir mücadeleye girişeceği şeklinde ifade edilir.


Rüyada Çatışma Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin çatışma yaptığını görmesi yaşayacağı kötü bir olaydan kurtulmak için sürekli olarak düşünüp duracağına delalet eder.


Rüyada Teröristlerle Çatıştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında teröristlerle çatıştığını görmesi rüyasında teröristlerle çatıştığını görmesi artık sorunlarla mücadele etmekten yorulduğuna işaret eder.


Rüyada Askerlerle Çatıştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında askerlerle çatıştığını görmesi iş hayatında veya aile hayatında kendisini üzen, moralini bozan ve o günün zehir gibi geçmesine sebep olan bazı şeyler ile karşılaşan rüya sahibinin, bu yüzden çok büyük bir sıkıntı çektiğine, çok üzüldüğüne ve kendisini yıpratan bu şeylerden kurtulmak için çok büyük bir çaba gösterip yorulduğuna alamet eder.


Rüyada Polislerle Çatıştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında polislerle çatıştığını görmesi uzun zamandan beri çeşitli sebeplerden ötürü çok büyük bir iç çatışma yaşadığına ve artık bundan kurtulmak için neredeyse insanüstü bir çaba gösterdiğine ve yakın bir zamanda yaşadığı tüm sorunların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada polis görmek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Rüyada Asker Olup Çatışmak

Rüya sahibinin rüyasında asker olduğunu ve çatıştığını görmesi kendi iç sorunları yüzünden çok kötü bir duruma düşen rüya sahibinin bunlardan kurtulmaya çalıştığına yorumlanır.


Rüyada Çatışmada Birini Vurduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çatışmada birini vurduğunu görmesi düşmanlarına karşı gerçek yaşamda da kazanacağı zafere yorumlanır. Haksızlıklara karşı gelindiğine ve kendi mücadelesi sonucunda olumsuz durumları lehine çevirmeye de anlamlandırılan rüya, karmaşık olaylara ve huzursuzluklara da yorumlanmaktadır.


Rüyada Çatışırken Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında birini öldürdüğünü görmesi korku, sıkıntı, dertlerden kurtulmak manasına gelir. Kimi yorumcuya göre namazı terk etmek ve yapılan hatalara işarettir.

Rüyada birini öldürdüğünü görmek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Rüyada Silah Görmek

Rüya sahibinin rüyasında silah görmesi güçlü bir kimse olunacağına, etrafındaki herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı biri olacağına işaret etmektedir. Şan şöhret sahibi olmaya da tabir edilir. Bazı yorumculara göre ise rüyada silah görmenin gelecek iyi veya kötü haberlere yorumlanmaktadır. Bu nedenle ateşlenen silahın bir habere eşdeğer olduğuna ancak silah görmenin ise güzel bir habere yorumlanmaktadır. Silah görmek zafer elde etmek kimseye ve kendisine çekemeyen, işlerini bozmak isteyen kişilere karşı üstünlük göstereceğine yorumlanmaktadır.

 Rüyada silah görmek ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çatışma görmesi yaşayacağı kötü olaylardan sonra kendini bir şekilde temize çıkaracağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Çatışma Arasında Kalmak

Rüya sahibinin rüyasında çatışma arasında kaldığını görmesi başına gelecek olan kötü bir olayda tek başına mücadele etmesi gerektiğine işaret eder.


Rüyada Silahlı Çatışma Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatlarında kişisel ilişkilerinde sıkıntılar yaşayan ve kendisinin problemleri çözemeyen, öfke ve kin içinde olan kişilerin gördükleri rüyalardandır. Gün içindeki karmaşık ruh hainin ve öfkenin, zaman zaman da intikam alma duygusunun bilinçaltından rüyalarda ortaya çıkmış hali olarak da kabul edilir. Silahlı çatışma görmek aynı zamanda kişinin çevresine karşı söylemek isteyip de söyleyemediği veya içindekileri dışa vurmak için fırsat kolladığına yorumlanmaktadır.

 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

  

  

Yorum Yazın