Rüyada Düşük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Düşük Görmek

Rüyada Düşük Görmek

Rüyada düşük yapmak veya görmek, nazara geleceğine, kötü gözlerin üstünde olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde onu sevmeyen, iyiliği istemeyen, onu çekemeyen, kötülüğünü isteyen bir kişi olduğuna delalet etmektedir.


Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Eğer rüyayı gören evli bir kadın ise başkaları yüzünden eşiyle sorun yaşayacağına işaret etmektedir. Bekar kişinin düşük yaptığını görmesi, aşk hayatında hayal kırıklığına uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada düşük görmek

Rüyada düşük görmek, kişinin iş hayatında bazı sorunlar ve sıkıntılar yaşayacağı demektir. Rüya sahibinin güvendiği bir arkadaşına anlattığı konuları başkasından duyacağına, bu nedenle güven eksikliği yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Düşük Yapan Birini Görmek

Rüya sahibinin kötü bir haber alacağına rivayet eder. Çevresindeki bazı kişiler nedeniyle güvensizlik yaşayacağını ifade eder.


Rüyada Düşük Yapan Kadın Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında düşük yapan kadın görmesi kişinin hayatında bazı sıkıntılar olacağına, yakın çevresinde olan bir kişinin zora düşeceğine, ona yardım edeceğine bol sevaba gireceğine delalet eder.


Rüyada Başkasının Düşük Yaptığını Görmek

 yorumcularına göre rüyasında başkasının düşük yaptığını gören kişinin hayatında bazı sürpriz gelişmeler yaşanacağına, bu durumun rüya sahibinin rüzünü güldüreceğine delalet eder.


Rüyada Düşük Bebek Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında düşük bebek gören kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, kısmetinin adeta kapanacağına,  mutsuz ve huzursuz bir hayat geçireceğine, fakat daha sonradan kendisini toparlayacağına, güçlü olması gerekeceğine yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın