Rüyada El Öpmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek hayırlara vesile edilir. Rüya sahibinin her şeyde bereketli olacağına ve evlat sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada el öptüğünü görmek aynı zamanda itibar görmeye işaret eder.


Rüyada Bayramlaşmak

Rüyada bayramlaştığını görmek hayırlı olaylara işaret etmektedir. Rüya sahibinin zengin ve varlıklı kişilerle tanışacağına, bu insanlarla güzel dostluklar kuracağına, hayatı boyunca maddi sıkıntı yaşamayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Zorla El Öpmek

Rüya sahibinin rüyada zorla el öptüğünü görmesi, kendisine zorla yaptırılacak bir işe delalet eder. Kişinin hep ailesi tarafından yönetileceğine, kendi kararlarını veremeyeceğine rivayet eder.


Rüyada Bayramda El Öpmek

Rüyada bayramda el öptüğünü görmek, kişinin akrabaları tarafından çok sevilen ve saygı gören birisi olacağı, ailesiyle hiç bir sorun yaşamayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Yaşlı Kadın Eli Öpmek

Rüyada yaşlı kadın eli öpmek, rüya sahibinin büyük bir işe gireceğine, bu işten başarılı bir şekilde çıkacağına, büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kalabalıkta El Öpmek

Rüya tabircilerine göre rüyada kalabalıkta el öptüğünü gören kişinin, çok iyi dostları olacağına, rüya sahibinin hayallerini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştireceğine işaret eder.


Rüyada Islak El Öpmek

Rüyada ıslak el öptüğünü görmek, rüya sahibinin uzun zamandır görmediği ve çok sevdiği birisini göreceğine ayrıca kişinin hayırlı bir kısmeti olacağına alamet etmektedir.


Rüyada Tanımadığı Birinin Elini Öpmek

Rüyada tanımadığı birinin elini öptüğünü görmek, rüya sahibinin çevresinde hep iyi anılıyor olması demektir.


Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek, rüya sahibinin sevildiğine ve saygı gördüğüne delalettir.

Rüyada el öpmek görmek, bir başka yoruma göre müjdeli haber demektir. Bu rüya, bekar kimseler için evlilik hayatında önemli kararlar almasına yorumlanır.


Rüyada Tanıdık Birinin Elini Öptüğünü Görmek

Rüyada tanıdık birinin elini öpmek, yorumlarına göre, rüyayı gören kimsenin yakınlık gördüğü bir kimseye yardım etmesi ve onun hayır duasını kazanması anlamına gelir. Rüyada tanıdık birinin elini öptüğünü görmek, kısa zamanda başarılı işler gerçekleştirmek demektir.


Rüyada Annenin Babanın Elini Öpmek

Rüyada annenin ve babanın elini öpmek, anne babaya düşkün olmak ve aile hayatına değer vermek olarak yorumlanır.


Rüyada Eşinin Elini Öptüğünü Görmek

Rüyada eşinin elini öpmek, rüya sahibinin aile içinde huzurlu ve mutlu olacağına delalettir.


Rüyada Sevgilinin Elini Öptüğünü Görmek

Rüyada sevgilinin elini öpmek, sevgiliye karşı hassas olmak demektir. Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek, sevgiliyi saf duygularla sevmek olarak yorumlanır.


Rüyada El Öptürmek

Rüyada el öptürmek görmek, zorluklara göğüs germek, iş hayatında yükselmek, hane içinde mutluluğa kavuşmak şeklinde yorumlanır. Rüyasında el öptürdüğünü gören kimse, devlet makamında söz sahibi olur. Bu rüya aynı zamanda yolculuğa çıkmaya da delalet eder.


Rüyada Yaşlı Birinin Elini Öpmek

Rüyada yaşlı birinin elini öptüğünü görmek, hayırlı bir haber demektir. Rüyada yaşlı bir erkeğin elini öptüğünü görmek, mal mülk ve para olarak yorumlanırken, rüyada yaşlı bir kadının elini öptüğünü görmek ise sevgi ve sadakat demektir.

Neoldu.com / Sosyal Fayda

Yorum Yazın