Rüyada İdam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İdam Görmek

Rüyada idam görmek, başına gelecek tatsız bir olaya, sıkıntıya ve derde yorulmaktadır. Rüyada idam edilmek, rüya sahibinin sıkıntılarının ardı sırası kesilmeyeceğine bu nedenle mutsuz, moralsiz, ve üzgün hissedeceğine delalet etmektedir.

Diğer bir rüya tabirine göre ise rüyada idam görmek kazalara, belalara ve sağlık sorunlarına işaret etmektedir.


Rüyada İdam Edilmek

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada idam edilmek, genel olarak hayra yorulur. Kişinin başarılı birisi olduğunun da habercisidir. rüya sahibinin derin bir nefes alacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına, yeni bir işe gireceğine, mutluluğunun daim olacağına işaret eder.


Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası görmek, kişinin sorunlu ve huzursuz günler yaşayacağına işaret etmektedir. Ayrıca kişinin beklediği bir haber dolayısıyla sabırsızlanıp, telaşlanacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada idam görmek, kişinin işinden, ekmeğinden olacağı demektir. Rüya sahibinin güvendiği kişiler sebebiyle başının derde gireceği, huzursuz olacağına, zor günler geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Darağacı Görmek

Rüyada darağacı görmek, mutluluk anlamına gelmektedir. Rüyada darağacı gören kişilerin arzuları gerçekleşerek, istedikleri bir zaferi elde edeceklerine işaret etmektedir. Rüyada darağacı görmek, komşularla ters düşmeye ve malını arttırmaya delalettir.


Rüyada Asılmak

Rüyada asılarak idam edildiğini görmek, hayra ve iyiliğe işaret etmektedir. Rüyada asıldığını gören kişilerin işlerinin yoluna gireceği ve şanslarının açılacağı anlamına gelmektedir. Rüyada asılmak, zarar edilen işlere bulaşmaya ve kısa bir dönem zarara uğramaya alamettir.


Rüyada Asılmaktan Kurtulmak

Rüyada asılmaktan son anda kurtulmak iyi olarak yorumlanmaktadır. Kişinin kazan ve beladan uzaklaşarak, şansızlığını yenerek mutlu ve başarılı bir hayat geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok büyük bir günahtan son anda döneceğine, etrafındaki insanları iyi seçmesi gerektiğine işarettir.


Rüyada İdam Mahkumu Olmak

Rüyada idam mahkumu olduğunu görmek, kişinin başında bir bela olduğuna işaret etmektedir. Kişinin uğursuz, arsız ve yüzsüz kişiler ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada idam mahkumu görmek, belaya bulaşmaya ve moralinin bozulmasına rivayet eder.


Rüyada İdam Edilmiş Adam Görmek

Rüyada idam edilmiş birini ya da bir adam görmek, rüya sahibinin terbiyeli ve ahlaklı oluşuna yorumlanmaktadır. Kişinin herkes tarafından sevilen ve değer verilen bir kimse olacağına işaret eder.


Rüyada İdam Cezası Almak

Rüyada idam cezası almak, kişinin hileye ya da tuzağa düşerek üzüleceğine işaret etmektedir. Rüyada idam cezası aldığını görmek, alınmış borçların zor bir şekilde ödeneceği, rüya sahibinin etrafında çok fazla rakibi olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada İdam Cezasına Çarptırılmak

Rüyada idam cezasına çarptırıldığını görmek, kişinin zor günler yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin dost sandığı insanlar, kötü gününde yanında olmayarak yalnız bırakacağı anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort