Rüyada İntihar Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İntihar Etmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada intihar etmek, farklı anlamlara yorulmaktadır. Bazı rüya tabircileri göre intihar etmek, iyi ve güzel bir hayatın başlangıcına delalet eder. 

Bazı yorumculara göre rüyada intihar etmek ise iyi giden hayatın bozulacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin başının belaya bulaşacağına, kaza geçireceğine ya da kötü insanlarla karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada intihar etmenin anlamı, rüya sahibi için dert, sıkıntı, üzüntü, kuruntu ve korkudur. Kişinin korkudan ve üzüntüden evden dışarı çıkamayacağı duruma gelmesine işaret eder.


Rüyada İntihara Kalkışmak

Rüyada intihara kalkıştığını görmek, kişinin iş ya da özel hayatında kötü olaylar yaşanacağına yorulur. Aynı zamanda kötü ve olumsuz haberler almak anlamına gelir.


Rüyada İntihar Etmek Ama Ölmemek

Rüyada intihar ettiğini ama ölmediğini görmek, kişinin hayatında yaşanacak köklü değişikliklere işaret etmektedir.


Rüyada İntihara Teşebbüs Etmek

Rüyada intihara teşebbüs ettiğini görmek, yeni ve radikal kararlar almaya yorulur. Rüya sahibinin kafasındaki yeni planları uygulamaya sokacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek, sıkıntıya neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin zorlanacağı, sabrının tükeneceği ve strese gireceği bir dönem yaşayacağına yorumlanır. 


Rüyada İntihar Eden Adam Görmek


Rüyada İntihar Eden Kadın Görmek

Rüyada intihar eden kadın görmek iki şekilde yorumlanmaktadır. İntihar eden kadın rüya sahibinin tanıdığı bir kadın ise o kadının başının derde gireceğini gösterir. İntihar eden kadın tanıdık biri değil ise rüya sahibinin başına gelecek uğursuzluklara delalet eder.


Rüyada İntihar Eden Arkadaşını Görmek

Rüya sahibi yaşayan bir arkadaşının intihar ettiğini görüyorsa, o kişinin kötü bir haber alacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi gerçek hayatta vefat etmiş olan bir arkadaşını gördüyse, o arkadaşının kabrini ziyaret etmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın