Rüyada Jandarma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, genel olarak yorumcular tarafından kişinin güvende olmasına yorulmaktadır. Rüya sahibinin aldığı hayır duaları sayesinde kazalardan, beladan ve kem gözlerden uzak olacağına delalet etmektedir.

Bazı yorumcular ise bu rüyayı, kişinin zorluk çekeceği bir olay yaşamasına yormaktadır. Rüya sahibinin makam ve mevki sahibi bir insan olduğu ve bu nedenle işinde sürekli olarak karşısına sorunlar çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada jandarma görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

Rüyada jandarma tarafından tutuklandığını görmek, rüya sahibinin belalı kişiler ile iş birliği yapacağı demektir. Kişinin bu nedenle başının derde gireceğine delalet etmektedir. Rüyada jandarma tarafından tutuklandığını görmek, sağlık sorunları ile geçecek günlere yorulmaktadır. Ayrıca kişinin kötü olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Rüyada jandarma arabası görmek, kişinin işlerini halledebilmek için devlet dairesinden izin almak zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada jandarma arabası görmek, rüya sahibinin elinde bulunan imkanları kullanarak çok iyi işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada jandarma görmek, öncelikli olarak güvende olmak demektir. Rüya sahibine edilen hayır duaları sayesinde korunmak anlamına gelir.


Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

Rüyada jandarma olduğunu görmek, rüya sahibinin her işi başaracak güce ve kudrete sahip olduğun göstermektedir. Bu rüya kişinin yardım almadan elini attığı her işte başarılı olacağına delalet eder. Rüyada jandarma olmak, rüya sahibinin yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına yorulur.


Rüyada Karakol Görmek


Rüyada Jandarma ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada jandarma ile konuştuğunu görmek, insanın hayatında yoğun bir döneme gireceğine yorulur. Kişinin bu yoğun dönemin ardından emeklerinin karşılığını alacağına ve beklediği başarıya ulaşacağına delalet eder.


Rüyada Eve Jandarma Geldiğini Görmek

Rüyada eve jandarma geldiğini görmek sevilmeyen bir kimseden borç alınacağı, işlerin daha kötüleşeceği demektir. Kişinin bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağı anlamına gelir.


Rüyada Jandarma Kıyafeti Giydiğini Görmek

Rüyada jandarma kıyafeti giymek, genel olarak hasta kimseler için şifaya yorulur. Kişinin alınan dualardan dolayı korunmaya, korkulardan, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.


Rüyada Jandarma Komutanı Görmek

Rüyada komutan görmek, rüya sahibinin yaptıkları sayesinde çevresi tarafından büyük saygınlık görmesi demektir. Kişinin güzel sözlerle anılmasına delalet eder. Rüyada jandarma komutanı görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı olacağının habercisidir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri 

Yorum Yazın