Rüyada Kayık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kayık Görmek

Rüyada kayık görmek, zor ve sıkıntılı bir döneme yorulur. Rüya sahibinin, kendi hatası yüzünden gireceği bu sıkıntılı dönemde, yaşayacağı kedere, mutsuzluğa ve huzursuzluğa delalet etmektedir.

Genel olarak  yazarları tarafından sorunlara delalet eden bu rüya, aynı zamanda kişinin yaşayacağı maddi sıkıntılara da işaret etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kayık görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kayığın Batması

Rüyada kayığın batması rüya sahibinin yaşadığı üzüntü, keder ve mutsuzlukların sona ereceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna delalet eder. Rüyada kayığın batması, hayallere kavuşup huzuru yakalamaya, sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmeye işaret eden bir rüyadır.


Rüyada kayık görmek, rüya sahibinin alınteri dökerek bir yerlere geleceği, harama el uzatmayacağı demektir. Kişinin az para kazansa bile çok para kazanmak için harama göz dikmeyeceği, elindekiyle yetineceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Balıkçı Kayığı Görmek

Balıkçı kayığı görmenin rüya tabiri, kişi işsizse iş bulacağına, çalışıyorsa terfi alacağına yorulmaktadır. Rüyada balıkçı kayığı görmek, rüya sahibinin hayatındaki kötü olayların sona erip yerini güzel olayların alacağına, yardıma muhtaç bir insana yardım etmeye yorulur.


Rüyada Kayık Küreği Çekmek

Rüyada kayık küreği çekmek, kişinin zor zamanlardan kurtulmak için çaba harcamasına işaret etmektedir. Bir başka rüya tabircisine göre rüyada kayık küreği çekmek, mal ve mülk sahibi olup belalardan uzaklaşmaya yorulur. Kişinin iş hayatında huzuru bulacağına işaret eder.


Rüyada Kayıkla Karaya Çıkmak

Rüyada kayıkla karaya çıkmak, rüya sahibinin hayatının mutlu ve huzurlu giderken bir anda yaşayacağı bir olayla kabusa dönüşeceği anlamına gelmektedir. Kimi rüya tabiricisine göre rüyada kayıkla karaya çıktığını görmek, aile hayatında çok mutlu olaylar yaşamaya yorulmaktadır.


Rüyada Kayığın Su Alması

Rüyada kayığın su alması, kişinin iş hayatında gayet güzel ve kademeli bir şekilde ilerlerken yapacağı hatalar yüzünden işten atılacağı manasına gelir. Rüyada kayığın su alması, zaman içerisinde hayallere kavuşmaya işaret eder.


Rüyada Kayıkla Denize Açılmak

Rüyada kayıkla denize açıldığını görmek kişinin, hayatı hakkında bazı önemli kararlar alacağına, bu kararların rüya sahibinin hayatını büyük anlamda değiştireceğine delalet eder.


Rüyada Karada Kayık Görmek

Rüyada karada kayık görmek, rüya sahibinin başarılı birisi olduğuna, herkes tarafından sevildiğine, kısmetinin açılacağına işaret etmektedir. Rüyada karada kayık görmek, toplum içerisinde saygı gören bir birey olmaya yorulmaktadır.


Rüyada Karada Kayığa Binmek

Rüyada karada kayığa binmek, kişinin çok çalışıp bir yerlere gelmek için çabalarken çabalarının boşa çıkacağına, hayal kırıklığına ve umutsuzluğa kapılacağına alamet eder. Rüyada karada kayığa binmek, sıkıntılı olayların habercisidir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın